Kolposkopi, Biyopsi ASC-US, HPV, cin1, cin2, cin3 Tecrübelerimizi Paylaşalım

Ya kızlar benim karnımda çok şiddetli ağrılarım var ve özellikle idrar sonrası oluyo devamlı bi idrara çıkma isteği böyle olan var mı ?

Arkadaşlar hepinize selam, bende ascus smear sonucu ve hpv 56 var. 4 ay sonra 2. Smearimi yaptırdım ve bugün sonucunu aldım sonuç temiz çıktı. Çok sevindim . Yalnız sanırım 3 smear sonucunun üst üste temiz çıkması as cusun kesin olarak normal smeare geri çekildiğini gösteriyor öyle değil mi ?

Bugün reglimin onuncu günü normal koşullarda 5 gün olurdum. Ayın 15 inde leep oldum sorunsuzdu 20sinde regl oldum hala bitmedi leepten sonra normal mi benzer durum yaşayan var mı ?

Bugün reglimin onuncu günü normal koşullarda 5 gün olurdum. Ayın 15 inde leep oldum sorunsuzdu 20sinde regl oldum hala bitmedi leepten sonra normal mi benzer durum yaşayan var mı ?
Canımm kürtaj gibi işlemlerden sonra kanamanın uzun sürdüğünü duymuştum leep te benzer bişey ya ondan olabilir bence geçer ama istersen bi doktoruna danış

Arkadaşlar benim moralim çok bozuldu bu hpv vicuttan atılmadıkça ağızdan tut cilt kanserine kadar başka kanserlere neden olma ihtimali de varmış :KK43:

Arkadaşlar benim moralim çok bozuldu bu hpv vicuttan atılmadıkça ağızdan tut cilt kanserine kadar başka kanserlere neden olma ihtimali de varmış :KK43:
Ceylan böyle şeylerle moralini bozma. Hpv nin rahim ağzı dışındaki lokasyonlarda kanser yapma ihtimali milyonda bir gibi birşey. Hiç canını sıkma takip ettiğin sürece sorun yok. Kanser bile olsan erken yakalandığında tedavisi olan bir tür biliyorsun

Okadar çok sayfaya girip bunlari okudum bilemiyorum. Ama biri daha leepten sonra reglisinin düzensizlestigini yasmisti diye hatirliyorum. Yinede bekleme hemen doktorunu ara sor ne olur ne olmaz

Moral bozmuyoruz dirayetli oluyoruz. Bu illetle en büyük mücadeleyi stresi endiseyi bir kenara birakarak veriyoruz. İnanin düsundukce ve arastirip okudukca daha kotu oluyoruz. Herseyi arastirip okudigunuza gore simdi hepsini unutup normal yasamaya devam etme vakti. Sakin olun

Bu arada ben uzun zamandir sigillerime bakmamaya calisiyordum. Açikçasi gormek istemiyorum artik. 1 aydir propolis iciyorum ve sigillere sürüyorum. Bugun farkettim sigiller büyümüs sanki yada banami öyle geldi anlamadim. Artik gormek istemedigim icin incelemedim. Bu propolis iyi gelmedimi acaba anlamadim. Kullanan varmi arkadaslar?

Merhaba.benim de regl durumum duzenli degil.ocak ayinda leep oldum.mayis ayinda reglim tam duzene girecekken 11 mayista tekrar parca alindi.sil baştan oldu.hic duzene girecek gibi de degil.hatta bu ay iki kez adet gordum.

Okadar çok sayfaya girip bunlari okudum bilemiyorum. Ama biri daha leepten sonra reglisinin düzensizlestigini yasmisti diye hatirliyorum. Yinede bekleme hemen doktorunu ara sor ne olur ne olmaz
Yarın sabah gideceğim randevum yok ama kabul edecekler mi bakalım araya cumartesi pazar giriyor yoksa bende kansızlıkta var zaten

X