Tatlı Tarifi Kolay, Lezzetli Sütlü Tatlı Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Sütlü Tatlılar'' hangileridir?(4 OY HAKKINIZ VAR)

• Ankete Katılan
    492
  • Anket Kapalı .
Maşallah maşallah 🧿 😍 Büyümüş annesine tost yapıyor ne güzel🥰 Eli maharetli demek ki
Çok şükür canım🥰Meraklı, boğazına düşkün izliyor ya bir tarif videosu hoşuna giderse denemek istiyor,alıyoruz yapıyor ☺️
Değişik malzemeleri tostlar,sandviçler,omletler falan ☺️

Ben mesela su böreğini hiç denemedim denesem yaparım yani öğrenen anasının karnından ogrenmedi ya :KK45:
Pandemi döneminde aynı cümleyi kullanarak yaptım. İlk olarak yufkaları açıp serdim. Dedim asıl iş şimdi haşlamada. O kadar kolaymış ki halbuki bayağı şaşırmıştım. Nayır nolamaz, bu kadar kolay olmaması gerekiyordu, bunun için mi bu zamana kadar beklemişim yapmak için dedim🤣🤣🤣

Pandemi döneminde aynı cümleyi kullanarak yaptım. İlk olarak yufkaları açıp serdim. Dedim asıl iş şimdi haşlamada. O kadar kolaymış ki halbuki bayağı şaşırmıştım. Nayır nolamaz, bu kadar kolay olmaması gerekiyordu, bunun için mi bu zamana kadar beklemişim yapmak için dedim🤣🤣🤣
Yeter bu kadar becerikli olmak zorunda değilsiniz tamam mı!!!!!!1!1!!1!

Yani denemeyip yapamam diyene kızıyorum ben .15 senelik evli komşum bana tavuğu nasıl kizartiyorsun demişti. Yapamam diye hiç denememiş :olamaz: Ben o zaman 5-6yillik evliydim

X