Kocamin asiri yiyisi:(

Butun bu eziyet "insanlar birbirlerine ne cok yakisiolar desin" die mi

Konu sahibi gece senle yazıştım burda
Bende çok yiyorum filan dedim
Sabahında kustum işe gidemedim ya : S
Hayır olsun

bizimkide beni tutunmu 3 kez elinde çevirir yani iri biraz, boyu 1.85 kilo 90,canı sıkılır diyet yapar ,canı sıkılır bırakır,canı sıkılır spora başlar hiç müdahale etmem ağız onun ağzı mide onun miğdesi,ben onu o olduğu için seviyorum,eleştirilecek şeyleri de var ama içimde tutuyorum,mesela diyete başladımmı çok biçimsiz kilo veriyor bacaklar çöp gibi kalıyor belden üstü küp gibi ,aman olsun kerata

Son düzenleme:
A
Adamı boğma 81 erkeğe göre gayet normal nazi kampı mı sizin ev dır dır bu nedir. Zayıf bir adam bulup onunla evlenseydin.

adamın yediği yemekleri niye sayıyorsunuz? kendi tercihi. şişman erkeklerden hoşlanmıyorsanız boşanın adamın basının etını yemeyin.

Sen yeme dedikçe yiyesi geliyor belli. Hepimiz öyleyiz. Çok üstüne gitme. Evde aburcubur bulundurma, ekmek çok olmasın, yemekleti de kararında yap. Bi süre bu konuyu da açma. Düzelir.

Bence gayet haklısın. Türkiye'deki kadınların çoğu kilolu olduğu için eşini koruyup ona sahip çıkmışlar falan, doğumla vs kıyaslamışlar ama bu çok yanlış. Bir kadın hamilelik döneminde elbette kilo alır çünkü dünyaya bir bebek getiriyor! Yani hamile kadının kilo almasının sonucu bambaşka bişey. Bir insan doğuruyorsun, boşu boşuna almıyorsun ki o kiloyu. Erkek neden kilo alıyor? Afedersiniz ama pis boğazlıktan. Sen hamile kalıyorsun ama bir çocuk veriyorsun ona, o ne yapıyor? Eğer ki erkek, karısı hamileyken kilo aldı diye ondan soğuyorsa öyle bir adamı baba yapmak başlı başına hata zaten. Ama erkek neden kilo alıyor? Kilo almasının getirisi ne? Hiçbir şey.

Offf iyiki boyle senin gibi bir eşim yok. Benim esimde 172 kilo 87 valla ben hayatta böyle dusunmedim. Bende çok kilolu es tercih etmem ama seviyorum aadamın kilosu gözüme batmiyor . Bence kocana olan sevgini sorgula önce

Ya yazdiklarin o kadar tuhaf ki günde 1 kilo çok yanlış bir uygulama .verdiğin 4 kiloyu 8 kilo olarak alicaksin .insanlar senden neden tiksindimdi. Diyetin sağlıksiz zihniyetin sağlıksiz. Bence psikiyatriste gorunun

Bence eşinin çok yemesi gözüne batıyor . Çok kilolu durmuyordur erkek yapısı gereği kası kadından fazla . Sen de zayıf değilsin ki . Benim eşimde 171 boy kilo 82 öyle şişman durmuyor

boyla kilo normal değil mi hem kiloda vermiş bence sizde gidin ikinizin gidebileceği bi spor salonuna para verince mecbur gidecek

Konu sahibi çok yediğini söylemiş tiksindim demiş aynısını ablamda dedi hemde can ciğer kızı için o zaman bende çok kızmıştım ablama ama görünce şoklamıştım burdan götürdüğüm kocaman çanta çikolataları birgünde yediğinde şokkk üstüne şokk yaşadım ya dolapda hiçbirşey koyamazsın anında midesine indiriyor bizim 5 kişinin 2 günde yiyeceğini o tek seferde yiyor heleki kızkardeşimle eşi market alışverişi yapmışlar damatın yeğeni dayı terminalden beni alırmısın demiş bunlarda yeğenimi çağırmışlar çoçukların yanına daha 1 saat içine 2 kangal sucuğu yemiş neyse damat demiş ahhh yeğenim sana bir tost yapayım bizde yengenle marketten geldik şanslısın bak kardeşimle kocası aramadıkları yer kalmamış ne sucuk var nede kaşar peyniri kardeşim eşimden utandım abla 2 kangal sucuk yemiş birde kaşar peynirinide yemiş ayı yaaa bari yarım ayır demi diyor hayatımda bu kadar utanmadım eşimden dedi fiziği falan geçtik kaçkez hastanelik oldu serum yedi bu boğazı yüzünden gerçekdende sağlık sorunu büyük oluyor konu sahibi haklı kızlar düşünsenize evde habire yemek yaptığınızı tek öğün yapmaya bile takatim olmuyor çoğu zaman şahsen bende sinirlenirim sürekli yiyip içenden evde 2 öğün yada 3 öğün yersin olur biter ondada adabınca yersin oldu bitti işte

Hakkaten nedense uzun boylu erkekler oyle oluyo hele bide gobek varsa bacaklar incecik.

Mercimek corbasina kek dogramakmi.yerken midesi bulanmiyomuki.
Gercekten mide genismis.

Bende cok yerim.sabah aksam canim ne istiyosa yapar yerim hic usenmem.yada esime derim canim cekiyo diye.
3haftadir diyetteyim heralde kocam cok sevinmistir :)
Dusun o kadar ince dusuncesiz esim bile cok yiyosun demedi:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…