Tatlı Tarifi Kolay, Lezzetli Sütlü Tatlı Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Sütlü Tatlılar'' hangileridir?(4 OY HAKKINIZ VAR)

• Ankete Katılan
    492
  • Anket Kapalı .
Ben uyarım çoğunluğa. Dediğin mantıklı abla olabilir

Nana da vardı, hipo vardı tam nickini unuttum

100 resim çekip eliyorduk eklerken şimdi 300 resim çekilir

Fairy sponsoru israf olmasın diye yemekler yapmıştık, o kategoride 1.olmuştu sanırsam
Aslında asıl ramazan sofrasını 4 tarif ile yapıyorduk.
Evet bir tek onda oldu.

Hippotalamus idi sonra nick değiştirdi mi bilmiyorum
Nana da vardı, hipo vardı tam nickini unuttum

100 resim çekip eliyorduk eklerken şimdi 300 resim çekilir

Fairy sponsoru israf olmasın diye yemekler yapmıştık, o kategoride 1.olmuştu sanırsam

Çok teşekkür ederiz ablacım
Asıl ben size teşekkür ederim sayenizde gözlerim bayram etti, birkaç tanesi hariç çoğunluğu tadını bildiğim tatlılar, gözlerimi kapatıp tatlarını hayal ettim yemiş kadar oldum biliyorsun ben tatlıya hiç dayanamam sütlü şerbetli fark etmez hepsine hastayım

Aslında asıl ramazan sofrasını 4 tarif ile yapıyorduk.
Evet bir tek onda oldu.
Bir ramazanda haftada 1 yarışma yapılmıştı, Pınar Sponsorluğunda mıydı?? Margaret bacım da o zaman olmuştu sanki yatakta keyif yapıyordu. Yanlış anlaşılmasın keyif derken bilgisayar, yemek falan

Evet ablacım tam senlik kategori

Maşallah hanımlarımız yine döktürdüler

yasminsay deynepnaz ı ikna ettik mi bu iş tamamdır
Konu ne bilmiyorum ama Deynep’im ve benim adım geçtiyse, kesin zorlu bir kategori söz konusu. Cano garanti katılır, Yasmin ve Deynep sıkıntılı diye düşündüm.
Önümüzdeki ay Ramazan olduğuna göre, iftara misafir çağırdığım bir gün olur elticim.

Doğru mu tahmin ettim?

Evet elticim doğru tahmin ettin
Ama senin önce katıldığın gibi zorlamıyacağım
2 tarif+ sofra olacak. Sofrada en fazla 4 çeşit olacak. Salata ve pilav 4 tane dışı olur. Çünkü pilav her tarife uymaz. İsteyen yapar. Salata zaten yapılıyor

Önceden 4 tarif yapıyorduk, yeni katılımda olacaklar daha şanslı o zaman elticim.

Sofra sunumda iyi değilim, ama senin için katılırım.

Önceden 4 tarif yapıyorduk, yeni katılımda olacaklar daha şanslı o zaman elticim.

Sofra sunumda iyi değilim, ama senin için katılırım.
Canım benim Allah razı olsun
Sen çok yoğunsun imkanın olursa mutlaka bekliyorum
Canım daha öncede söyledim. Ben eşsiz tabakları la katılırsam herkes katılır. Ayrıca yanılıyorsun gayet iyisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…