Kocamin asiri yiyisi:(

Depiedra

Hedef 60...
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Mart 2016
1.871
1.148
34
Ya sua okadar sinirlerim bozukki ben zaten diyetteyim onunda saglikli beslenmesini istiyorum artik dilimde tuy bitti anlata anlata ve artik hakarate kadar gitti hersey aksam kuruyemis getirdim ona yarim kase bide nescafe sora baska kuruyemisleri gordu dolapta ve corba kasesinin agzina kadar doldurdu oyleki fistiklar yere dokuluyirdu artik napiyosun sen ya nasil yiceksin okadar seyi cok kilo alirsin yarisi ideal bosalt onu dedim tabiki de hepsini yedi bitirdi sora gelde yine biseler yiyo aksam yemeginde de yaptigim her yemekten hunharca tabaklar dolusu yedi bense yaptiklarimin birinde 1 kasik birinde 2 kasik yemistim onun yediklerine saskinlikla baktim ya resmen gozu donuyor bukadar obur bir erkek olurmu yaaa habire cani tatli ceker bi oturmaya biekmegi yer akli fikri yemekde baska sosyal hayaati yok tek derdi sabah kahvaltida sunu yap oglen bana yemek koy aksam yemegini sunu yap yatarken cani bise ceker of kendimi buna asci hissediyorum guzellikle soylesem yumusaklimdan yuz buluyo yemeye devam ediyor bagirip cagiriyorum artik resmen yuzuune karsi kilolu erkeklerden hoslanmiyorum kendine ceki duzen ver ben nasil ac duruyasan sen de dur en azindan az ye diyorum yine ayni yine ayni bu kuruyemis faciasindan sonra yanima yakismiyosun bile dedim umrunda degil adamin ya biyu 175 kilosu 81 eskiden 98 kiloydu evlenmeden once obez gibiydi annesi asiri yediriyormus sonradan anladim evlendikten sonra bu yillarda anca zayifladi ama oburluk devam .annesigile gidiyoruz nerdeyse zorla agzina tikistiracak esimin kadin yaa ama esimde suc yemiyom de arkadas cocukmusun ablasina gideriz cayin yanindaki ikramliklari siler supurur her gittimiz yerde ayni utaniyorum artik ya annesi artiklari bile atmayin osman yer diyor esim icin demekki esim zamaninda alistirmis annesini cok yedigine diyetisyen falan fayda etmez buna neler sayiyorum begenmiyorum da desem yine yapacani yapiyor ve ben gerekten onu artik begenmiyorum 26 yasinda bir kadinim iyi huy yaninda yakisiklilil gorsellikde ariyorum cok bisey istemiyorum kendisi yakisikli ama kilo alinca inanilmaz cirkinlesiyor bana sen esinin yaninda cok guzel duruyosun bakimli duruyosun severekmi evlendiniz diyenler oluyor cok bisey istemedim sadece biraz daha fit olmasini istedim ama bu koti goruntusu beni kendinden uzaklastirdi onla hicbise yapasim gelmiyor artik tiksiniyorumda biraz bazen cok seviyorum opmeye doyamiyorum ama kilo almasi beni tek kalemde sogutuyor napicam ben sevgimin bitmesini istemiyorum yoksa omur gecermi
Edit : 98 kiloyla evlenmissin simdi niye begenmiyorsun diyenlere askere gitmeden 1 ..2 hafta icinde annesi hunharca yedirmis ve o kiloya ulasmis ben o halini askerden gonderdi resimle goruyorum 75 kiloya kadar dusmustu asker bitince ve evlenmistik ama simdi tekrar o haline donecek diye korkuyorum ki az kaldi

Son düzenleme:
Yazdiklarinizdan kapilara sigmayan bi adam canlandi gozumde ama 175 boyunda 81 kiloymus, o kadar abarttiginiz gbi kilolu bi insan diil esiniz. Ayrica siz biraz kilolu olup bu muameleyi gorseniz ne hissederdiniz acaba?
"Bu" die hitap edip tiksindiginiz esiniz adina cok uzuldum...

