Kolposkopi, Biyopsi ASC-US, HPV, cin1, cin2, cin3 Tecrübelerimizi Paylaşalım

Kizlar ok Meydanina gittim iki parca biyopsi aldilar canim aciyor birazcik. Adetime de 1 hafta var. Biyopsi de alinan parcalar yara olmaz değil mi ? Insan tirsiyor birazcik .

Evett venimde sustit var ama hpvde var kolposkobiyle bakti hoca sorun yok dedi cok şüķur parca almadi deflagyn verdi 3aylik onu kullaniyorum insalkah gecer

3 paket deflagyn kullandım. Kontrole gittim hpv hala pozitif. Doktor kontrolde rahim ağzında biraz kanama var dedi. Bakalım simir de haftaya çıkacak. inşallah simir temiz çıkar. Bu deflagynden umutluydum ama hpvyi geçirmedi.

Gecmis olsun canim hayirlisi artik ama benim şikayetlerim bitti neredeye bel agrilarim ve anormal akintim kalmadi belki her bunye fakli olabilor diye düsünuyorum hayirlisi bakalim

Peki kullanırken cinsel hayatınız devam etti mi acaba ?

Deflagyn bende kullanıyorum ama asi yinede yptiricam siğiller arttı cildiye alir dedi yakmadi dr çoğalmış diye muhtemelen. bakalım yarın rand var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…