Kocamı sevmiyorum ayrılmak istiyorum ama cesaretim yok acil yardım!!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Git boşan o zaman aynayı konyayı gör, 3. Sayfa haberlerine manşet olunca

Kadının verdiği akla bakarmısınız git seviş diyor oda teşekkür ediyor, hepimizin oğulları var lütfen dikkatli olalım bu zihniyete karşı, o uymadı bu olsun onun teni şöyle buda olmasın.
Senin zihniyetine ben ne diyeyim lütfen bu kadını engeller misiniz ne yapmam gerek yorum yapmayın bana

Ben ülkemde daha çok erkek hakimiyetinde, ataerkil bir baskı altında yaşadığımızı ve Türk kadınının çok fedakar ve fazlaca ezilen taraf olduğunu düşünüyorum ve görüyorum. Bu nedenle o düşüncenize katılmıyorum. Ama genel anlamda düşüncem bu. Sizin çevrenizde ve hayatınızdaki istisnalar konusunda elbette haklısınızdır. Örneğin benim erkek kuzenimin hayatı da yabancı bir kadın nedeniyle sürünmekte örneğin. Ama ben yine de buna dayanarak değil ülke genelinden bahsederek konuşuyorum. Bu konu bu başlık altında konuşulabilecek bir konu değil. Bu konuda önemli olan son cümlenizden öncesidir konu sahibi için. Ve ben son cümleden önce söylediklerinize fazlasıyla katılıyorum. Burada önemli olan budur

Sevmiyosaniz tabiki çözüm boşanmak . Ama once psikoloğa gidin kafanız berraklassin eğer düşünceleriniz aynı ise yollarınızı ayırın .

Ben sizi gayet iyi anladım. Boşanmaya cesaret edemiyorsunuz ya belki psikoloğa giderseniz size iyi gelir. Boşanmak için daha hızlı hareket edebilirsiniz
Evet tekrar gideceğim yoksa panik atak ilerleyecek. Cansu denilen şahsı göz ardı ettim inanın cahil insan yorumlarına tahammül edemiyorum

Sevmiyosaniz tabiki çözüm boşanmak . Ama once psikoloğa gidin kafanız berraklassin eğer düşünceleriniz aynı ise yollarınızı ayırın .
Çok teşekkürler evet kendimden eminim zerre sevmiyorum. Aşk yok sadece çocuklarımın babası geçen yıllarda alışkanlığım oldu arkadaş gibi
Görüyorm

Erkek olduğuma kalıbını basarmış, konu sahibine dmden yürürmüşüm ben
Sorma yaaa ne insanlar var göz ardı ettim uzun zamandır kullanmıyorum. Kadınlar kulübünü engelleme nasıl oluyor unutmuşum yoksa hayatta katlanamam bu tarz insanlara resmen beni suçlayıp yat kocanla diyor :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…