Tatlı Tarifi Kolay, Lezzetli Sütlü Tatlı Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Sütlü Tatlılar'' hangileridir?(4 OY HAKKINIZ VAR)

• Ankete Katılan
    492
  • Anket Kapalı .
Şimdi tekrar ilk sayfaya dönüp inceledim hangi tatlıyı kimin yaptığı belliymiş linke tıklamak gerekiyormuş bilmiyordum. Ben sadece fotoğrafları inceleyip oy verip çıkmıştım. Nedense yarışmacıların isimleri oylama bitene kadar gizli oluyor sanmıştım. Çok sevdiğim üyelerde katılmış bilseydim hepsine oy verirdim
Cidden yeni mi farkettin🥲

Şimdi tekrar ilk sayfaya dönüp inceledim hangi tatlıyı kimin yaptığı belliymiş linke tıklamak gerekiyormuş bilmiyordum. Ben sadece fotoğrafları inceleyip oy verip çıkmıştım. Nedense yarışmacıların isimleri oylama bitene kadar gizli oluyor sanmıştım. Çok sevdiğim üyelerde katılmış bilseydim hepsine oy verirdim
Mesela bana ajskksksjd

Bunun için konu bile açtım kimse yüzüne bakmadı🥲
Çok emek veriyorsunuz bu bölüm için Nevreste hanım ellerinize sağlık. Bdv de dert okumaktan hiç aklıma gelmiyordu bu yemek bölümü daha çok geleceğim artık bu bölüme. Genelde yarışma için oy bildirimi gelince oyumu verip çıkıyorum 😑

Aşko evrenin bana bugün mesajı🥲
IMG-20240225-WA0036.jpg

Çok emek veriyorsunuz bu bölüm için Nevreste hanım ellerinize sağlık. Bdv de dert okumaktan hiç aklıma gelmiyordu bu yemek bölümü daha çok geleceğim artık bu bölüme. Genelde yarışma için oy bildirimi gelince oyumu verip çıkıyorum 😑
Millete salça olacağına gel burada takıl, daha az banlanırsın. Ben öyle yapmaya başladım, gençleştim resmen. Bu kadar mı fark eder dkldkdldkdk

Mutlaka bekliyorum lütfen bu laf burada kalmasın😍
Hepimiz çok emek veriyoruz. Hatta sohbete eleman arıyoruz🤣
Çok sohbet edenlerin adına oylamada bildirim bile gönderiyoruz :süslü:

X