Zayıf erkek isteyebilirsiniz ama siz kilolu olsaydınız ve eşin böyle düşünseydi senden tiksinseydin ne hissederdin acaba bide adamda alışkanlık olmuş demek ki yıllarca anası öyle beslemiş bunalışkanlık öyle kolay değişmez bence bide fazla diyet yapma sinir yağıyor belliki sende
Dipnot kiloluyum hemde fazlasıyla neyseki eşim sizin gibi değil şükür

Hak veriyorum size öne öyle çöp kutusu gibi.de yemek yemeyi seven adam bırakmaz ki:/

Bendede var buna benzeri, her gun kapidan girer girmez ilk dedigi "BEN COK ACIMMM" gina geldi bu cumleden artik.
Sen en azindan kiloluyken evlenmissin, ben evlendigimde 80 kiloydu su an 120
Kilo verdigi zamanlar oluyor ve geri aliyor, bence bosuna uzme kendini. 100 kg olursan bosanirim dedigim zamanlar oldu ama sevgi dedigin baska bisey. Ve hayatda bundan cok daha onemli seyler var.. Sagligina zarar vermedigi surece sorun etme bence, adamida sikma bosuna

Bende çok yiyorum
Eşim yeme dese bozulurum
Sen diyettesin diye o da diyet yapmak zorunda değil
Canavar gibi bahsetmişsin adamdan, kilo sebebiyle. Sen hamile kalırsan o da sana böyle yapsın o zaman
Evlenirken daha kiloluymuş bu kadar sorun edeceksen evlenmeseydin

Aslinda size hak verdim ayni durum bendede soz konusu esim 100 kilo 180 cm boy.
Ben Ise 55 kiloyum esim kilolu oldugu icin gec mi evlendiniz diye soruyolar cunku kilo yasli gosteriyo yani yasindan buyun duruyo ben ise yasimdan daha kucuk gosteriyorum 5 6 yas kadar.
Bu duruma kafayi cok taktim adama neler dedim neler spor salonuna gitti 1 hafta sonra birakti kosmaya basladi 1 hafta sonra birakti diyete basladi 1 hafta sonra birakti. Ben artik o kadar yoruldum ki artik onu boyle kabullendim.
Boyle kabullenince kotu dusunceler negatiflik tiksinme gitti. Cunku oldugu gibi kabullendim.
Esimi cok seviyorum 150 kilo da olsa yine yine yine sevecegim bunu biliyorum.
Sende her haliyle kabul etmelisin. Yoksa hayat senin icin cekilmez olur..

Ya arkadaslar esimi savunuyosunuzdda kendine dikkat etmesi gerekmiyomu allah askina bu yasda bi erkek neden boyle hunharca yer ben bilmiyomuyum yemeyi ben neden dikkat ediyorum o da etsin yaa hastalansinmi yani bu yemeye zaten allah korusun bi hastaliga yakalanacak saglikli beslenmesi lazim degilmi ..neden bir erkek mercimek corbaina kek dograyarak yesin! Ve ben artik nasil sakin olabileyim

Tuzlu çorbaya tatlı kek mi doğruyo ? yok artık

Ben onu o sekilde kbil edemiyorum iste hele 150 olsa allah korusun onu ve butun kilo vermek isteyenleri

kilolu erkekten tiksiniyorum demişsiniz evlenirken eşiniz daha kiloluymuş şimdi daha zayıf evlenirken fit değilmiş zaten şimdiki kilosundan fazlaymış ama evlenmişsiniz sorunun kilo olduğuna eminmisiniz

Evlenirken daha kilolu degildi 75 kiloydu acikladim konuda ben cok yiyince o da beni frenlesin hosuma gider benim iyiligim icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…