Komşum apartmanda kedi besliyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dişilerde kızgınlık kokusu olmuyorki, evimde ilk defa kızgınlık dönemine girmiş bir bisküvi kokulum var

Yavrulamış dişi kedi koku püskürtmez.

Ne tahammulsuzsunuz. Minicik hayvanin varligi sizi rahatsiz ediyor. Birazcik merhamet sahibi olsaydiniz kum kabi, su, mama koyardiniz bodrum katina. Kum kirlendiginde degistirilseydi apartman kokmazdi. Ac, susuz kalmadigi icin de kedi miyavlamaz ve sizi kiymetli, tatli uykunuzdan uyandirmazdi.

Allah bu kainati sadece insanlar icin yaratmadi.
Agaclari yakip, kesip dogayi katledip her yere apartman dikiyor insanoglu.. avlanacak, barinacak dogal alan kalmadi bu masumlara. Karinlarini doyurmak varliklarini surdurmek icin çoplere, insanlara mahkum yasiyorlar iste boyle.

zavallı kedilerin yediği 2 lokma batmış size sanırım. onlar da can bu soğukta dışarıda ne yapacaklar hiç düşündünüz mü? Allah karşı komşunuzdan razı olsun. Size de akıl fikir ve merhamet versin.

Size vicdan ve akıl fikir diliyorum bu kadar tantana yapacağınıza 2 dilim peynir ya da salam veremediniz mi ?

ya valla banlanır mıyım ne olur bilmiyorum ama söyleyeceğim o hayvancıkların açlıktan bağırdığını bilerek iki lokma yiyecek vermeyen üstelik de şikayetçi olan herkes inşallah bir gün iki lokma yemeğe muhtaç kalıp o zavallılar gibi ağlar saatlerce.

Ekolojik sisteme hiç bir faydası olmayan sistemin paraziti olan insanoglu şükretmeli bu dilsiz canların varlığına. Sabah 8 den 12 ye kadar inadından degıl aclıgından miyavlamıs cunku ac ve belkı de yavrularını doyurucak. Ikı parca ekmek ya da bıraz sut koyabılırdınız kapının onune.Kedı evlerı satılıyor karsı komsuyla konusup ortak alabılırsınız kı cok uygunları da var. Boyle seyler okudugumda diyorum ki umarım ölümden sonra dunyaya tekrar geliriz ve bazılarımız kedı olur örnegin SİZ.

Küçücük bi kedi ne kadar dert olmuş sana ya
İşte sizin gibiler yüzünden ölüyo bu hayvanlar sahip çıkanada engel oluyosunuz
Açlıktan miyavlıyo havyan keyfinden değil susmasını istiyosan azıcık yemekte sen ver zarar etmezsin miyavlıyomuşşş

Bi de "Sokak hayvanlarının beslenmesine karşı değilim" yazmış, karşı ol bi de, bi de karşı ol koyulan mama kabını devirenlerden ol da yazabil açık açık "Ben mama su kaplarını deviriyorum" diye. Nasıl bir vicdansızlık ki kedi aç miyavlarken oturabilmişsiniz evde.

Banlanırsam banlanayım diye konuya dalanLardanım Bende Sabrımız kalmadı

kedilere inek sütü zararlı diyorlar bu arada illa verilecekse bile sulandırıp verilse daha iyi olur sanki

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…