Kocayla soğukluk

Her şey güzel olacak derdi veren çaresini de verir sen hiç üzme kendini çabalıyorsun.

Korkacagın Bi durum yok
Dunyanın en harıka seyi hayatınıza dahil olacak
Yeni bir meşgale ve tam zamanlı mesai her ıkı taraf ıcın her zaman yorucudur
Elbette bu yorgunluk insanlara daha az tensel temas getirir. Daha az tensel temas bıraz gerginlik demektir.

Bu Cok dogal.

Ay olsunda razıyım gerçekten

Kesinlikle agustos bebekleri 1 yıl oldu hala düzgün uyuduğumu bilmem

Ay olsunda razıyım gerçekten
Olacak tabi ki
Olmaz denilen ıkı ornegim var
Birisi hayatında bir kez dahi regl olmayan kuzenim
Evlendi
Tedaviye baslamadılar bıle daha
Lak dıye bı aylık evliyken gebe kaldı

Dıgerı eşimin Teyzesi
Yıllarca tüp bebek yaptı tutmadı
Yaşı 42 oldu ekonomik sebeplerle bıraktı tedaviyi.

Tam haziran ayında yenıden baslayacagız tedaviye derken şubat ayında gebe kaldı
Dogurdu uç yasında kızı

Aaaay ne güzellll
Dilerim tez zamanda

ahaha kendime benzettim biraz. o da direniyordur merak etmeyin. yanaşır yakında. keşke sabah sizi öptüğünde uzatmasaydınız. ben de küslükten nefret ederim ve çok çektim. her seferinde biz barıştıkça onlar buna alışıyor. biraz sürünmesi fena olmaz, kıymetinizi bilir. bir daha adım atarsa üstüne atlayın gitsin.

Daha ona karar verdi plasenta çıkarsa vercem izin dedi ama hiç sanmıyorum böyle gider gibi valla eğer doğumdan sonra istek falan kalmazsa başlarım böyle işe
Benim de öncesinde iki kaybım var diye hamile kalır kalmaz yasakladılar ilk üç ay. Üç ay doldu, plasenta previa diye yasakladılar. Zamanla yukarı çıkabilir diye umut verdiler. Çıkmadı asla.
Umarım sizinki çıkar yukarı.

Benim de umudum yok ama bakalım. Kocamla kanka olduk hacı olduk kardeş olduk koridorda yürütmüyodum adamı fifikleme korkusuyla ben de artık saldım amaan dedim noğlacak sabrederiz

Düşündüm ben olsam napardın bu durumda diye sanırım adım attırmaya ve dikkatini çekmeye çalışırdım. Rahat , pamuklu ince askılı ama gecelikvari olmayan ev elbiseleri var pamuklu viskoz kumaş. Yani seksi ama günlük kıyafet gibi bir sinyal var ama yok bu şekilde siz adım atmamış olursunuz o atar bence

1 ay birlikte olmama neden eşten bekliyorsunki güveninmi gitti acaba şüphenmi var ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…