Kocayla soğukluk

Benimde uzaktan tanıdığım 12 yıl tüp bebek için uğraştı sonuç hüsran artık kabullendik , takdir ALLAH ın deyip boş verdiklerinde hamile kaldı şimdi erkek bebekleri var 3 aylık .

O kadar çok gelgitli bir hatunsun ki adam bıkmış olabilir mi ?

Benimde uzaktan tanıdığım 12 yıl tüp bebek için uğraştı sonuç hüsran artık kabullendik , takdir ALLAH ın deyip boş verdiklerinde hamile kaldı şimdi erkek bebekleri var 3 aylık .
Masallah saglıkla uzun musmutlu omür dılerım ınsallah bebişe.

Sımdı tanıdıgım gıcık oldugum bı insandır belki dıye annesıne ıyı dilekte bulunamıyorum da

bebişe sonsuz dılekler

Kaç yaşındasın

Çocuğu yolla henüz istiyormuş ve olmuyormuş. Dünyanın en harika şeyi filan diye kadını daha da imrendirmek doğru değil.

O öpme normal bir öpme değildi "öpeyim bari" tarzı bi öpmeydi. Aynen alttan alacagimdan bu kadar emin olmasın istiyorum artık.
Yok ya bebekten dolayı memeler full dışarda geziyorum zaten neler giydim inat işte illa o adımı bana attıracak
1 ay birlikte olmama neden eşten bekliyorsunki güveninmi gitti acaba şüphenmi var ??
1 ay boyunca birlikte olmamamizin sebebi hep ondan beklemem değil. Konuya da yazmıştım araya hastalık,mesafe,bel fıtığı vs biseyler girdi de 1 ay oldu. Tam oh olacak dediğimde küstü beyfendi. Bütün hevesim yerle bir oldu
küsen erkekte hiç çekilmiyor, bozulduysa bir daha alır hiç küsülcek bi durum değil yani işi gücü yok herhalde
Ben kadın halimle bu kadar küsmüyorum. Tam tripcan

Çocuğu yolla henüz istiyormuş ve olmuyormuş. Dünyanın en harika şeyi filan diye kadını daha da imrendirmek doğru değil.
Sizin bakış açınıza gore bu imrendirmek.....

Biz gayet iyi anlaştık bibliyle
Şımdı gidin davalarınızla ilgilenin hanımefendi
pozisyonunuzun egosu iş yerinde söker buralarda değil
Fazla sıçramayın kısaca
mutsuzsunuz farkındayım ama sizi ben mutsuz etmedımceremesini ben çekemem

Çok ama çok mutluyum tatil köyü araştırıyorum ayrıca Yooo bir yere gitmeyeceğim adli tatildeyim forumda takılacağım kaldı ki sen dedin diye mi gideceğim.
Kompleks mi yapıyorsun bir şeyleri ? Ne alaka şimdi dava filan konu oraya nereden geldi hshshshsh . Kıskanılacak bir şey değil ki düz devlet memurluğu işte.
Sen beni mutlu veya mutsuz nasıl edeceksin zaten ne münasebet ? Yok hükmünde birisin

yok yok gönlünü almak için yapmış kız seni hiçmi özlememiş hayret birşey

yok yok gönlünü almak için yapmış kız seni hiçmi özlememiş hayret birşey
Gönül almak için olsa suratı asık olmazdı diye düşünüyorum çok yalandan bir öpmeydi ozlememis demek ki yada katır inadindan belli etmiyor

aramızdaki sorun neki?
Çocuktan sonra giderek kötüye gitmeye başladı biseyler. Tahammülsüzlük arttı. Daha anlayışlı olması gereken yerde daha anlayışsız bir adam olmaya başladı benimde eski tahammülüm yok. Eve tikildim kaldım. Her günüm birbirinin aynısı. Çok bunaliyorum. Özetle çocuk sonrası sınavdan geçiyoruz sanırım.

kaç aylık bebiş kreşe gitseydi rahat ederdin ilk çocuk düzenin değişiyor zor geliyor

çok saçma bir küsme olmuş, akşam öpmemiş ama sabah öpmek için yeltenmiş sonuçta, basit bir meseleyi fazla uzatmamış mısınız?
barışın gitsin, hazır eşiniz evdeyken değerlendirin bu günü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…