Kocamın çalıştığı halde asla parasının olmaması

Kızlar merhaba sekiz aydır evliyim ve 23 haftalık hamileyim eşimin kumar borcunu ben kapattım altınlarımın bir kısmıyla diğer altınlarımı ve düğünde takılanları da ailesi aldı eşimin işi çok iyi babasıyla ortaklar ama ben asla para göremiyorum hiç bi ihtiyacımı alamıyorum doğumdan önce alınacaklaro bile alamadım eşim herşeye annemle yap annrm alır diyip duruyo yarın da çarşıya gidip kendime kişisel ihtiyaçlarımı alcaktım annemle git annem alır dedi yine bende sürekli annenden mi para isticem annenle mi evliyim dedim sekiz aydır evliyim bi evlenirken kendi annrm iç çamaşırı aldı bana onları giyiyorum hala hiç bi şekilde bana bişey almıyo ben evlenmeden önce çalışıyordum ecz. Kalfasıydım beni işten çıkardı ben sana bakıcam diye ama asla sorumluluk sahibi değil ne yapmalıyım eşim çalıştığı halde parası ortada yok kayınp. Sürekli borcumuz var diyip duruyo ama bi günlük çalışmaları 60-70 bin hafriyat işi yapıyorlar ne yapmalıyım
İşini ne diye bırakıyorsun. Bir bayan kendi ayakları üzerınde duramayacak kıvama gelirse tabi ki boyle meeletirler. İnşallah saglıkla bebegın dogsun bıraz buyusun sonra kendıne iş bul derim.

Kızlar merhaba sekiz aydır evliyim ve 23 haftalık hamileyim eşimin kumar borcunu ben kapattım altınlarımın bir kısmıyla diğer altınlarımı ve düğünde takılanları da ailesi aldı eşimin işi çok iyi babasıyla ortaklar ama ben asla para göremiyorum hiç bi ihtiyacımı alamıyorum doğumdan önce alınacaklaro bile alamadım eşim herşeye annemle yap annrm alır diyip duruyo yarın da çarşıya gidip kendime kişisel ihtiyaçlarımı alcaktım annemle git annem alır dedi yine bende sürekli annenden mi para isticem annenle mi evliyim dedim sekiz aydır evliyim bi evlenirken kendi annrm iç çamaşırı aldı bana onları giyiyorum hala hiç bi şekilde bana bişey almıyo ben evlenmeden önce çalışıyordum ecz. Kalfasıydım beni işten çıkardı ben sana bakıcam diye ama asla sorumluluk sahibi değil ne yapmalıyım eşim çalıştığı halde parası ortada yok kayınp. Sürekli borcumuz var diyip duruyo ama bi günlük çalışmaları 60-70 bin hafriyat işi yapıyorlar ne yapmalıyım
Kumar oynuyor..

A pardon zaten biliyormuşsun..Ya kumar asla bırakılmaz borcunu neden oduyorsun..Ayrıca gunluk 60.000 farfıyat yapan neden senın altınlarını alsın..Aıle ıcın soyluyorum.Kocan aılenı baska senı baska kandırıp altınları alıp kumarda yemıstır..Acı ama gercek..Uyanın..Kumar oynadınına daır delıl bırıktırn.Yoksa ınkar edecek

Bu ikisine ek olarak para konusunda asıl mesele kocanın ailesiyle iş yapması. Aileyle ortak iş yapılınca genelde böyle oluyor. Koca kişisi karısı için değil babası için çalışmış oluyor. Ee patron baba olunca da kocanın bir şey demeye hakkı olmuyor. Bu yüzden koca kişisi ancak ailesinden ayrı bir iş yaparsa para mevzusu çözülür. Ayrıca konu sahibi tekrar işe başlarsa harika olur.
Bunu cozumu yok.Adam ayrı ıs yapamaz.Bır kumarbaz memur olmadıktan sonra surunur..Cunku ıs için alacagı seylerı de satar..Ancak el becerısı varsa belki..Mesela boyacı,sucu vbb..Ondada aldıgı an kumara gıder...Farketmıyor

