Kocamin asiri yiyisi:(

Kendisi nerdeyse 70 kilo 81 kilo kocasına takmış sen diyeti bırak bacım başına vurmuş kekler börekler
81 killoyla kalacaksa kalsin bu yemeyle bise demem bu gidisle obeze dogru yol alacak gozlerimin onunde adam sisiyor yaa

Yeterli boyum kisa olmadigindan 65 ideal asiri zayif olmak da istemem
1.69 cm nin ne kadar olduğunu biliyoruz
Hatta bende aynı boydayım, sabah bi konuda paylaşmıştım
Kocan kadar olmasa da çok yiyorum diye üstüme bile alınmıştım
Kilonuzu duyunca alınmamın yersiz olduğunu anladım
Bence kendinizi fazla sıkıyorsunuz, sinirinizi kocanızdan çıkarıyorsunuz
Eşiniz sizden 10 kilo fazla 6 cm de uzun.

Bu yiyisle zivanadan cikti zaten 81 i bile aricam galiba
Ayrica o bana oyle derse isime gelir gaza gelirim daha da zayiflarim onun gibi gobegimi kasiya kasiya yatmam 26 yasindaki karisi yanima yakismiyon diyo bizimkinin umrunda degil ben sahsen utanir yemeyi keserdim az da olsa

Hah kilodan yırtamadım
Yaşa geçelim diyosun
Olur, karısı 26 çıtır iken adam kaç yaşında ?

midenizin halini bilemem ancak kisilik yapinizin anoreksiya nervoza oldugunu size ilan edebilirim.
not: hamilelik disinda 47 kiloyum, vucudumdaki yag oranim sadece 7 kg.
Valla evet buara esim sayesinde en cok anoroksiya nevroza ya tutulmus olabilirim

O kadar anlatmışsinız sonunda 81 kiloyu okuyunca şaşırdım. 150 falan bekliyordun ben :))
81 kilo erkek icin abartığınız kadar fazla değil bence. Eşiniz bu kadar aşağlamayın.

Hah kilodan yırtamadım
Yaşa geçelim diyosun
Olur, karısı 26 çıtır iken adam kaç yaşında ?
Kenide hayatin baharinda 28 yasinda peki niye bu eziyet kendine mideye sora mide agrilarindan duramuyo bidaasla cok yemicem diye kivraniyo ikimiz birbirimize diyette destek olsak az yesek saglikli beslensek ve insanlara nekadar birbirlerine yakisiyorlar dedirtsek fena olmazmi

Evet insanlar yakıştırsın yeter ki
Siz evde yemek için didişseniz bile, önemli olan milletin ne dediği

Sağlık için madem, spora yazılın

O kadar anlatmışsinız sonunda 81 kiloyu okuyunca şaşırdım. 150 falan bekliyordun ben :))
81 kilo erkek icin abartığınız kadar fazla değil bence. Eşiniz bu kadar aşağlamayın.
Bu gidisatla 150 yi gorur zaten
Bn nasil dur demeliyim onun pesine dustum

Evet insanlar yakıştırsın yeter ki
Siz evde yemek için didişseniz bile, önemli olan milletin ne dediği

Sağlık için madem, spora yazılın
Saglik onemli cumlesine niye takilmiyorsunda direkt insanlarin ne dedine takiliyorsun

Bilmiyorim ama ben supeleniyorum doktorada gitmiyo paso yiyo iste
Sağlığı düşünüyosan madem önce kan vermeye et
Şüpheyle teşhis koyma öyle
Bu insanların sizi yakıştırmasından daha önemli, bişey varsa ona göre tedbir alırsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…