Kocayı avucunun içine alma taktikleri

Cinsellik önemli evet ama cinsellikle bir insanı kendinize bağlayamazsınız. Bağlasanız da kısa süreli olur. Siz cinsel hayatımızı nasıl daha keyifli hale getiririm, nasıl daha çok zevk alırım, eşimi daha fazla nasıl mutlu edebilirim diye sormadınız. Adamı nasıl avucumun içine alırım diye sordunuz. Cinselliği yaşamak ve keyif almak yerine bir amaç için kullanmak niyetindesiniz. Elinizde patlar.
Dediğiniz gibi de sordum kimse cevap vermedi. Baktım ki böyle şeyler yazılınca daha çok cevap geliyor bu şekil yazdım. Daha mutlu bir evlilik için aşk dolu bi evlilik için tavsiye istedim

Evet onun eksikliğini 4yıl boyunca iliklerime kadar yaşadım. Ama eşim 1 kere bile başıma kalkmadı. Peki bana ve kararlarıma daha fazla saygı duyması için ne yapabilirim

Fazla taktık veremeyeceğim çünkü kararlarima saygi duymayan insanlari sevmiyorum/sevemiyorum ve evlilik/arkadaşlik gibi ilişkilere girmiyorum.
Zorunlu ilişkilerde gerekirse son raddeye kadar kavgami ediyorum. Kaybetme korkum olmuyor çünkü zaten sevmiyorum.
Benim için bu tür karmaşık hislerin (size saygi duymayan adamla aşk istemeniz) hayatimda yeri yok.
Benim kararlarıma ve isteklerime saygi duymayan adam bana aşk fışkırıyor olsa bile zerre kadar inanmam.
Catir catir kavga eden adamin Kaybetme korkusu olmaz. Kaybetme korkusu olmayan adam zaten sevmiyordur. Sevmeyen adamda aşkla bakmaz.
Özsevgi ve özsayginiza odaklanin. Kiziniza iyi bir örnek olun. Kiziniz ayni sekilde kendine saygi duymayan bir damatla önünüze çıksa ne hissedersiniz mesela?

Fazla taktık veremeyeceğim çünkü kararlarima saygi duymayan insanlari sevmiyorum/sevemiyorum ve evlilik/arkadaşlik gibi ilişkilere girmiyorum.
Zorunlu ilişkilerde gerekirse son raddeye kadar kavgami ediyorum. Kaybetme korkum olmuyor çünkü zaten sevmiyorum.
Benim için bu tür karmaşık hislerin (size saygi duymayan adamla aşk istemeniz) hayatimda yeri yok.
Benim kararlarıma ve isteklerime saygi duymayan adam bana aşk fışkırıyor olsa bile zerre kadar inanmam.
Catir catir kavga eden adamin Kaybetme korkusu olmaz. Kaybetme korkusu olmayan adam zaten sevmiyordur. Sevmeyen adamda aşkla bakmaz.
Özsevgi ve özsayginiza odaklanin. Kiziniza iyi bir örnek olun. Kiziniz ayni sekilde kendine saygi duymayan bir damatla önünüze çıksa ne hissedersiniz mesela?
Bence çok negatifsiniz. Evliliyim ve bence bu sebepten dolayı kendimi soğutmak istemiyorum. Daha iyi bir yol aramak istiyorum. Daha mutlu olacağım bişeyler bulmak istiyorum. He romantik değil öküz ayı boşa gitsin yapmak istemiyorum.

İlk yıllar eşli denemeler yapıyorduk. Yapmaya çalışıyorduk. Ucunu sokmaya çalışıyordu eşim. Nede olsa ucu sadece diye rahat davrandık. Kalkıp hemen lavaboya çıktım ama oldu işte bizde çok şaşırdık
Eşli denemeler ne demek tovbe estagfurullah? Grup mu

Bence çok negatifsiniz. Evliliyim ve bence bu sebepten dolayı kendimi soğutmak istemiyorum. Daha iyi bir yol aramak istiyorum. Daha mutlu olacağım bişeyler bulmak istiyorum. He romantik değil öküz ayı boşa gitsin yapmak istemiyorum.

Negatif değilim. Bunlar malasef gerçekler.

Saygi ve sevgi üzerine kurulu bir evliliğim var. Eşim gözümün ve ağzımın içine bakiyor. HER konuda bana danışır ve fikrimi önemser. Oğlumuzun aldığı aile kültürü bu. Anne ve babanin fikir alışverişinde bulunup ortak karar almasi.

Kisa kesmek gerekirse, eşiniz isterse sizinle 24 saat şehvetli cinsellik yaşasa bile saygi duymadığı sürece sevildiğinizi iliklerinize kadar hissetmeyeceksiniz. Bir yaniniz hep eksik kalacak.
Bundan bir kaç sene sonra farklı başlık altinda görüşürüz

uvvvv yorumlar fena. pozisyon tavsiyeleri. supperrr yazın da okuyalım en azindan yaaww sevisme yasağimız var ne yapmalıyım diye konu mu açsam

Neyinden korkuyorsunuz
En zevklısı o bence.
dırekt kılıtlenmıs gıbı tam temas.

Negatif değilim. Bunlar malasef gerçekler.

Saygi ve sevgi üzerine kurulu bir evliliğim var. Eşim gözümün ve ağzımın içine bakiyor. HER konuda bana danışır ve fikrimi önemser. Oğlumuzun aldığı aile kültürü bu. Anne ve babanin fikir alışverişinde bulunup ortak karar almasi.

Kisa kesmek gerekirse, eşiniz isterse sizinle 24 saat şehvetli cinsellik yaşasa bile saygi duymadığı sürece sevildiğinizi iliklerinize kadar hissetmeyeceksiniz. Bir yaniniz hep eksik kalacak.
Bundan bir kaç sene sonra farklı başlık altinda görüşürüz
Bence sizden tavsiye alacağım çok yön varmış. Negatiflik bencillik gibi. Eşiniz belkide Böyle olduğunuz için ağzınızın içine bakıyor

X