Kolposkopi, Biyopsi ASC-US, HPV, cin1, cin2, cin3 Tecrübelerimizi Paylaşalım

Neden hpv bazilari sigil yapiyor
Bende hiç yapmadi bilmiyorum gercekten eşimdede yoktu zaten hiç olmamiş onda sigil bende tek eşliydim eşim ilk ilişkim vucudumda uretmiş olabilir benim sistit akintim var çünki bi bagişiklik sorunum var biara çok kötüydüm bende tipleme olarak hpv31 var smearimda sistit akinti

Bende hiç yapmadi bilmiyorum gercekten eşimdede yoktu zaten hiç olmamiş onda sigil bende tek eşliydim eşim ilk ilişkim vucudumda uretmiş olabilir benim sistit akintim var çünki bi bagişiklik sorunum var biara çok kötüydüm bende tipleme olarak hpv31 var smearimda sistit akinti
Ne zaman başladınız deflagyne

Ya ben bu ilacı biraz düzenli kullanamadım. Şöyle oldu bir kutu kullandım ardına operasyon geçirdim 3 ay kullanamadım. 3 ay sonra tam bir kutuya başladım adet oldum ara vermek zorunda kaldım yani bitti devam ettim kutu bitince adet oldum sonra 2. Kutuya geçtim fakat 28 gün kullanın diyor ya bende o 28 gün olmuyor 21 22 gün temiz kaldığımdan 22 gün kullanabiliyorum geriye kalan 6 günü adet sonrası kullanıyorum. Böyle kullanan varmı ? Şimdi 3. Kullanıyorum tabi aslında yaklaşık 10 ay önce kullandığımı sayarsak 4. Kutum bu

Ya ben bu ilacı biraz düzenli kullanamadım. Şöyle oldu bir kutu kullandım ardına operasyon geçirdim 3 ay kullanamadım. 3 ay sonra tam bir kutuya başladım adet oldum ara vermek zorunda kaldım yani bitti devam ettim kutu bitince adet oldum sonra 2. Kutuya geçtim fakat 28 gün kullanın diyor ya bende o 28 gün olmuyor 21 22 gün temiz kaldığımdan 22 gün kullanabiliyorum geriye kalan 6 günü adet sonrası kullanıyorum. Böyle kullanan varmı ? Şimdi 3. Kullanıyorum tabi aslında yaklaşık 10 ay önce kullandığımı sayarsak 4. Kutum bu
3gün ara vermene gerek yok rengli oldugumuz icin her rengliden sonra kutu bitenekadar kullanacaksin canim sonra doktorun nezaman gel dediyse gidicen😊

Bende 6gün rengli oluyorum sorun yok sonra devam

Bende 6gün rengli oluyorum sorun yok sonra devam

Yok canım öyle değil. Diyor ya 28 gün kullan üstüne adet görünce ara ver diye . 28 gün kullanmak için 28 gün temiz kalmak lazım ama ben 22 gün temiz kalıyorum dolayısıyla 6 tüp adet sonrasına kalıyor . Bunu demek istedim.
Benim son 2 smearim temiz ama önlem amaçlı bir kutu daha kullanmak istedim.

Yok canım öyle değil. Diyor ya 28 gün kullan üstüne adet görünce ara ver diye . 28 gün kullanmak için 28 gün temiz kalmak lazım ama ben 22 gün temiz kalıyorum dolayısıyla 6 tüp adet sonrasına kalıyor . Bunu demek istedim.
Benim son 2 smearim temiz ama önlem amaçlı bir kutu daha bisey olmaz adette sorun yok tatlim normal bana dr normal dedi adetten sonra devam dedi ben hep oyle yaptim zaten şırıngasida 28tane adet bitiyor devam onu takip edemeyiz valla araliksiz olmuyor sonuçta baya
Vallakuzum ben öyle kullaniyorum hatta 28tane şiringasi var siringa bitene kadar kullaniyorum adet günlerim hariç ayni şeye denk geliyor😊

Tamm iste 6 şiringayoda devam edicen birakma adetten sonra devam tatlim yoksa ise yaramaz valla ben etkilerini görmeye başladim bile

Çok teşekkürler atlattinizmi nasıl durumunuz. Ayrıca gittiğiniz prof kim nerede. Umarım ıstanbuldur dr öneriniz warmi baska

Nasıl bir etki gördünüz
Kasık ve bel agrilarim gecti yani rengli donemlerimin harici ev temizlerken bel ve sirt agrilarim nefes aldirmiyordu rengli donemimdeki agrilarim hafifledi akintim eskisi gibi degil daha iliskiye girmedik agrim olucakmi onu bilmiyorum girmeyide düsunmuyoruz 2ay daha bunlarda cok buyuk fark var kasilmalarim oluyordu o gecti vajinama bicak saplaniyor gibi agrilar giriyordu o bitti dedigim gibi bi ilişki yasamadik daha onada 2ay sonra bakicaz😊

X