Kocamin asiri yiyisi:(

iki kaşık yemek yiyecek kadar sıkı bir diyettesiniz kaç kilosunuz cidden meraktan soruyorum,cevaplamayabilirsiniz ama eşinizin aşırı yemesi sizde ters etki yapıp zayıf olduğunuz halde yemek yememeyi takıntı haline mi getirdiniz diye merakım bu açıkcası
Benim 3 kilo fazlam var hedefimm belimi inceltmek 2 gundur slkl diyetteyim gunluk 1 kilo veriyorum az kaldi hedefime insallah ve bukadar hirs yapmamin sebebide esimin yiyisi ters tepki yapmis olabilir ben ondan nasil tiksindiysem buaksam insanlarda benden tiksinir dsuncesiyle yemiycem midem bulaniyo gercekten 1 kasik bulgur 1 kasik fasulyeyle duruyorim

Senin yanında çorbasına kek atmıyo mu, sadece duydun mu
Atmiyomu ama o kaloride seyler yiyo salatayi bir ekmekle yemek gibi corba kasesi dolusu fistik yemek gibi ve benden yz bulsa annesinin yaninda yedigi tarzda yicek mercimege kek dograr ama tepkimi biliyo

Benim 3 kilo fazlam var hedefimm belimi inceltmek 2 gundur slkl diyetteyim gunluk 1 kilo veriyorum az kaldi hedefime insallah ve bukadar hirs yapmamin sebebide esimin yiyisi ters tepki yapmis olabilir ben ondan nasil tiksindiysem buaksam insanlarda benden tiksinir dsuncesiyle yemiycem midem bulaniyo gercekten 1 kasik bulgur 1 kasik fasulyeyle duruyorim
69 dan 66 ya düşünce yeterli mi yani
Ben daha zayıf beklemiştim sizi
Neyse yeterli diyosanız yeterlidir ama yani eşinize o kadar saydırınca farklı düşünmüştüm sadece

günde verilen 1 kilo sağlıklı değil ki,hızlı verilen kilolar hızlı geri alınır,çünkü kaybettiğiniz yağdan çok kas ve su.eşiniz sağlıksız besleniyor ama sizde sağlıksız diyet yapıyorsunuz,karı koca diyetisyene gidin bence.

Atmiyomu ama o kaloride seyler yiyo salatayi bir ekmekle yemek gibi corba kasesi dolusu fistik yemek gibi ve benden yz bulsa annesinin yaninda yedigi tarzda yicek mercimege kek dograr ama tepkimi biliyo
Kase dolusu fıstık normal, salatanın suyuna ekmek banmak ta normal ama mercimek çorbasına keki doğrayanı ne duydum ne gördüm. O nasıl bi damak tadı çok merak ettim

Eşinizin kilosu normal bence ya ama sadece et ve yağ var sanırım kasları olsaydı böyle düşnmezdiniz yemek yemeği seviyor demek ki ama siz zayıf erkekleri seviyorsunuz belliki esinizin kilosu batıyor gözünüze aşırı bi kilosu yok boyuda uzun yani ama böyle yemeğe devam ederse kilo alır bence yaşı kaç eşinizin yaş geçtikte kilolar verilmiyo bence siz eşinizi sevmiyorsunuz ki batıyo gözünüze gıcık kapmışsınız ama tabiki sağlık acısından dikkat etmesi gerekir almayın eve öyle şeyler o zmn siz sanırım eşinixi yanınıza yakıştırmıyosunız kendinixi ondan daha güzel buluyorsunuz siz bu kdr şey dediniz eşiniz ne diyor bu konuya

Ya adamın huyu sonradan değişmemişki hep böyleymiş sende evlenmişsin beğenmiyorsan boşan insanları değiştirmeye çalışmaktan vazgeçin derdinde sağlığı falan değil yanıma yakışmıyor demişsin sağlık deme boşa :KK51: ayrıca eşinin kilosu boyuna göre senden on kilo daha fazla olduğu halde ortalama aynı görünüyorsunuz kadınlar daha kilolu dururlar erkeklerin kas oranı fazla olduğundan konuyu okuyunca sandım ki sen 40 kilosun :KK70:

Adamin psikolojisini bozmussunuz asagilaya asagilaya, o da kendini yemege vermiş işte. Benim ergenlik çağında bir yegenim var. Ablam kendi kilolu kızı da kilolu olmasin diye çok fazla baskı yaptı az yemesi konusunda. Ve yegenim çok daha fazla yemeye başladı. Gözü korktu sanırım. Rahat birakirsaniz düzelir belki.

