Kocamin asiri yiyisi:(

Kız yatın uyuyun ya gece gece diyetteyim zaten bide yiyecek isimleri paylasıyonuz canım çekiyor yemek için bahane arıyorum .konu sahibi senin eşinle aran iyi mi seni mutlu ediyor mu ona bak.boş ver ya kim canı ne istiyorsa onu yesin.milletin derdini kendine bu kadar dert etme adam dert etmiyor sen napcan.burda ne derdi olan insanlar var keske herkesin kocası senin eşin gibi pis bogaz olsa

Hahahhaa diyet sizin başınıza vurmuş. Bukadar kasmayın, yemek yemeyi seviyorsa yesin.
Düsünüyorumda biri bana sizin söylediklerinizi söylese hakaret sayip boşarım
Siz zayıflığı tercih edip diyet yapiyorsaniz yapin, adama niye karisiyorsunuz

Adam askerden gelir gelmez hemen görüp, hemen nikahmi bastınızda ne huyunu, nede suyunu ögrenmeden evlendiniz

Çok saçma buldum.Eşinizin yerinde olsam galiba sizi boşardım ne yalan söyliyim.Çünkü düşünüyorumda şuan erkek arkadaşım 100 kilo olsada vazgeçmem ondan.Onun kaşının gözünün kirpiğinin güzelliği yeter ya.Bence sizin baya baya sevgi eksikliğiniz var.Ben daha çok eşiniz adına üzüldüm açıkcası. Sizin gibi bir eşim olsun hiç istemezdim.

çok yiyeni hiç sevmem bi hastalığı ya da psikolojik sıkıntısı olmadığı halde zevk için hunharca yiyip kilo alana da saygı duymam

Seni cok iyo anlıyorum. Hatta şöyle soyleyeyim. Seni. Kocan yine zayif. Benim kocam 3xl giyiyor. 187 boy 118 kilo. Dev gibi bişey.. Zaten baska konu acyim ben burada. Daha beter dertlerim var benim eşimle alakali. Bunu aklima bile geyirmeyecek dertler. Ama bu da can sıkıcı bir dert .

Kilo verebiliyormuş demek ki daha önce vermiş.
Tabi ki yanınıza yakışması da önemli ama siz hastayken size nasıl davranıyor,ihtiyaç halinde bırakıp kaçıyor mu,size eve değer veriyor mu onlara bakın bence.
Benim eşim evde kapı olmasa yerine koyabilirim o derece :)) 1,82-102 kg ,Evlenirken de hemen hemen aynıydı.
Ama ben hastalığı geç sadece yorgunken bile yemek yapmaya uğraşması,kahve vs yapması bile çok şükür demem için bir sebep olarak görüyorum.
Eşinizden utanmak kadar kötü bir his olamaz toplum içinde,kabullenin onu o halde.
Yoksa utandığınız adamla aynı yatağa girmek hayatı çekilmez kılar.

Bende diyet yapiyorum suan.
Ben aksine esime fazla fazla koyuyorumki bitirsinde ben yemek zorunda kalmayim diye:)

Kas hic yok ya adam sirf yag ve etden ibaret valla ben ondan daha kasliyim sanki spor yapali bunun sporlada isi yok paso yatar yer adamin memeleri benimkine yaklasti ya tobe tobe
Ya yapmayın o kadar da değil ya. Ben de 175 im 82 kg yum şimdi kadın olduğum halde ben bile löp löp yağ değilim hani. Kaldı ki eşim de aynı boyda 95kg. Ayrıca 75 mis zaten evlendiğinde. Aldığı 6kg bu kadar mı battı gözüne gerçekten. Eşim 25kg aldı nerdeyse benı sizin kadar rahatsız etmedi.

bence sız esınızı yeterı kadar sevmıyorsunuz ve dıs gorunuse cok onem verıyorsunuz sız dıyette olabılırsınız ama bu esınızı kısıtlamanız anlamına gelmez adamın iştahı var ki yiyor , bırakın yesın istediğini sağlık problemi olmadıgı muddetce sorun degıl bence kı o hep boyleymıs....
bızdede esım cok az yer ben habıre yerım kılo almıyorum ama yapımla alakalı bırsey ama esım yeme demez, bazen ben kendımı rahatsız hıssedersem kendım derım ızın verme yememe dıye.... ama bana obur dese yeme dese gıder ınadına yerım

Azıcık aç kalmaya dayanamaz bunlar bu saatten sonra. Mide genişlemiş.
Spora ikna etmek lazım. Siz bari ikna edin 100 kilo olmadan.

Sağlığını tehdit edecek bir kilosu olsa ; sizde eşi olarak sevdiğiniz (!) adamın sağlığından endişe edip sağlıklı beslenmeye teşvik edebilirsiniz bu gayet doğal.

