Tatlı Tarifi Kolay, Lezzetli Sütlü Tatlı Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Sütlü Tatlılar'' hangileridir?(4 OY HAKKINIZ VAR)

• Ankete Katılan
    492
  • Anket Kapalı .
Canım benim Allah razı olsun 🤲 🥰
Sen çok yoğunsun imkanın olursa mutlaka bekliyorum ❤️
Canım daha öncede söyledim. Ben eşsiz tabakları la katılırsam herkes katılır. Ayrıca yanılıyorsun gayet iyisin🥰😍🧿
Sabırsız olduğum için dedim canım, biliyorsun tek tariflerde de özenmeden tık tık dizip çekim yapıyorum. Ne ne ile gider, nasıl görünür diye bakmıyorum.🫣
Bu yarışmada da kahve yapacaktım sözde, tatlı kaşığı falan koyacaktım.
Sonuç; üşengeç Yasemin.😂😂😂

Sabırsız olduğum için dedim canım, biliyorsun tek tariflerde de özenmeden tık tık dizip çekim yapıyorum. Ne ne ile gider, nasıl görünür diye bakmıyorum.🫣
Önceden plan yapmazsam bende o an düşünemiyorum 🤣

Şimdiye kadar hep yanlış bölümlerde gezmiş🥲
O aldıklarını görmek istiyorum 😁🥰
Nevreste hanım siz aklı başında birine benziyorsunuz inanmayın bunlara çeyizler aldıkları dediklerine bakmayın. 1 adet çerezlik aldım. Onun goy goyunu yapıyorlar

Şimdiye kadar hep yanlış bölümlerde gezmiş🥲
O aldıklarını görmek istiyorum 😁🥰
O çerezliğin dili olsada konuşsa Leyla ile mecnun ferhat ile şirin miydi öyle bi aşk
daha dün aldım dur kız🤣Margaret sağolsun
Koca türkiyeyi taradın çerezlik için sonrada adım çeyizciye cıktı diyossn kuruyemişçiye mi cıkcaktı 😒

Ben de kahve ve tatlı kaşığını koyacaktım. Çekim bitince fark ettim ki kaşık yokmuş 🤣 Fotoğraf çekerken de sıkılıyorum 🥴

X