Komşum apartmanda kedi besliyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar evet o da bi canlı ama binaya giriyorsa ve onu çoğunluk istemiyorsa bu kediye orda yasama dışkılama hakkı vermiyor ve belli ki bu arkadaşımız uzun süredir bu konudan müzdarip ha yavruları ve kediyi sahiplendirebilirdi veya artık pekte hayvanlardan anlamam kum kabı falan koyabilirdi ama bende içinde bulunmak üzere bazı insanlar hayvan kokusunu sevmiyor olabilir ve gerçekten ağır kokuyor kimseyi bu konuda suçlayamazsınız Larissa sende tavsiyem internetten bi şekilde kedilere yuva bulabilirsin ya da daha bilgili arkadaşlarımızdan tavsiye alabilirsin ağır eleştirileride takma zaten yardım etmek istemesen bu entry açmazdın. Yardım etmek istemeyen insan bi şekilde kapının önüne koyardı arkadaşlar merak etmeyin

Size vicdan ve akıl fikir diliyorum bu kadar tantana yapacağınıza 2 dilim peynir ya da salam veremediniz mi ?

Bu kadar kafasız insanın aynı apartmana toplanması bir mucize, bir tek mi akıllı insan olmaz yaf??

Burda aç bir kedi var ne yapsak

- birbirimize şikayetlenelim
- apartmana duyuru asalım
- yavruları dışarı atıp öldürelim

Bu dangalakça işlere gelinceye kadar 1 dilim peynir kesip vermek nasıl kimsenin aklına gelmez, bu kadar aptal olunur mu???

Bi de "Sokak hayvanlarının beslenmesine karşı değilim" yazmış, karşı ol bi de, bi de karşı ol koyulan mama kabını devirenlerden ol da yazabil açık açık "Ben mama su kaplarını deviriyorum" diye. Nasıl bir vicdansızlık ki kedi aç miyavlarken oturabilmişsiniz evde.
Uyuyamamis gerizekalı vah ki ne vah .
Sanki uyuyup dinlense uyandığında dünya için değerli biseyler yapabilecek .
Hayvan konularında banlandigimda hiç canım acimiyor .
Böyle beyinsiz , kalpsizlere sokakta da böyleyim burda da 🥴
Tahammül ediyormuş bir de 4 aydır .
Primat ya

Banlanırsam banlanayım diye konuya dalanLardanım Bende👍 Sabrımız kalmadı
ya ama cidden bu ne kibir bu ne alçak dağları ben yarattımcılıktır. kaç daire varsa apartmanda herkes bir ayda 10 tl verse o kediler asla aç kalmaz. apartman içinde istemiyolarsa dışarı kartondan falan kedi evi yapar koyarlar durum hallolur. ama konu sahibinin uykusu daha mühim. üstelik kedinin ilk yavrularını dışarı çıkarmışlar sonrasında da öldüler galiba yeniden yavruladı diyo pişkin pişkin ayy delircem hakaret etmemek için kendimi çok zor tutuyorum.

Arkadaşlar evet o da bi canlı ama binaya giriyorsa ve onu çoğunluk istemiyorsa bu kediye orda yasama dışkılama hakkı vermiyor ve belli ki bu arkadaşımız uzun süredir bu konudan müzdarip ha yavruları ve kediyi sahiplendirebilirdi veya artık pekte hayvanlardan anlamam kum kabı falan koyabilirdi ama bende içinde bulunmak üzere bazı insanlar hayvan kokusunu sevmiyor olabilir ve gerçekten ağır kokuyor kimseyi bu konuda suçlayamazsınız Larissa sende tavsiyem internetten bi şekilde kedilere yuva bulabilirsin ya da daha bilgili arkadaşlarımızdan tavsiye alabilirsin ağır eleştirileride takma zaten yardım etmek istemesen bu entry açmazdın. Yardım etmek istemeyen insan bi şekilde kapının önüne koyardı arkadaşlar merak etmeyin
Kediler sizden daha temiz kokuyor merak etmeyin . Bu dangozlari da buradan yureklendirmeyin . Ben etrafımda böyle umarsız , bencil ,vicdansız kadın görmek istemiyorum ha burada ha dışarda .
Hayvanlardan anlamıyorsun sus bari !

ya ama cidden bu ne kibir bu ne alçak dağları ben yarattımcılıktır. kaç daire varsa apartmanda herkes bir ayda 10 tl verse o kediler asla aç kalmaz. apartman içinde istemiyolarsa dışarı kartondan falan kedi evi yapar koyarlar durum hallolur. ama konu sahibinin uykusu daha mühim. üstelik kedinin ilk yavrularını dışarı çıkarmışlar sonrasında da öldüler galiba yeniden yavruladı diyo pişkin pişkin ayy delircem hakaret etmemek için kendimi çok zor tutuyorum.
Çünkü yeryüzü sadece onlar için yaratılmış ona inanıyorlar 🤯

Ya bunlar 10 lira mı verir.
Yavruları ölmüş ona bile vicdanları sizlamamis .
Hayvan 4 saat bağırmış uyuyamadım diyor hayvan aç demiyor .

biz de hayvan sevmeyen insanları istemiyoruz çoğunluk olarak. bu da hayvan sevmeyen insanlara bu dünyada yaşam hakkı vermiyor o zaman sizin mantığınıza göre. konu sahibi yardım istemiyo kedileri şutlamak istiyo. onun konu açma amacı kedileri nasıl şutlarım. kedileri biraz düşünse zaten çoktan yardı etmişti ve hem insan hem kedi her canlı mutluydu şuan.

