Kocamı sevmiyorum ayrılmak istiyorum ama cesaretim yok acil yardım!!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
bu mu yani ne hissetiğini anlamak çok mu zor...

Ayrıca adamla yatmıyorsunuz adam
Ne hissetiği için çok geç kalmış 14 sene bekle iki çocuk yap sonra sevemiyorum, e güzel bacım bunca yıl aklın neredeydi, neden o adam çocuklarından ayrı kalsın 14 yıl emek verdiği ailesinden neden ayrılsın, evine bakmış çocuklarına bakmış, her şartta sevmiş kadını, etrafımdaki bekar erkeklere söylüyorum hep zaten Türk kadınlarıyla evlenmeyin mutlu olmak istiyorsanız diye.

Son cümle hariç ben de katılıyorum düşüncelerinize..

Ayrıca adamla yatmıyorsunuz adam
Ne hissetiği için çok geç kalmış 14 sene bekle iki çocuk yap sonra sevemiyorum, e güzel bacım bunca yıl aklın neredeydi, neden o adam çocuklarından ayrı kalsın 14 yıl emek verdiği ailesinden neden ayrılsın, evine bakmış çocuklarına bakmış, her şartta sevmiş kadını, etrafımdaki bekar erkeklere söylüyorum hep zaten Türk kadınlarıyla evlenmeyin mutlu olmak istiyorsanız diye
Son cümle hariç ben de katılıyorum düşüncelerinize..
Bir Türk kadını olarak bende katılmak istemezdim bu cümleye ama o kadar çok vaka varki bu tip, yazık diyorum artık bu erkeklere, çevremde ve akrabalarımdan yabancı kadınlarla evlenenler var gerçektende değer kıymet biliyorlar.

Tabi birde şu var, kızıda annesine hak veriyor, eee bu kız bu adamın çocuğu değil mi o büyütmedi mi bu kızı, babasına bu kadar merhametsiz olan bir kız yarın bir adamla nasıl mutlu olur buda enteresan yani.

Aslında haklısınız anlatıgına göre rahat batmış. Neticede karşısındaki kişi çaba gösteriyor...

Ben hasta olmaya başladım bana dokununca panik atak yaşıyorum siz dayanabilir miydiniz ? Beni dışardaki adamlar ilgilendirmiyor beni şuan mutluluğum ilgilendiriyor

Maalesef yaşamayan anlamaz , en azından empati yapar insan ben her gün tecavüz yaşıyorum diyorum nefes alamıyorum çocuklarım için katlandım adam iyi diye katlandım 14 yıl ama hastalık başladı panik atak ve cinnet geçirmeye başladım beni dışardaki erkekler ilgilendirmiyor ben nefes alabilmek mutlu olabilmek istiyorum böyle her gün mutsuzum ):

Tecavüz derken zorlamı yapıyor adam anlayamadım, zorla değil tabiki buna görev olarak yapıyorum denir, ama adam o kadar anlayışlı ki yine arıza çıkarmıyor, başkasıyla yapayım diyor onada yok eee ne yapsın bu adam kiliseye kapanıp papaz hayatımı yaşasın.

Ben hasta olmaya başladım bana dokununca panik atak yaşıyorum siz dayanabilir miydiniz ? Beni dışardaki adamlar ilgilendirmiyor beni şuan mutluluğum ilgilendiriyor
Bu zihniyettekileri umursamayın. Hiçbir şey için genç değil. Gençsiniz, hayal ettiğiniz gibi bir aşk yaşayabilirsiniz. Ten uyumunuzun harika olduğu bir adamla sevişebilirsiniz. Bir 14 yıl daha kaybetmeyin

Saçma düşünceni kendine sakla aynı acıları yaşamam dileğiyle... benim kızım benim ne çektiğimi biliyor acı çekmemem için ben büyüdüm anne kendi mutluluğuna bak diyor senin karekterini çözdüm niye kendimi yoruyorsam. Sana laf anlatmak veya Hendek atlatmaktan zor....

Umarım allahtan aynı şeyleri yaşarsın sevmeden istemeden yaşamak zorunda kalırsın ben de istemezdim sevmeden zorla yapılan şey tecavüzdür öyle hissediyorum dedim

Yahu zaten yardımcı olduğunuz yok bir de üstüne saçmalayıp kadının canını sıkıyorsunuz

Sorun kocanla değil senin psikoloğa git bence bu daha hayırlı olacak senin için, anllatığuna göre cinnet geçirecek bir adam değil, tabi herşeyi anlattıysan.

Bu zihniyettekileri umursamayın. Hiçbir şey için genç değil. Gençsiniz, hayal ettiğiniz gibi bir aşk yaşayabilirsiniz. Ten uyumunuzun harika olduğu bir adamla sevişebilirsiniz. Bir 14 yıl daha kaybetmeyin
Teşekkürler yaa ne anlayışsız insanlar var şaşırıyorum , resmen beni
Kötülüyor ben eşimi kötülemedim sadece sevemedim eşim için 14 yıl dayandım artık hasta olmaya başladım bunun için aklımı kaçırmamak adına ayrılmayı düşünüyorum dedim benim göbeğim eşimle kesilmedi ayrılan tek ben olmayacağım sevgi aşk yoksa evlilik yürütmenin anlamı yok ki böyle insanlardan nefret ediyorkm hepsi aynı zihniyet

Sorun kocanla değil senin psikoloğa git bence bu daha hayırlı olacak senin için, anllatığuna göre cinnet geçirecek bir adam değil, tabi herşeyi anlattıysan.
Sen benim ne yaşadığımı nerden biliyorsun beni yargılıyorsun !!!! Eşimi savunuyorsun, eşimi kötülemiyorum. Eşim iyi bir insan ama sırf iyi diye bit ömür geçiremem çocuklar büyüdü artık diyorum

Psikoloğa gittiniz mi hiç? Belki bir uzman desteğiyle bu kararı daha kolay alırsınız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…