Tatlı Tarifi Kolay ,Pratik,Lezzetli Şerbetli Tatlı Tarifleri

En başarılı bulduğunuz'' Şerbetli Tatlı Tarifleri'' hangileridir? (3 oy hakkınız var)

• Ankete Katılan
    503
  • Anket Kapalı .
Aşko onları ben alıştırdım. 25 günlükler ve 2.5 kilolar bizde adettir beşik yapılır. Bebek çeyiz sermesi gibi düşün. Ben kafalarına süslü süslü banda alar takmıştım😁
4.5 yaşında anaokuluna gittiler. Halka küpeler, çantalar, bilezikler tokalar😁Birde uyumlu olmalıydı. Şimdi çok süslüler. Öyle hadi çıkıyoruz ya da git şunu al diyemiyoruz. Bir saat önceden haber vermemiz lazım😁🤣
Bana çekmişler 🤣bahtları da güzel olsun 🤲🌸
Ben de genelde aynı alıyordum kıyafetleri küçük olan diyor geçen gün anne artık aynı alma ya herkes de bizi ikiz sanıyor istemiyorum ben 🤣küçük aynı ben 🤣

Bana çekmişler 🤣bahtları da güzel olsun 🤲🌸
Ben de genelde aynı alıyordum kıyafetleri küçük olan diyor geçen gün anne artık aynı alma ya herkes de bizi ikiz sanıyor istemiyorum ben 🤣küçük aynı ben 🤣
Ya ben aynı alsınlar istemiyorum. Bugün çanta almak için çıktık. İkisi de aynı çantayı beğenip aldı🤣
Bence senin kızlarda benzer olur.

Gerçekten bak benim kaynanama da demişler o da ikizleri olan birini kınamış onun da ikizleri var 🤣
Bazen anneme diyorum, abimin eşi çok gezerdi, hadi dediğinde hazırdı yani. 3 çocuğun olsun evden çıkama dedi, 3 tane oldu yine de paçalarına tutan bebeleriyle hiçbir şeyden geri kalmadı.😂😂

Ben senin evladın değil miyim, neden bana beddua etmiyorsun diyorum😂😂

İkizler birbirine kıyamıyor işte aşko 🥰benim küçük çok ikoncan 😂öykü de çok uyumlu aksine ne alsan yapsan kabul eder☺️
Bizimde öyle farklılar😁
Mesela biri kıyafet alırken çok özel parçalar seçiyor. Diğeri aaa nereden aldın bende bakayım diyordu. Bugün diğeri çanta seçti. Hemen o kıyafeti iyi seçen ben bulamadım bende ondan alayım dedi😁
Yani çok değişiyorlar aşko😁🥰

Bazen anneme diyorum, abimin eşi çok gezerdi, hadi dediğinde hazırdı yani. 3 çocuğun olsun evden çıkama dedi, 3 tane oldu yine de paçalarına tutan bebeleriyle hiçbir şeyden geri kalmadı.😂😂

Ben senin evladın değil miyim, neden bana beddua etmiyorsun diyorum😂😂
Ben de bekarken annemle uyurdum ,gece şimdi yatıyoruz çişim gelirdi üşengeçlikten kalkmazdım tutardım 🤣annem de şaşışırdı hep nasıl gitmeden duruyon diye üşengecin çocuğu olmaz bak derlerdi bana hep 🤣

Bizimde öyle farklılar😁
Mesela biri kıyafet alırken çok özel parçalar seçiyor. Diğeri aaa nereden aldın bende bakayım diyordu. Bugün diğeri çanta seçti. Hemen o kıyafeti iyi seçen ben bulamadım bende ondan alayım dedi😁
Yani çok değişiyorlar aşko😁🥰
Çift yumurta muydu onlar aşko

X