Komik bişey mi bu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Az önce ben ve kocamın gevşek olduğunu öğrendim 😂 Herkesin farklıdır dinamiği bence sorun yok ama bu demek değil ki herkes hoş karsilasin tanıma evreside bunun içindir
Tabi görecelidir biraz daha, herkes şakalaşır illa ama bel altı böyle küfürlü şakaları sevmiyorum hiç 10 senelik evli olsam da istemem sanırım ya

Videonun ne olduğunu bilmeden yorum yapamam ben açıkçası. Biz mesela eşimle TDK çerçevesinde kurumsal dille konuşmayız açıkçası , şakalaşma olarak argo şeylere de güleriz baya.
Ama sen hoşlanmıyorsan ve aranızda daha önce konusu geçmediyse pat ortalığı yakıp yıkmaya gerek yok bence uyarırsın tarzın olmadığını söylersin devamında onun da tarzı sana uymamaya devam ederse bitirirsin

Merhabalar, birkaç sene önce birisiyle konuşmuştuk o dönem olmadı. Son birkaç gündür yeniden konuşmaya başladık. Neyse şu an birbirimizi tanımaya çalışıyoruz. Arada keşfetten reels videoları atıyoruz komik bulduklarımızı falan. Bugün bana komik video adı altında el hareketi çekilen bir video atmış.( videoda önce başka bişey var sonra hareket) Çok sinirlendim haddini de bildirdim zaten o ayrı. Konuşmayı da bıraktım. Anlamadığım şey bu normal mi? Yoksa fazla gevşek biriyle mi konuşmuşum? Bazı evli kişilerden de duyuyorum bunun şakasını yapıyorlarmış eşlerine. Hayır bunun neresi komik bende mi bir sorun var
Bence de çok itici.Ayrilmak yerinde bi kadar olmuş.

Ben de kimseyle bu kadar lacka bı ilişki yaşamadim.esim dahil

El hareketi yapmayacağım adamla evlenmezdim
Biz o bahsettiğiniz eslerdeniz sanırım.

Videonun ne olduğunu bilmeden yorum yapamam ben açıkçası. Biz mesela eşimle TDK çerçevesinde kurumsal dille konuşmayız açıkçası , şakalaşma olarak argo şeylere de güleriz baya.
Ama sen hoşlanmıyorsan ve aranızda daha önce konusu geçmediyse pat ortalığı yakıp yıkmaya gerek yok bence uyarırsın tarzın olmadığını söylersin devamında onun da tarzı sana uymamaya devam ederse bitirirsin

Görecelidir tabiki, zaten evlenince az çok herkes karşısındakinin sınırını bilip öyle davranıyor. Biz henüz yeniydik.

Ben de hiç sevmem ama Atakan Özyurt’un “üstün zekalılar sınıfında kameraya yansıyan görüntüm” videosuna aşırı gülüyorum çok eğleniyorum 😂
Öyle bir şeyse komik olabilir 😅

Kız atsana videoyu merak etti herkes 😅
böyle camdaki köpüğü silerken süngeri çektikçe hareketimiz ortaya çıkıyor 😅🤦‍♀️💆‍♀️
Paylaşın, videoya göre yorum yapalım.

Eklentiler

• IMG_5916.jpeg
    IMG_5916.jpeg
    42,2 KB · Görüntüleme: 74
böyle camdaki köpüğü silerken süngeri çektikçe hareketimiz ortaya çıkıyor 😅🤦‍♀️💆‍♀️
Merak edenler için kameraya n*h çeken dayı başlığıyla yutupta videosu olan bir adam varmış. Arabanın üstündeki köpüğü süngerle silerken; diğer adamın el hareketi çektiği görüntü görülüyor.

Komik desen komik değil; ironi desen ironi değil. Kaç yaşında bu adam ? İlkokul 3. veya 4.sınıfa giden, yeni keşiflerini paylaşma ihtiyacı duyan erkek çocuğu gibi; saçma ve anlamsız bir paylaşım olmuş.

Merak edenler için kameraya n*h çeken dayı başlığıyla yutupta videosu olan bir adam varmış. Arabanın üstündeki köpüğü süngerle silerken; diğer adamın el hareketi çektiği görüntü görülüyor.

Komik desen komik değil; ironi desen ironi değil. Kaç yaşında bu adam ? İlkokul 3. veya 4.sinifa giden; yeni kesiflerini paylaşma ihtiyacı duyan erkek çocuğu gibi saçma ve anlamsız bir paylaşım olmuş.
Gerçekten öyle ya, çok seviyesiz geldi o an bana zaten. Bir de 29 yaşında 🤦‍♀️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X