Kolposkopi, Biyopsi ASC-US, HPV, cin1, cin2, cin3 Tecrübelerimizi Paylaşalım

Bu
Bu çok zor işte yani eşinden geçtiği kesin diyil benim enistem polis karakola hastaneden bı vaka geliyor 6 yaşlarda bir kız çocuğu annesi sigiller çıkınca doktora götürüyor doktor cinsel istismar taciz den supelenerek polis arıyor göz altı adli tıp araştırma soruşturma falan derken hiç birşey bulamıyorlar ve anne babayı hastaneye sevk ediliyor falan dosya kapaniyor eniştem benden dolayı hpv tanıyor du hemen beni aradı anlattı

Canım benimki aldatmadı ama bende bosanmayi çok düşündüm. Benden önce kapmış. Yeni evliyim aldatmadigina eminim. Sen nerden biliyorsun aldattığına emin misin ?
Ben takip ettim eşimi yakaladım.eskortlara gitmiş yıllarca aldatmış beni
Zaten hpv cinsel yolla bulaşan bir virüs.
Evli bir kadın kocasını aldatmıyorsa başka erkeklerle tabiki kocası bulaştırıyordur ve büyük ihtimal kocası aldatıyordur.
Ve özellikle eskortlardan travestilerden bulaşan bir virüs bu.ve yabancı kadınlarda daha yaygın.
Vallahi canım eminmisin şu an aldatmadığından sıkı takip et

Canım ediyorum esim evden çıkmayan biri kolay kolay buna rağmen aldattıysa bilemicem ama bende ilk iliskimizden kısa süre sonra cıktı ondan bulaştığı belli... benden önce evlenip boşanmış yollu bi kadınla olduğunu biliyorum.. büyük ihtimal ondan kapti... Onların günahının bedelini biz ödüyoruz.. Ben ömrümde kimseyle cinsellik yasamadim evlendim ilk iliskimde hasta lik kaptım kendime yediremedim.. çok ağır bunalimlardan gectim eşimi az kalsın oldurecektim ciddi anlamda... sende yasamiycaksin ben kanser olursam seni de yaşatmam diyorum hala

Yaşadıklarınız çok köyü gerçekten, bende daha çok yeni hersey.Yeni yeni okuyup bilgileniyorum.Hpv/siğil testim çıkmadı ama hpv varsa bilmiyorum.Ben 7 yıldır evliyim diyelimki eşimden geçti.Aldatmadığını düşünüyorum eminim hatta.Bu virusun hortlaması 20 yılı bulabiliyormuş.Eşim 38 ben 36 yaşındayım.Belki evlenmeden önceye ait bu ihtimal olabilir mi sizce?

Yani kadın için rahim ağzında bozulma var ise altı ay bir sene öncesine gidin diyorlar o civarlarda beraber olduğunuz kişiden hpv kapmışsınızdır . Yüksek ihtimal eşiniz de bir sene önce falan kaptı

Kızlar bu kocaların gözünü oymak var he yemin ederim çok sinir oluyorum... cuma gunune randevu aldım kontrolüm var içimi korku sarıyor kötü bişey çıkmaz ınsallah

Yani kadın için rahim ağzında bozulma var ise altı ay bir sene öncesine gidin diyorlar o civarlarda beraber olduğunuz kişiden hpv kapmışsınızdır . Yüksek ihtimal eşiniz de bir sene önce falan kaptı
Hmm hiç ihtimal veremiyorum insan konduramoyor tabi ama hayatta her sey olabiliyor malesef.Kontrolüm 10 ocakta olacak detayları ozaman öğreneceğim.Yarın aile hekimiyle kpnizasyonu konuşacağız ondands biraz bilgi alacağım.İmternette hpv nin hortlaması 20 yılı bulabilir diyor.

benim doğum günümdeymiş :) hadi bakalım inşallah güzel haberler alırsın canım

Leep olan arkadaşlar bir sorum var . Acaba akıntlarınız kesildi mi ? Tabi leep öncesi anormal akıntınız var ise ?

Ben bugün aile hekimine gittim kafama takılanları sordum(yada sormaya çalıştım).Bana dediği artık rahat ol bundan sonra tekrar etmez, ihtimal çok düşük vs.Cin 3 te hpv faktörü artık önemsiz oluyormuş var yada yok anlamı yok dedi konizasyon oluyorsun okadar dedi.

Geçmiş olsun tatlimmmm :) defne samyeli de konizasyon oldu Hpv den gayet iyi şuan bak :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…