kocamın arka taraf kokusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

sanayitostu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2024
40
22
24
merhaba kızlar
Kocamla 1 senedir evliyiz ve çok iyi bir mesleğe sahip (memur) ancak kişisel bakımlarını oldukça aksatıyor :KK43: Bir memur nasıl böyle olabilir bilmiyorum ama kendisinden çok yoğun arka taraf kokusu geliyor:110:
Uyarmaya çalışıyorum ama nasıl söylenir böyle bi şey bilmiyorum. Ben de kokulara aşırı hassas biriyim ve acaba çevredekiler de hissediyor mu diye içim içimi yiyor evden çıkmak bile istemiyorum. Sizce ne yapmalıyım ?

Esiniz kiloluysa ondan dir. Üniversitede bir arkadas vardi. Bir ara heleki yaz acayip kötü kokuyordu. Kalbini kirmak istemedik ama yaninda durmak nerdeyse imkansizdi. Sonra cok kilo verdi de gecti. Esiniz kendine bakmiyorsa o da sorun tabi. Günlük dus almasi gerekir

Firmamızda böyle birisi var.
Koktugunu herkes biliyor ve birbirine de söylüyor.
Odalarına girdiğimde çok agır koktugunu söylüyorum.
Ter mi kokuyor yoksa başka bir şey mi anlamıyoruz ama çok iğrenç hatta karısı hiç uyarmıyor mu diye de merak ediyoruz.
Lütfen eşinizi uyarın.

merhaba kızlar
Kocamla 1 senedir evliyiz ve çok iyi bir mesleğe sahip (memur) ancak kişisel bakımlarını oldukça aksatıyor :KK43: Bir memur nasıl böyle olabilir bilmiyorum ama kendisinden çok yoğun arka taraf kokusu geliyor:110:
Uyarmaya çalışıyorum ama nasıl söylenir böyle bi şey bilmiyorum. Ben de kokulara aşırı hassas biriyim ve acaba çevredekiler de hissediyor mu diye içim içimi yiyor evden çıkmak bile istemiyorum. Sizce ne yapmalıyım ?
Karşına al konuş bacım güzel bir dille suçlayıcı kelimeler kullanmadan rahatsızlık duyduğunu belirt . Sonuçta hayatı birlikte paylaşıyorsunuz evde iki yabancı gibi değilseniz bunu anlatmak daha kolay olacaktır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X