Boşanmayı düşünüyorum baya araştırdım bir sene dolmadan anlaşmalı olmuyormuş çekişmeli nasıl olur bilmiyorum ama kesinlikle boşanmayı düşünüyorum hamile olmaya gelince de gerçekten salaklığımdan erkeklere inanılmayacağını zor anladım
Canım delil bırıktır..Cok pıslesırler ıftıra derler..Bu adam herseyı yapar..Mesajla delıllendır..Neden kumarı sakladın benden.. eVE BAKMIYORSUN..Don alacak para yok gıbı

Alışverişe annemle çık dediğine göre para kayınvalide ve kayinpederde toplaniyordur esinede harçlık olarak veriyorlardir maaş olarak aldığını düşünmüyorum ben ayrica kumarida bırakmamış olabilir.

Size para vermiyorsa evin ihtiyaçlarını karşılıyor mu peki yeme içme, faturalar bunları kim ödüyor.
Herkes cocugunu tanır.Ne kadar verse versın kumara gıdecek..Adamlar neden versın..Kumar borcu cıkınca altınları vereegıne kayınvalıden kayınpederıne gıdıp odetse ıdın keske

Bosanırsan zıynetlerı ıste..Gerı verecegım dıye aldı vermedı de...Mesajlada bunu delıllendır.Yoksa duğun masraflarına kendı gonullu verdı der havanı alırsın canım

Şu an ben de hesap dökümü var kumar sitesine yatırdığı paraların dökümü altınlarım içinde mesaj ssi var ailesiyle yine konuştum şimdi diğer oğullarına kız alcaklar ve kız aşiretmiş 350 gram altın istemiş ilk benim altınlarımı yapın dedim bakalım

Şu an ben de hesap dökümü var kumar sitesine yatırdığı paraların dökümü altınlarım içinde mesaj ssi var ailesiyle yine konuştum şimdi diğer oğullarına kız alcaklar ve kız aşiretmiş 350 gram altın istemiş ilk benim altınlarımı yapın dedim bakalım
eee bunları aldın ne yapacaksın? dava açacak mısın? kumar bağımlısı çünkü kocan

Boşanmayı düşünüyorum ailem de yanımda çocuğun doğmasını bekliyorum açıkçası

Faturalar otomatik ödeniyor kayınp ödüyor pazar alışverişi annesiyle gidiyoruz ilk başlarda bana saçma gelmefi kadın kadına gidiyoruz diye sonradan anladım market alışverişi de öyle ve tek başımıza bş yere gitmek istesek 11 yaşında görümcemi yolluyolat hep hep bi gözetim altındayız
Tahmin ettiğim gibi eşinize para vermiyor kayınpeder verirsede düşük veriyordur.

Yaşın genç diye düşünüyorum, büyük hatalar yapmışsın
Koştur koştur çocuğu da eklemişsin bu hatalara
Şu adamın yaptığının onda birini ailen yapsa ortalığı yıkarsın elin sümüklü herifine çıtın çıkmıyor neden ???
Bu saatten sonra yapılacak iş durumu ailene anlatacaksın ve boşanacaksın
Hem kumar oynayacak, hem annesinden göbek bağını koparamayacak, karısına bir don bile alamayacak haysiyetsizi koca diye taşımayacaksın yanında başka çözümün yok

Tahmin ettiğim gibi eşinize para vermiyor kayınpeder verirsede düşük veriyordur.
Sen değil eşin gözetim altında...Öbür türlü ailenin nesi var nesi yoksa satar yer...Elinden gelse ki ..Yazmak bıle ıstemıyorum..Bu ciddi bir mesele..Babası hasta falan olsa tefecılerden de borç alır belki şimdi çekinceden almıyordur ama yakındır..Bıraz uyan

Yahu iyi kazanıyor olsa neden kendi bircunu kapatamasın senin altınlara tenezzül etsin.
Belliki babası tüm parayı alıyor oğluna birşey ya vermiyor ya da yine kumarda harcıyor. Her türlü bu durum saçmalık ötesi

X