koltuk rengi hakkında sorum vardı siz zevkli hanımlara..

çok güzel takımın hayırlı olsun, bence resmini çektiğin koltuk takımını al onlarda çok güzel, uyarda..

isauracım koltuk ararken daha önce mobilya kısmına yazdıkların çıktı. oradaki siyah beyaz yatak odasını almayı düşünüyormusun arkadaşım kullanıyor çok güzel bir takım. 3500 lira falan dediler fiyatını 2 hafta önce sorduk.

hankı takım la CADIARZU beemkimi..beemkine 3500 dimedi olum .

bence balköpüğü
mobilyayla daha uyumlu olur
hayırlı olsun şimdiden
a.s.

sevgili isaura ünite ve yemek takımı çok güsel..evani mobilyanın vitrininde gördüm ordan mı aldın acaba sen de CADIARZU

koltuk kumaşını bence sandalyelerin renginde yaptır...

aa sen ev bakmadan koltuk alıosun..almak istediğin koltuklar da biraz genişe benziyor sığacakmı odana CADIARZU

ben senin yerinde olsam daha ince daha dar koltuk alırdım..almış olduğun yemek odası ve tv ünitesi ile daha güsel uyum sağlar ...kaydirigubbakcemile5

ayrıca yatak odası bakmadıysan eğer..ben niltol ün yatak odasını çok beendim belirtiim dedim :)

isauracım koltuk ararken daha önce mobilya kısmına yazdıkların çıktı. oradaki siyah beyaz yatak odasını almayı düşünüyormusun arkadaşım kullanıyor çok güzel bir takım. 3500 lira falan dediler fiyatını 2 hafta önce sorduk.

halı baktınmı hiç ben halı arıyorum şimdi. uygun bulursan banada göstert lütfen.

evet cnm onu gördüm ben de canlı canlı başka bir mağazada.. çok güzel bi takımdı bayıldım.. fakat toptan lamayı düşünüyoduk herşeyi bir yerden alınca güzel bir indirim yapıyorlar çünkü.. yatak odamı da burdan aldım öyle olunca,aynı resimdeki modelden yatak odam da.. halı henüz bakmadım cnm ya ancak nisan mayıs gibi bakabilirim ona paracıklar bittiii :1no2: ama araştırmadayım sana da haber ederim uygunları cnm..:1hug:

isauracım mor alacaktın sen vaz mı geçtin??

cherrycim her gittiğimiz mağazada beyaz mobilya aradık ona göre fiyat aldık..siyah beyaz da koltukları yapcaktık kırlentler perdeler objeler falan mor olcaktı.. gel gör ki beyaz lake mobilyaya acayip uçuk fiyatlar çıkardılar her mağazada.. bir de bu takımın modelini görünce çok sevdik sözlümle.. ve hyaalimizdeki konseptten vazgeçtik yeni bir şey yarattık :lepi:

hankı takım la CADIARZU beemkimi..beemkine 3500 dimedi olum .

sevgili isaura ünite ve yemek takımı çok güsel..evani mobilyanın vitrininde gördüm ordan mı aldın acaba sen de CADIARZU

koltuk kumaşını bence sandalyelerin renginde yaptır...

aa sen ev bakmadan koltuk alıosun..almak istediğin koltuklar da biraz genişe benziyor sığacakmı odana CADIARZU

ben senin yerinde olsam daha ince daha dar koltuk alırdım..almış olduğun yemek odası ve tv ünitesi ile daha güsel uyum sağlar ...kaydirigubbakcemile5

ayrıca yatak odası bakmadıysan eğer..ben niltol ün yatak odasını çok beendim belirtiim dedim :)

cnm evimiz belli şu anda bu yüzden bu kadar rahat bir şekilde mobilya bakabildik şimdiden zaten kaydirigubbakcemile2 cnm ya koltuklar için olan renk kartelasında sandalyelerin aynı rengi yok malesef..zaten sandalyeler deri koltuğun her yerini deri istemiyorum kışın totom donmasın diye :roflol:

yatak odasını da aldık bunun aynı modeli.. yo kcnm evani mobilyadan almadık, fabello diye bir mağazadan aldık..

bu arada niltolun yatak odası cidden çok hoşmuş.. hatta başka bir mağazadan bunun aynı yatak odası ve salonu için fiyat almıştık hatırladım şimdi.. çok güzel duruyordu niltolunki cidden..

canikom kimsenin yorumunu okumadan direk cevap yazıyorum ki etkilenmiyim diye...
şimdi...
öncelikle şunu söyliyim bir kere mobilyan 2 renkden oluşuyor. koltuklarıda iki renkli yaparsan dama tahtası gibi olur... koltukların düz renk olmalı canım. istediğin hareketi odaya kırlentler,objeler ve halı seçiminle tarzını yansıtıcaksın. bir kere beyaz deri kollar çok çok kullanışsız olur ki senin birincil koşulun kullanımı. ayrıca bir kaç sene geçince beyaz derinin ne hale döndüğünü hiç gördün mü? ben gördüm ve hiç tavsye etmiyorum bildiğin sarı oluyor özellikle çok oturulan deforme olan kısımla daha beter. her yeri aynı olsun yani bu birinci tavsiyem sana.
ikinci tavsiyem bal köpüğü rengi insanın içini kıpır kıpır yapan bir renk zaten sen önermişsin bencede güzel olur. ama sandalyeler kendi havasında kalay çalmasın ya onlarda aynı olsun. yada koltuklarını sandalye renginde yap tatlım...
sözün kısası iki renkli mobilyaya tek renk koltuk ve ortama uyum veren obje halı kırlent...
anlatabilmişimdir umarım....

burcuözgecim sağolasın tatlım :1hug: iki renk koltuk kısmını düşünücem zaten aldığımız koltuklar da tek renk üzerineydi balköpüğüne çeviririm rengi tek renk olarak belki.. beyaz deriye kullanışsız olduğuna dair yorumlar çok duydum senin gibi bu yüzden vazgeçtim beyaz deriden..

X