Kolposkopi, Biyopsi ASC-US, HPV, cin1, cin2, cin3 Tecrübelerimizi Paylaşalım

Canım senin evre değil cin. Cin KANSER ÖNCESİ lezyon demek. Kanser değil. Leep olduysa bekle bu arada bağışıklığa yüklen atlatacaksın korkma
Smear sonucum geldi yanı smear yaplmıştı zaten bidaha yapıldı ilk sonuçta ascus LSIL cıkmıştı şimdi yeni gelen sonuçta asc-h HSIL cıktı yani cın 1 değilmiş cın 2 veya cın 3

Smear sonucum geldi yanı smear yaplmıştı zaten bidaha yapıldı ilk sonuçta ascus LSIL cıkmıştı şimdi yeni gelen sonuçta asc-h HSIL cıktı yani cın 1 değilmiş cın 2 veya cın 3
Kac ay sonra bu sonuc geldi? Kolposkopi oldunuz mu? Gecmis olsun insallah buradaki herkese rabbim.sifa versin

Sonuçlarım çıktı cın 1 yazıyor peki şimdi ne olacak ki pazartesi doktora gidicem bakalım

Bende bugün semear verdim testlerin kötü çıkması çok düşük bir ihtimal araştırmalarıma göre kuzum ilk senin güçlü ve inançlı olman lazım öldürmeyen acı güçlendirir benimde böyle bir konum var ama içimde hiç huzursuzluk yok bu konuda çok rahatım neden bilmiyorum ama siğillerim de var vajinamda son bir haftadır farkettim ama korkmuyorum hatta çoğalmışlar bile diyebilirim rabbim şifamızı versin sağlıkla sınanmak çok zor güçlü ol lütfen..

Şuan ki derdin o olduğu için bilinç altına işlemiş skma canını birşey çıkmaz inşallah

Slm kızlar. Leep vs sonucunu başka dra gösterip danışan var mı?
Burda genelde 2.bir dra daha göster dendi bende gittim ama drun Bi kovmadığı kaldı. Nerde başladıysan orda devam et o druna sor aklındakileri ben ilk halini görmedim belki bundan sonra yanlış bişey yaparım falan diyip yolladı uyuz adam, gelde sinir stres yapma

Farklı bir Dr dene....

Canım hangi sehirdesin? Eğer ankaradaysan yada gidebilecek durumun varsa kendi doktorumu önerebilirim çok iyidir

Canım hangi sehirdesin? Eğer ankaradaysan yada gidebilecek durumun varsa kendi doktorumu önerebilirim çok iyidir
Mersin deyim canım maalesef burda Dr kıtlığı var 2 tane jinekolojik onkolog vardı biri özelde orda leep yapıldı 7000 bayıldık diğer de dr devlette işte o da bana gelme orda devam et diyor hayır belki param da bitti belki şehir değiştirdim bakmican mı yani sinir etti

Geçmiş olsun neden leep yapıldı size

Siz bilirsiniz böyle demeye hakkı var mı
Doktorun tavrı çok yanlış... Ben bakmam deme lüksü yok ama demiş... Mecburen başka Dr araştır dedim bu arada 7000 çok para ya..... Bi Ankara ne bileyim kayseri şu bu git gel yapsanız bu kdr ödemezdiniz... Araştırma hastanesi var mı bulunduğun şehirde... En güzel alternatif bu olurdu...

Canım prof polat dursun aklında bulunsun lazım olursa. Jinekolojik onkolojide bir numaradır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…