Kocayı avucunun içine alma taktikleri

Ahh olsa dükkan senin. Bir kadın vardı ama böyle tuzlu suyla duş gibi tavsiyeler veren, kapında kul olur gibi iddiaları olan. Ona bir bakın isterseniz.
Onun bir etkisi oldugunu sanmiyorum yaa. bizim kızlar sürekli yapıyordu onu valla ben daha dişi duruyordum onlardan. 160 boy l bedenle

Bence sizden tavsiye alacağım çok yön varmış. Negatiflik bencillik gibi. Eşiniz belkide Böyle olduğunuz için ağzınızın içine bakıyor

Sanmıyorum.
Eşim aklıma ve fikirlerime gerçekten önem verdiği için ağzımın içine bakıyor. Bana "boş teneke" gözüyle bakmiyor.
Ayrica bana karşı "erkeklik" taslayip, baskin karakter kalkani altına saklanip, beni - sevdiği kadini- ezmek gereksinimi duymuyor. Ego tatmin etmiyor kisacasi.

Benim mutluluğumu ve huzurumu önemsiyor. Saçma sapan konular için benim kalbimi kirip, evde kavga çıkartmiyor.
Bende sevildiğimi ve sayildiğimi bildiğim için çiçekler acıyorum. Bu hem cinselliğimize hemde aile kültürümüze yansiyor.

Size vereceğim tek tavsiye bu. Sayginliğinizi geri kazanin. Eksiklik duygunuzu yenin.
Erkek cinsellikle avucun içine alınsaydı eskort hanimlarimiz kralice kesilirdi

Evet saygı çok önemli en önemlisi. Ama bolca aşk istiyorum. Aşkımız hep yükseklerde olsun istiyorum çok mu?
cok değil tabi başta avcumun içine diyince ona kizdim. Ama aşk istiyorum demen tabi ki çok değil. Aşk bol olsun ama bu işler hormonal be kuzum. aşk cinsel çekim beyinde hormonlarin ateşlenenmesi aslında. üreme içgüdüsü temelinde. o yuzden deli gibi aşık çiftler evlenince sönüyor. sonra geriye saygı sevgi kalıyor. sahiplenme kalıyor. o yuzden aşk için değil sevgi saygı için taktik işte. bağlılık için iste ama bu da kimsenin verebileceği bir taktik değil bence. sizin ilişkinizin dinamiği ile benimki aynı olamaz sonuncta

X