Kocamin asiri yiyisi:(

Valla kızma eşine benımkı de 174 boyda ama kılo 96 97 lerde sen gene ıhısın

Aman geç olmuş ben yatayım
Enişte de zaten yemekleri höpürdettiği yetmiyomuş gibi fosur fosur uyuyo bi güzel, mutlu demek ki
Sende mutlu ol, boşver gramları

Herkese iyi geceler

Ben zaten esim suan asiri kilolu demiyorumki asiri yiyor obeze dogru yol olmasindan korkiyorum diyorum keske bu yemeye suanki kilosunda kalabilse biraz daha dikkatli okuyun madem bukadar sasirdiniz bu konuya anlamak istediniz gibi anlamayon

Sende yaptığın yemekleri ona göre yapma sebze yemese bile hamur işi pek yapma yaglı yemeklerden uzak durun protein ve kalsiyum ağırlıklı beslenin.aç olan adam önüne ne koysan yer
.

Aman geç olmuş ben yatayım
Enişte de zaten yemekleri höpürdettiği yetmiyomuş gibi fosur fosur uyuyo bi güzel, mutlu demek ki
Sende mutlu ol, boşver gramları

Herkese iyi geceler
Enisteyi cok savundun basta ama yemekleri biguzel hopurdetyihi ve beni takmadigi gercegini anladin galiba iyi geceler:)

Ben zaten esim suan asiri kilolu demiyorumki asiri yiyor obeze dogru yol olmasindan korkiyorum diyorum keske bu yemeye suanki kilosunda kalabilse biraz daha dikkatli okuyun madem bukadar sasirdiniz bu konuya anlamak istediniz gibi anlamayon
Kekli mercimek çorbasından sonra error verdik ama hesabım iyidir
Aranızda hepi topu 3 kilo fark var, 3 kamyon laf etmişsin adama yazık

Beni de ilk duydugumda asmisti

Seni asiyor belli de kocani degistirmek yerine kosullari degistirmek icin bir doktora gorunmeniz gerek.

Sen boyle kafasinda bik bik konusursan adam fazla cekmez belki de yarin bosanmak istiyor diye konu acarsin.

O beni bile aştı
Ben sabah bi konu da 'ben pisboğazım ya' dedim foto filan paylaştım ama yok yani kendimi fazla gömmüşüm
Onu anladığıma göre huşu içinde yatabilirim

Pisbogazlik konusunda beni kimse gecemez ama yaptigim en fazla delilik tuzlu patlamis misir ile nutelladir.

Iyi geceler.

Aman isterse tek celsede bosarim slklnti yokgerekcemizde saglikli beslenmemi istiyordu baski yapiyordu olur..ilerde hastaliklara yakalanincada haklilimi anladigindan pismanligi icin cok gec kalmis olabilir

He evet ya bu kiyani unutmaz zaten cunku benimki gibi sen cok zayiflama begenmiyorum zayif dememistir belkide dimi ama,)

1.75 eh yani erkeğe göre. 1.70 sınır onun altıysa kısadır :)
Hem ben de patlamış mısırı labne peynirine atıp yerim, sonra pirinci haşlayıp, yoğurda katıp, baharatlayıp yerim, sonra elmaya nar ekşisi döküp yiyebilirim ama elma tatsızsa ekşi aroma vermek için yaparım her zaman değil
Böyle ilginç damak zevklerim var ama çorba ve kekle yarışamam tabi.
Fakat ben manken olmasam da zayıf sayılırım, o nedenle şimdilik endişe edecek bir durum yok.
Hem ben de fazla zayıf adam sevmem zaten, iri yapılı boylu adamlar hoş yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…