Apartman sakinleri bu durumdan rahatsız olup apartmanda doğan üç yavruyu dışarıya çıkardı. Yavrular dışarı çıkarıldıktan bir süre sonra ölmüş olacak ki anne kedi tekrar yaz sonlarına doğru bizim apartmanın bodrum katında doğurdu.
Şu cümleleri okurken bile içim parcalandı ben de bir anneyim o da ne farkımız var ki? Secim sansı olsaydı ister miydi sizin gibi bi vicdansıza boyun eğmeyi?Nasıl yazabildiniz şu cümleleri hiç içiniz acımadı mı o küçük yavrulara? annenın acısına hıc yanmadınjz mı?

Kediler sizden daha temiz kokuyor merak etmeyin . Bu dangozlari da buradan yureklendirmeyin . Ben etrafımda böyle umarsız , bencil ,vicdansız kadın görmek istemiyorum ha burada ha dışarda .
Hayvanlardan anlamıyorsun sus bari !
Vicdansız ve umursamaz deme hakkını kimse size vermiyor benimde mahallemde bi ton kedi köpek var bilmesem bile bi mama alıp belli yerlere veya kemiklerim varsa koyuyorum bende ben sadece sizin gibi ağır eleştiri yapan insanlar yanında biraz olsun destek olmak istedim arkadaşa kendisininde hataları olabilir veya benimde ve ağır konuşurken sizinde mühim olan birbirimizi desteklememiz ve güzel bi şekilde yol göstermemiz ağır konuşmamız değil

Vicdansız ve umursamaz deme hakkını kimse size vermiyor benimde mahallemde bi ton kedi köpek var bilmesem bile bi mama alıp belli yerlere veya kemiklerim varsa koyuyorum bende ben sadece sizin gibi ağır eleştiri yapan insanlar yanında biraz olsun destek olmak istedim arkadaşa kendisininde hataları olabilir veya benimde ve ağır konuşurken sizinde mühim olan birbirimizi desteklememiz ve güzel bi şekilde yol göstermemiz ağır konuşmamız değil
Sizinle tartışmayacagim , tartışmayacagim için değil ugrasmayacagim .
Tek istedigim böyle tek hücrelileri burdan yureklendirmeyin haklısınız diye haklı falan değil .
Bana nasıl soruyorsan deme hakkın yok diye sende ona buna hele hele böylelerine hak dagitma bol keseden ..

kime hangi hak hukuk verilir siz belirliyosunuz sanırım kıyamam ya kendnizi bu kadar önemsemeyin sonra hiçliğinizle yüzleşince çok üzülürsünüz. konu sahibinin destek olunacak tek bir yanı bile yok. ölen yavru kedilere bile üzülmemiş birisine neyin desteğini olacaksınız arkadaşım. hata yapmamak değil hatanı kabul etmek erdemdir umarım siz de hatanızı anlarsınız.

kedinin 4 saat miyavlamasına uyuyamamak yerine kalkıp yiyecek verebilecek kadar içinizde sevgi olsaydı keşke? ve ben evde kedi beslediğim halde evim kokmuyor, öyle bir abartmışsınız ki kedi sanki içeri girip halınıza tuvaletini yapıyor. çoğu yoruma katılıyorum. M meylara konu sahibine güzellikle anlatılabilecek bir şey mi bu sizce? ne dememizi bekliyorsunuz. kusura bakmayın da yapılan basbaya vicdansızlık. hayvanlar Allahın dilsiz kullarıdır. yavrulara çözüm aramak yerine toplanıp sokağa atmışlar o canlar ölmüş emin olun ki bebekten farkları yoklar. biz hesabını sormuyoruz hadi, ama bu insanlar asıl hesabı nasıl verecekler? bir insan o miyavlamayı duyarak 4 saat uykusuzluğuna yanıyorsa burda eksik bir şey vardır. o da vicdan ve merhamettir.

Ölen yavrulardan bahsederkenki cümlelerini okudunuz mu? Annenın neden tekrar dogurdugundan bahsederken ki içten içe olan nefretini görmediniz mi? Konu sahıbı evlense sonra bi sekilde bebegını kaybetse ve burda konu acsa nasıl uzulırduk degıl mi? hah o yavruların ölümü de ayni şey benım için hem de vicdansız bencil insan olmayı becerememiş mahluklar yüzünden yazıklar olsun!

O küçücük canlara hiç mi merhametiniz yok. Keşke okumasaydım bu yazdıklarınızı, yavruları var ve çaresiz açlar yada susuzlar. Onun için miyavladığınıda biliyorsunuz sabaha kadar uyutmuyor diyeceğinize insanın biraz yüreği sızlar da gider bir kap su koyar yiyecek koyar. Çok üzüldüm sizin gibi insanların eline düştüğü için çok çok üzgünüm.

Hayvanların bizden tek farkı konuşamıyor olmaları, ancak ‘hayvanlar benim sessiz kullarım ahiret günü onların sesi ben olacağım’diyen bir rabbimiz var çok şükür🙏 eleştirileri takma diyerek seninde ondan farkın olmadığı ortada

Konu sahibinin her kelimesinde kötülük ve acizlik gördüm ve yanaklarıma tırnaklarımı geçirmek üzereyim sinirden. Apartmanca bir kedi besliyoruz ve kapkara iğrenç zihninizi gördüğümde komşularımın sizin gibi insan(!) olmamasından dolayı tek tek öpmek istiyorum! İnsan yozluğunu özetleyen merhametsizliğiniz midemi bulandırdı.
Bunun yanında konuya tepkilerimiz neyse ki herkesin insan dışı olmadığını gösterdi bana teşekkür ederim KK kadınları.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X