Eşinizin kilosu normal bence ya ama sadece et ve yağ var sanırım kasları olsaydı böyle düşnmezdiniz yemek yemeği seviyor demek ki ama siz zayıf erkekleri seviyorsunuz belliki esinizin kilosu batıyor gözünüze aşırı bi kilosu yok boyuda uzun yani ama böyle yemeğe devam ederse kilo alır bence yaşı kaç eşinizin yaş geçtikte kilolar verilmiyo bence siz eşinizi sevmiyorsunuz ki batıyo gözünüze gıcık lap
Ya arkadaslar esimi savunuyosunuzdda kendine dikkat etmesi gerekmiyomu allah askina bu yasda bi erkek neden boyle hunharca yer ben bilmiyomuyum yemeyi ben neden dikkat ediyorum o da etsin yaa hastalansinmi yani bu yemeye zaten allah korusun bi hastaliga yakalanacak saglikli beslenmesi lazim degilmi ..neden bir erkek mercimek corbaina kek dograyarak yesin! Ve ben artik nasil sakin olabileyim
Ne ??? Mercimek corbasına kek mi dogruyo o ne beeee yok artkk :))Eşiniz birazda boğazlı sanırım aç gözlü mercimek corbası ve kek ben denemicem ama kocama denetiyim :)))nası bi tat fiye

günde verilen 1 kilo sağlıklı değil ki,hızlı verilen kilolar hızlı geri alınır,çünkü kaybettiğiniz yağdan çok kas ve su.eşiniz sağlıksız besleniyor ama sizde sağlıksız diyet yapıyorsunuz,karı koca diyetisyene gidin bence.
Bence de
Daha düzgün söyleyebilir
Onu yeme, çatal kullan, kalorisi çok, ekmeksiz ye, tiksiniyorum çabuk zayıfla demek çok itici
Mürebbiye gibi herşeyi yasaklamaya çalışan bi eşi kim ister ki

Gel diyetisyene gidelim, sağlık madem amaç
Ya da gel spora yazılalım demeli insan
Demek bi de 50 kiloya düşse kendisi, mutfağı kilitler adam bişey yiyemesin diye

Ya sua okadar sinirlerim bozukki ben zaten diyetteyim onunda saglikli beslenmesini istiyorum artik dilimde tuy bitti anlata anlata ve artik hakarate kadar gitti hersey aksam kuruyemis getirdim ona yarim kase bide nescafe sora baska kuruyemisleri gordu dolapta ve corba kasesinin agzina kadar doldurdu oyleki fistiklar yere dokuluyirdu artik napiyosun sen ya nasil yiceksin okadar seyi cok kilo alirsin yarisi ideal bosalt onu dedim tabiki de hepsini yedi bitirdi sora gelde yine biseler yiyo aksam yemeginde de yaptigim her yemekten hunharca tabaklar dolusu yedi bense yaptiklarimin birinde 1 kasik birinde 2 kasik yemistim onun yediklerine saskinlikla baktim ya resmen gozu donuyor bukadar obur bir erkek olurmu yaaa habire cani tatli ceker bi oturmaya biekmegi yer akli fikri yemekde baska sosyal hayaati yok tek derdi sabah kahvaltida sunu yap oglen bana yemek koy aksam yemegini sunu yap yatarken cani bise ceker of kendimi buna asci hissediyorum guzellikle soylesem yumusaklimdan yuz buluyo yemeye devam ediyor bagirip cagiriyorum artik resmen yuzuune karsi kilolu erkeklerden hoslanmiyorum kendine ceki duzen ver ben nasil ac duruyasan sen de dur en azindan az ye diyorum yine ayni yine ayni bu kuruyemis faciasindan sonra yanima yakismiyosun bile dedim umrunda degil adamin ya biyu 175 kilosu 81 eskiden 98 kiloydu evlenmeden once obez gibiydi annesi asiri yediriyormus sonradan anladim evlendikten sonra bu yillarda anca zayifladi ama oburluk devam .annesigile gidiyoruz nerdeyse zorla agzina tikistiracak esimin kadin yaa ama esimde suc yemiyom de arkadas cocukmusun ablasina gideriz cayin yanindaki ikramliklari siler supurur her gittimiz yerde ayni utaniyorum artik ya annesi artiklari bile atmayin osman yer diyor esim icin demekki esim zamaninda alistirmis annesini cok yedigine diyetisyen falan fayda etmez buna neler sayiyorum begenmiyorum da desem yine yapacani yapiyor ve ben gerekten onu artik begenmiyorum 26 yasinda bir kadinim iyi huy yaninda yakisiklilil gorsellikde ariyorum cok bisey istemiyorum kendisi yakisikli ama kilo alinca inanilmaz cirkinlesiyor bana sen esinin yaninda cok guzel duruyosun bakimli duruyosun severekmi evlendiniz diyenler oluyor cok bisey istemedim sadece biraz daha fit olmasini istedim ama bu koti goruntusu beni kendinden uzaklastirdi onla hicbise yapasim gelmiyor artik tiksiniyorumda biraz bazen cok seviyorum opmeye doyamiyorum ama kilo almasi beni tek kalemde sogutuyor napicam ben sevgimin bitmesini istemiyorum yoksa omur gecermi:KK43:
Edit : 98 kiloyla evlenmissin simdi niye begenmiyorsun diyenlere askere gitmeden 1 ..2 hafta icinde annesi hunharca yedirmis ve o kiloya ulasmis ben o halini askerden gonderdi resimle goruyorum 75 kiloya kadar dusmustu asker bitince ve evlenmistik ama simdi tekrar o haline donecek diye korkuyorum ki az kaldi
Kendımı gördüm sende ama dua et eşin 81 kılo gayet ıdeal benımkı 90 larda zorla dıyet yaptıryırum ama benım koca aşırı yemıyor

