Komik bişey mi bu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Video komik değilmiş ayrıca da cok yersiz ve seviyesiz hak verdim. Ama evli insanların kendi aralarındaki iletişimden size ne yav istersem pandik atarım nikahlı kocam değil mi😂

Video komik değilmiş ayrıca da cok yersiz ve seviyesiz hak verdim. Ama evli insanların kendi aralarındaki iletişimden size ne yav istersem pandik atarım nikahlı kocam değil mi😂
bende pandik atardım sanırım onlar çok normal tabiki 😅 böyle el hareketleri yapmak bana garip geliyor ama tabi göreceli şeyler

Paylaşsana, bakalım komik miymiş. Bazı insanların mizah anlayışı recep ivedik modundadir. Benim çocukluktan kalma iki arkadaşım var. Yaşları 33, osuruğa gülüyorlar. Ciddi ciddi kahkahalarla gülüyorlar. Daha önce bir Türk filmi izlemiştik beraber ilk defa orada farkettim, o günden beri gozlemliyorum, yanımızda kızın cocugu bile pirtlasa bunlar yerlerdeler. O arkadaşım da bana bu içerikte reelsler atıyor mesela. Ki bence çok sacma. Ama o da onun mizah anlayışı iste

Ekleme; iyy izledim. Bence iğrenç ama izleyen seven var demek ki, bir saatlik halini bile yapmışlar

aynı şekilde ve hatta daha ileri boyutlarda saçma sapan bir şeyleri bana kuzenim atiyordu, hic birine yorum yapmayip her hangi bir ifade dahi birakmadigim halde devam ediyordu. Artik bir süre sonra taciz ediliyor hissi biraktı bende engelledim gitti.
sizede tavsiye ederim çünkü, bence tamamen cıvıklık insanın normal arkadaşlarıyla paylaştığı şeyler ile hayatındaki insanla paylaştığı yasadığı şeyler biraz farklı olmalı bence samimiyet kuracağım diye saçma sapan şeylere başvurmaya gerek yok yani.

Merhabalar, birkaç sene önce birisiyle konuşmuştuk o dönem olmadı. Son birkaç gündür yeniden konuşmaya başladık. Neyse şu an birbirimizi tanımaya çalışıyoruz. Arada keşfetten reels videoları atıyoruz komik bulduklarımızı falan. Bugün bana komik video adı altında el hareketi çekilen bir video atmış.( videoda önce başka bişey var sonra hareket) Çok sinirlendim haddini de bildirdim zaten o ayrı. Konuşmayı da bıraktım. Anlamadığım şey bu normal mi? Yoksa fazla gevşek biriyle mi konuşmuşum? Bazı evli kişilerden de duyuyorum bunun şakasını yapıyorlarmış eşlerine. Hayır bunun neresi komik bende mi bir sorun var
Ben 13 yıllık eşimden el hareketi, küfür, argo kelime iceren bir paylaşım almadım. Zaten hic sevmem de. Siz zaten tanışma aşamasındasınız galiba. Bu dönem icin de laubali gelir bana. Siz de öyle hissetmişsiniz ki konuşmayı kesmişsiniz. Bence haklısınız

Erkekler en çok bel altı videolara gülüyorlar.benim guldugume eşim gülmez onun guldugune ben gülmem.o seni yakın buldu herhalde

Az önce ben ve kocamın gevşek olduğunu öğrendim 😂 Herkesin farklıdır dinamiği bence sorun yok ama bu demek değil ki herkes hoş karsilasin tanıma evreside bunun içindir
Aşırı katılıyorum. Biz de öyle videolara çok güleriz sevgilimle. Hoşlanmayan olacaktır elbet ama birlikte en saçma en ayıp şeylere gülüp eğleniyoruz. Herkesin tarzı farklı. Size uymuyorsa, ya uymaya çalışır ya da yürümez. Tanıma aşaması da bunu göstermiş. Ne siz yanlışsınız ne o.

Tabi görecelidir biraz daha, herkes şakalaşır illa ama bel altı böyle küfürlü şakaları sevmiyorum hiç 10 senelik evli olsam da istemem sanırım ya
Bu koyacağınız sınır ile ilgili.10 yıldır eşimden küfür duymadım,bende etmedim hiç.Bir erkek kardeşim var nerde bel altı şaka ya da küfürlü birşey var izlemeye bayılıyor asker arkadaşı gibi de atıyor bana.Ben haşladıktan sonra atmayı baya baya kesti o cidden gülüyor ben nefret ediyorum.

Her ilişki farklı,siz sınırlarınızı belli ederseniz ona göre davranılıyor.Evlilikte küfürlü şaka,geğirme cart curt görmedim ben yanımda her ilişkide olacak diye bir durum yok.Çok tiksiniyorum bu tarz şeylerde hiç komik gelmiyor.Benim kardeşim gibi bir tipse normalde ciddi saygılı ama yakın gördüklerine karşı aşırı rahat ve gevşek yapısı olabilir.

Merhabalar, birkaç sene önce birisiyle konuşmuştuk o dönem olmadı. Son birkaç gündür yeniden konuşmaya başladık. Neyse şu an birbirimizi tanımaya çalışıyoruz. Arada keşfetten reels videoları atıyoruz komik bulduklarımızı falan. Bugün bana komik video adı altında el hareketi çekilen bir video atmış.( videoda önce başka bişey var sonra hareket) Çok sinirlendim haddini de bildirdim zaten o ayrı. Konuşmayı da bıraktım. Anlamadığım şey bu normal mi? Yoksa fazla gevşek biriyle mi konuşmuşum? Bazı evli kişilerden de duyuyorum bunun şakasını yapıyorlarmış eşlerine. Hayır bunun neresi komik bende mi bir sorun var
normal degil. 15 senelik evliyim daha o lackaliga gelmedik.

tabi herkesin tarzi farkli. ben de esim de bu tarz seylere dikkat ediyoruz. birbirimizin yaninda oturmamiza kalkmamiza, konusmamiza dikkat ederiz. ama bazi arkadaslarim iliskimizi fazla kasinti buluyor. size anormal geliyorsa kesinlikle devam etmeyin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X