Ama 1.75 boy 81 kg bir adamın böyle lokmalarını saymak , ondan tiksinmek...

Eşinizle ilgili duygu eksikliğiniz var bence .

Ayrıca sizde diyetteymişsiniz , muhtemelen bunun acısı eşinizin yediklerinden çıkıyor .

Evde Karatay gibi peşimde bir gölge sürekli onu yeme bunu yeme dese , çok sinir bozucu bir durum olurdu.

Eşinize olan sevginizi bir sorgulayın tekrar derim....

Benim eşim 1 67 83 kilo....ama bu söyledikkerinizin birini yakıştırmayı bırak söylemem eşime.

Ama söylemen lazım,sağlıksız bir kiloda,bunu söylemek ayıp değil ki yarının şeker tansiyon hastası adayı esin

Konu Sahibi o kadar yeme betimlemesine 120 kg falan sandım 175e 81 aşırı değil ama bir 75 olsa fena olmaz tabi

E siz diyettesiniz esiniz kilolu evde kekin ekmegin ne isi var?
Once eve abir cubur sokmayin, esiniz alip gelirse dogru çöpe atin, aksam yiyeceginiz kadar yemek yapin, bikac gun ac yatsin midesi küçülür.
Gunduz disardayken yer yine ama aksam yedigi kadar kilo yapmaz o, en azindan almasini engellersiniz.

benim eşim de gunduz bazen iş saatı benı aradıgında aksama ne yıyeceğiz der
bazen evde yemek yaptıgımda ertesı gune de kalsın dıye cok yaparım ama ertesı gune hıcbırsey kalmaz
ben de yedıklerıme dıkkat ederım
yemekte ben 1 tabak yersem eşim 3 tabak yer
yemek yenırken çay demlerız ve salona gectıgımızde cayın yanında ıllakı tatlısı vardır
ondan snr kuruyemıs yer ve en son yatmaya 1 saat kala falan meyve yer

haftasonları evde oldugumuz zaman benım eşim de kahvaltıya ne yapacaksın minik der
ne isterse yaparım
aksam ustu de 5 çayı saatı olur eşimin düzenli ve onun yanına da kek börek vs yaparım
benım eşim1,90 boyunda gecen sene 80 kg idi , ben de zayıf buldugum için kilo almasını istedım.

Yemeklerden snr cok atıstırıyor , bastan sağlıksız oldugunu soyledım , ileride sorunlar yasarsın dedım ama anlamıyor sevıyor yemeyi.

ama sizin gbi yanıma yakısmıyorsun vs hıc hoslanmadım bu cumlelerınızden ve asla da o benım eşim isterse 100 kg olsun.

Bir gün siz de kilo alırsanız eşiniz bunu size soylese hoş mu yani.

boyle bagırıp cagırarak bırsey yapamazsınız

boşanın o zamaeşim yemeyi çok sevıyor dıye
boğazını tutabılen bı adamla evlenın

Eşim 1,83 kilosu yaklaşık olarak 96 ama bahsettiğiniz yağ et değil.Abarttığınızı düşünüyorum.
Ayrıca nedense insanların birşeyler söylemesi sizi biraz bozmuş.
Sürekli yanıma yakışsın yok ben alımlı bayanım falan yazmışsınız.
Muhtemelen etrafınızdaki arkadaş gruplarınızdan duydunuz ve onların eşi sizinkine göre zayıf.
Genelde kadınlar o yüzden takarlar.
Küçük bir not, porsiyon olarak 1 kaşık yemek yiyerek sağlıklı kilo veremezsiniz

Bence haklısınız ben size hak veriyorum anlıyorum.
Güzel huy önemli dış görünüşe takılmamak lazım diyoruz ama bir gerçekte var ki ruhlar aleminde yaşamıyoruz.
Bayan kendini salsa yada hamilelikte kilo alsa erkek hemen kadını beğenmemeye laf söylemelere vs. başlayabiliyor.
Kadın kendi öz bakımını biraz geciktirse epilasyon yapmasa vs. iğrenç kıllı bakımsız diyebiliyor.
Hep kadınlar bakımlı fit güzel görünmeye çalışıyor.
Ama erkek ayı gibi kıllı da olsa kişisel bakımıda gecikse evde atlet le dolansa her şeyi yiyip içip erkek göbekli olur diye dolansa vs. sorun olmuyor. Kadın her şekilde kabul ediyor.
Demem o ki her seyi milletimiz kadına yüklediği gibi bu konularda da kadınlardan bekleniyor . Kadın dile getirince suçlu kocasını beğenmeyen sırf dış görünüşe önem veren kadın durumuna düşüyor.
Bir insan tabi ilk başta sağlığı ve kendi için yapmalı bunu ama eşi de rahatsızlığını dile getirdiği halde devam ediyorsa o laflarıda duyar.Kimse kusura bakmasın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…