Kocamın libidosu çok yüksek

Gamze080319

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2022
13
5
28
Kocamın libidosu çok yüksek en ufak bir hareketimden etkilenir haz alır bazen evde temizlik yaparken bile temizliği bıraktırdığı oldu 2'5 yıllık evliyiz ben eşime göre daha ortalama içindeyim bazen bu konuda sıkıntı yaşasakta elimden geldiğince onu tatmin etmeye çalışıyorum fakat içimde hep bir kuruntu var acaba başka bir kadın gördüğünde de aynı şekilde etkileniyor mudur mesela eşim saçımın hep düz fönlü ve uzun olmasını çok ister belkide en büyük takıntısı budur dışarıda böyle bir kadınla aynı ortamda bulunduğumuz da içim hep huzursuz libidosu çok yüksek olduğu için böyle düşünüyorum yoksa eşimden bu zamana kadar yanlış bir hareket görmedim

Fönlü ve uzun saçlı kadınlara hallendiğini düşünmeniz libido fazlalığından daha ciddi.
Siz de saçlarınızı farklı şekillere sokun o zaman bakın aynı mı libidosu

Doğum sonrası çocuktan dolayı fazla fön yapamadım hatta uzun bir süre yapmadığım zamanlar oldu o dönemlerde de aynıydı ama söylerdi saçını düzleştirsen böyle benm için daha iyi saçım kıvırcık değil gür ve dalgalı ama yinede düzleştirici kullanmamı ister

Fönlü ve uzun saçlı kadınlara hallendiğini düşünmeniz libido fazlalığından daha ciddi.
Siz de saçlarınızı farklı şekillere sokun o zaman bakın aynı mı libidosu
Böyle bir durumla karşılaşmadım eşimin dışarıda başka bir kadına baktığını görmedim ama başka bir yere bakarken bile etrafımızdaki insanları görüyoruz o anlar için içimde bir kuruntu oluyor ben fazlaca kıskanç biriyimdir ama eşim bana bu konulara çok dikkat ettiği için kıskançlık yapıp trip bile atamadm hiç

Öncelikle eşinizin istekli olması iyi bir şey. Burada ne konular okuyoruz yani. Ama bu fazla isteğin dışarıya da yansıdığını düşünüyorsanız güven ile alakalı bir sorun yoksa sanırım biraz özgüven problemi yaşıyor olabilirisniz

Başlarda istekli olmasından çok yorulmuştum ama burada okuduklarımdan sonra şükrettim. Dediğiniz gibi özgüven problemi yaşıyor olabilirim mükemmeliyetçi bir ailede büyüdüm yetersizlik duygusuna sahibim yeni yeni aşıyorum bazen ne yaparsam yapayım eşimin doyuramayacağım hissini taşıyorm

burda libido yukseltmek icin ne oneriler ne oneriler verildi kk kadini robot supurgeler varken burdaki oneriler karsisinda tayt ile gırgır yaptı

Allah libidosuna zeval vermesin diyelim usulca
O tarz yorumlar okudum Rabbim onlarada yardım etsin isteksizlik libido düşüklüğü sorunu daha büyük fazla olsun idare ediliyor gerçekten

Her nimetin bir külfeti oluyor bu hayatta maalesef.eee şuan ortada birşey yokken ne yqpacaksın ki ? Ortada dert mi var ?

Anlıyorum hissettiğiniz duyguyu. Eşim de Ezel'de oynarken Bade İşçil'i çok beğenirdi Ben hep acaba ona benzeyen kadınları da beğeniyor mu diye düşünürdüm. Mesela kısa sarı saçları da seviyor biliyorum. Ama ben kısa saç sevmiyorum. Sonuçta benimle evlendi Artık aştım bunları. Özgüvenim tavan yaptı sanırım 30'dan sonraDünyadaki tüm uzun düz fönlü saçlı kadınlara sahip olamayacağına göre

Ne çok abartıyoruz biz erkekleri gözümüzde.git bul başkasını desek çoğu aylarca uğraşa uğraşa anca birini bulur ya da belki bulamaz.kolay mı o kadar bu işler.kadınların işi daha kolay derler hep.bu sitede kaç tane hiçbir erkek bana bakmıyor psikolojim bozuldu.nasıl sevgili bulacağım diye kaç tane konu açılıyor.erkekleri siz düşünün.ben bu şekilde düşünerek yendim ki zaten gerçek olan bu.sanki yabancı dizilerde yaşıyoruz.bizim gibi kapalı toplumlarda birini bulmak neyse de iatediğin, beğendiğin birini bulmak dünyadaki en zor şey.sanki hepimiz ünlü futbolcularla, oyuncularla falan birlikteyiz de strese giriyoruz kaçacak diye.bizi bulduklarına dua ediyorlardır.ki bazen futbolcular, ünlı erkekler bile yokluktan ne hâllere düşüyor.normal.erkeği siz düşünün.

Her nimetin bir külfeti oluyor bu hayatta maalesef.eee şuan ortada birşey yokken ne yqpacaksın ki ? Ortada dert mi var çimdeki kuruntudan bahsettim

Ne kadar güzel kendinizle barışık olmanız maşallah haklısınz benim kuruntularım tamamen özgüven ile alakalı daha iyi anladm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…