Kocamla Çok Zıt Olmamız

Kocanın iyi bir yönü var mı?

Eğer boşanamıyorsan veya aile evine dönmek senin özgürlüğünü kısıtlayacaksa o evde kalkmaya devam edip adamı tabiri caizse hiç iplemeyeceksin. Tatile mi gidiyorsun? O “ben gelmek istemedim sen istiyorsun tatili sen öde” diyorsa iyi sen evde kal ben kızımla gidiyorum de gül eğlen. Doğum gününü kutlamıyor mu? Çık dışarı arkadaşlarınla kutla. Arabayı eğer enayi değilsen gider hemen kendi üstüne yaptırırsın ne münasebet evde iki araç var ikisi de onun üstüne sebep? Sen küçük çocuk musun senin üstüne yapılamıyor muymuş? Adam seni kullanıyor acil gözünü aç ve bu parazitten kurtul. Bu tür heriften sevgi saygı dilenme bırak ne hali varsa görsün sen kendine ve çocuğuna yönel o da öyle sap gibi dursun

Arada yorumlarima begeni gelince tekrar okuyorum da konuyu, baslik cok yanlis. "Kocamla cok zit olmamiz" diyince farkli iki insan ikisi de kendi dogrulari var, uyumsuz vs gibi anlasiliyor. "Kocamin cimrilikten olmesi", "kocam kizim hasta cikmayinca paramiz bosa gitti dedi" "parama el koyup her seyi kendi ustune alan kocam" "kocam araba parami yedi ve soylediklerim umrunda degil" falan koyun basliga daha iyi tanimliyor esinizi. Hem size deger vermiyor hem kizina. Hayattaki tek derdi kendi parasi.

Boşandıktan sonra özgür ve rahat yaşadığınız her an ben ne diye beklemisim diye pişman olacaksınız bence.

İsterse deccal bitsin tepemde bosandigimda yav, aileymis cocukmus viz tiris, hemen bosanmalisin.
Cocugun duygusal olmasıyla alakasi ne ki hem?
Mutsuzsaniz boşanmalisiniz, bitti gitti.
Cocuk babasini görür yine, cocugu one sürmeyin ya, biktim bu durumdan.
Ebucehil gibi adamlardan bosanmamak icin yok cocugum duskun yok cocugum duygusal
Eee yani ee diyorum nolmus duygusalsa Allah allah

Çalışan birisiniz aileniz en fazla ne diyebilir ki . Bir kaç söylenip susarlar. Kendi kazandığınız parayı özgürce harcıyamadıktan sonra ne anldım bu işten . Adam cimri ve hayattan zevk almayı bilmeyen biri. Kimse kusura bakmasın durum iyise insan tatilede gider, dışarda da yer . Bu ne böyle

Bu anlattıklarınız zıtlık değil ki.adam sizi önemsemiyor çocuğunu bile
Boşanamiyor iseniz sıfır beklenti ile yaşayın

Zıt deyince bende zevkleriniz farklı falan zannettim. Kocam anormal diye başlık atsaydınız daha açıklayıcı olurmuş. Ailem baskı yapar diye boşanmıyorsanız demek ki sizi yeterince bezdirememiş. Ama bezdirecek. Şu an için gizli birikim yapmanızı tavsiye ederim çünkü muhtemelen olaylarınız eşinizin çok çirkefleşeceği bir noktaya kadar gidecek.

Çocuklar bosaninca psikolojik olarak çok etkileniyor burada haklısınız
O zaman eşinizden birşey beklemeyeceksiniz yani duygusal vs bağlamda birde insanlar asla değişmez adam cimri.ise cimridir ve bunu değiştiremezsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…