Koltuk altı terlemesi

engamzeli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2011
9
1
Sadece koltuk altımda zaman zaman çok yoğun terlemem oluyor. Bir arkadaşım bir eczane ürününden bahsetti, kendi kullanmamış ancak kullananın memnun olduğunu duymuş, bir çeşit roll on ama ilaç. Bilen var mıdır?

Sadece koltuk altımda zaman zaman çok yoğun terlemem oluyor. Bir arkadaşım bir eczane ürününden bahsetti, kendi kullanmamış ancak kullananın memnun olduğunu duymuş, bir çeşit roll on ama ilaç. Bilen var mıdır?

öğrenirsen bizede sölermisin aynı problemi bende yaşıyorum. bir de bu terleme koltuk altı kararmalarına neden olabilir mi diye sorucaktım. bu konu hakkında bilgin warsa sölermsin

terlemeye birebir iyi gelen bişey varsa oda vücut pudraları doğal olanlarıda var hiç bişey bulamazsanız bebe pudrası kullanın o zaman terleme oluşmuyor koku içinse piyasada çok çeşit mevcut birde terlemenin tiroidle alakası olabilir bu konuda hekime danışın ama dediğim gibi en basit yöntem pudra bence

ben de bu konuyla ilgili konu açtım arkadaşlar,o dediğiniz ürünün adı maxim.netten yazıp araştırın.lüx eczanelerde satılıyor ben birkaç senedir kullanıyorum ve koltukaltımı unuttum artık.haftada 2 kez yatmadan önce sürüyorum o kadar...şiddetle öneririm.

arkadaşlar bende rexonanın erkek serisinden bir stick önereceğim size , sarı siyah renkli üzerinde rexona men v8 yazıyor ,
yaklaşık 2 yıldır bunu kullanıyorum her banyodan sonra koltukaltlarıma iyice sürüyorum , ve inanın koltuk altı terlemesi kokusu nedir unuttum , ayrıca kokusuda sabun mis gibi

isterseniz birde siz deneyin

terlemek karartma yapsaydı benim siyahlıktan yüzüne bakılmazdı aksine bembeyaz ben bir ara tereson diye bir ilaç var sprey sölenildiği gibi kullanırsanız gerçekten terletmiyor şuan hamile olduğum için kullanmıyorum çok sık ben hergün kullanmıyordum zaten terlemediği için çok kaşınıyor 1 kez yapıp bir kaç gün idare ediyor seni neyse o sprey iyi ama bigece sürdüm yattım bir kaşınıyo anlatamam delireceğim ter çıkmıyo ya neyse gideyim yıkayayım dedim yıka yıkayabilirsen öle yapışkan bir şey ki gözenekleri tıkıyor ve ter çıkmasını önlüyor anlayacağınız zararlı olduğunu bilin normal bir durum değil ama terlemeyi nasıl durduruyo anlatamam ya oh dünya varmış dedim resmen:))

nergis biraksana tereson kullandın hemde hamıleyken.ben 2 kutu duzenlı olarak kullanmama ragmen hıc bır faydasını gormedım. kımseyede tavsıye etmıyorum.

nergis biraksana tereson kullandın hemde hamıleyken.ben 2 kutu duzenlı olarak kullanmama ragmen hıc bır faydasını gormedım. kımseyede tavsıye etmıyorum.

X