Kocamın çalıştığı halde asla parasının olmaması

İşini ne diye bırakıyorsun. Bir bayan kendi ayakları üzerınde duramayacak kıvama gelirse tabi ki boyle meeletirler. İnşallah saglıkla bebegın dogsun bıraz buyusun sonra kendıne iş bul derim.

Kumar oynuyor..

A pardon zaten biliyormuşsun..Ya kumar asla bırakılmaz borcunu neden oduyorsun..Ayrıca gunluk 60.000 farfıyat yapan neden senın altınlarını alsın..Aıle ıcın soyluyorum.Kocan aılenı baska senı baska kandırıp altınları alıp kumarda yemıstır..Acı ama gercek..Uyanın..Kumar oynadınına daır delıl bırıktırn.Yoksa ınkar edecek

Bunu cozumu yok.Adam ayrı ıs yapamaz.Bır kumarbaz memur olmadıktan sonra surunur..Cunku ıs için alacagı seylerı de satar..Ancak el becerısı varsa belki..Mesela boyacı,sucu vbb..Ondada aldıgı an kumara gıder...Farketmıyor

Canım delil bırıktır..Cok pıslesırler ıftıra derler..Bu adam herseyı yapar..Mesajla delıllendır..Neden kumarı sakladın benden.. eVE BAKMIYORSUN..Don alacak para yok gıbı

Herkes cocugunu tanır.Ne kadar verse versın kumara gıdecek..Adamlar neden versın..Kumar borcu cıkınca altınları vereegıne kayınvalıden kayınpederıne gıdıp odetse ıdın keske

Bosanırsan zıynetlerı ıste..Gerı verecegım dıye aldı vermedı de...Mesajlada bunu delıllendır.Yoksa duğun masraflarına kendı gonullu verdı der havanı alırsın canım

Şu an ben de hesap dökümü var kumar sitesine yatırdığı paraların dökümü altınlarım içinde mesaj ssi var ailesiyle yine konuştum şimdi diğer oğullarına kız alcaklar ve kız aşiretmiş 350 gram altın istemiş ilk benim altınlarımı yapın dedim bakalım

eee bunları aldın ne yapacaksın? dava açacak mısın? kumar bağımlısı çünkü kocan

Tahmin ettiğim gibi eşinize para vermiyor kayınpeder verirsede düşük veriyordur.

Yaşın genç diye düşünüyorum, büyük hatalar yapmışsın
Koştur koştur çocuğu da eklemişsin bu hatalara
Şu adamın yaptığının onda birini ailen yapsa ortalığı yıkarsın elin sümüklü herifine çıtın çıkmıyor neden ???
Bu saatten sonra yapılacak iş durumu ailene anlatacaksın ve boşanacaksın
Hem kumar oynayacak, hem annesinden göbek bağını koparamayacak, karısına bir don bile alamayacak haysiyetsizi koca diye taşımayacaksın yanında başka çözümün yok

Tahmin ettiğim gibi eşinize para vermiyor kayınpeder verirsede düşük veriyordur.
Sen değil eşin gözetim altında...Öbür türlü ailenin nesi var nesi yoksa satar yer...Elinden gelse ki ..Yazmak bıle ıstemıyorum..Bu ciddi bir mesele..Babası hasta falan olsa tefecılerden de borç alır belki şimdi çekinceden almıyordur ama yakındır..Bıraz uyan

Yahu iyi kazanıyor olsa neden kendi bircunu kapatamasın senin altınlara tenezzül etsin.
Belliki babası tüm parayı alıyor oğluna birşey ya vermiyor ya da yine kumarda harcıyor. Her türlü bu durum saçmalık ötesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…