Tatlı Tarifi Kolay ,Pratik,Lezzetli Şerbetli Tatlı Tarifleri

En başarılı bulduğunuz'' Şerbetli Tatlı Tarifleri'' hangileridir? (3 oy hakkınız var)

• Ankete Katılan
    503
  • Anket Kapalı .
siz bilmezsiniz; Etimek tatlısında ki şerbet biraz da yanık olup o ağdası, acılığı ayrı bir tat verirdi. Eğer şerbet tutturulamazsa yahu cıvıkta güzel oluyormuş denirdi : )))) Tabi bu 1989 yılında valideyi trafik kazasında kaybedince bizim anne elli tadı son bulmuş oldu.
Bir daha hiç yemedim, hatun etimek ile bir tatlı yapıyor ama bahsettiğim değil, bizim ki fakir işi üzeri o beyaz ne ise o konmazdı.

siz bilmezsiniz; Etimek tatlısında ki şerbet biraz da yanık olup o ağdası, acılığı ayrı bir tat verirdi. Eğer şerbet tutturulamazsa yahu cıvıkta güzel oluyormuş denirdi : )))) Tabi bu 1989 yılında valideyi trafik kazasında kaybedince bizim anne elli tadı son bulmuş oldu.
So
nra bir daha hiç yemedim, hatun yapıyor bir şey etimek ile ama bahsettiğim değil...
Allah rahmet eylesin, basın sağolsun patroncum🥺🤲

Karamelize edince o tat geliyor 😍🤩🥰

So
nra bir daha hiç yemedim, hatun yapıyor bir şey etimek ile ama bahsettiğim değil...
Nur içinde yatsın, bir Fatiha okuyalım andık teyzeyi.

Bir daha hiç yemedim, hatun etimek ile bir tatlı yapıyor ama bahsettiğim değil, bizim ki fakir işi üzeri o beyaz ne ise o konmazdı.
Allah rahmet eylesin, yattığı yer nur olsun abi. Üzerinde muhallebi ve kremşanti var. O zamandan bu zamana ancak bu kadar zenginleşebildi. 🥲

X