Kendisi nerdeyse 70 kilo 81 kilo kocasına takmış :confused: sen diyeti bırak bacım başına vurmuş kekler börekler
Adam dünyaları yemiş, yine 81
Konu sahibi gibi dikkat etse, konu sahibiden daha zayıf olur bence
O zaman da adam naberrr şimdi de sen benim yanıma yakışmıyorsun derse ne olacak
Bırak bence yesin, kendi kuyunu kazma konu sahibi. Kek ver hatta katık et çorbana de, en sevdiği menüsüymüş madem bu.

69 dan 66 ya düşünce yeterli mi yani
Ben daha zayıf beklemiştim sizi
Neyse yeterli diyosanız yeterlidir ama yani eşinize o kadar saydırınca farklı düşünmüştüm sadece
Yeterli boyum kisa olmadigindan 65 ideal asiri zayif olmak da istemem
Kase dolusu fıstık normal, salatanın suyuna ekmek banmak ta normal ama mercimek çorbasına keki doğrayanı ne duydum ne gördüm. O nasıl bi damak tadı çok merak ettim
Iste benide gicik eden bu bu tarz yeme davranislari var ve bence salatanin suyuna bir banarsin iki banarsin bu koca ekmegi yedini anlamiyor
Eşinizin kilosu normal bence ya ama sadece et ve yağ var sanırım kasları olsaydı böyle düşnmezdiniz yemek yemeği seviyor demek ki ama siz zayıf erkekleri seviyorsunuz belliki esinizin kilosu batıyor gözünüze aşırı bi kilosu yok boyuda uzun yani ama böyle yemeğe devam ederse kilo alır bence yaşı kaç eşinizin yaş geçtikte kilolar verilmiyo bence siz eşinizi sevmiyorsunuz ki batıyo gözünüze gıcık kapmışsınız ama tabiki sağlık acısından dikkat etmesi gerekir almayın eve öyle şeyler o zmn siz sanırım eşinixi yanınıza yakıştırmıyosunız kendinixi ondan daha güzel buluyorsunuz siz bu kdr şey dediniz eşiniz ne diyor bu konuya
Kas hic yok ya adam sirf yag ve etden ibaret valla ben ondan daha kasliyim sanki spor yapali bunun sporlada isi yok paso yatar yer adamin memeleri benimkine yaklasti ya tobe tobe
Ya adamın huyu sonradan değişmemişki hep böyleymiş sende evlenmişsin beğenmiyorsan boşan insanları değiştirmeye çalışmaktan vazgeçin derdinde sağlığı falan değil yanıma yakışmıyor demişsin sağlık deme boşa :KK51: ayrıca eşinin kilosu boyuna göre senden on kilo daha fazla olduğu halde ortalama aynı görünüyorsunuz kadınlar daha kilolu dururlar erkeklerin kas oranı fazla olduğundan konuyu okuyunca sandım ki sen 40 kilosun :KK70:
valla bekarken bukadar pis bogaz oldunu bilmiyodum ynimda gayet kibardi hic anlamadim bi evlendikki adamin icinden kurabiye canavari tarzi bise cikti akrabalardan da duyduklarim cabasi ayni da gorunmuyoruz tabiki benden iri duruuor ben de iri yapili biriuim ama bu gidisle dev olacak diye korkuyorum ayrica hem sagligi icin hem goruntu icin evet ben dikkat ceken guzel bir bayanim o da yanimda yakisikli olacak
Esinizin kilosunu bu kadar sert elestirecek kiloda degilsiniz bence:)
Ufak fazlaliklarim var sadece e bunun icin de diyetye oldumu belirttim zaten esim biraz daha yerse daha sert elestirmeye hak kazanicam

X