Bölgesel İncelme kocaman bir can simidim var :) nasıl yok olur

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

seedaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2009
55
0
arkadaşlar sizin de karın bölgenizde simitler var mı? kot giydiğimde hemen yanlardan çıkıyorlar. belim çok ince 64cm ama aşağı doğru indikçe karın bölgesi 80 cm nerdeyse. çok canımı sıkıyor. mekik olsun hertürlü egzersizi de yaptım olmuyor. yosun yağı aldım onu denicem bakalım başka önerisi olan varmı?

ne fenadır şu egzersizle bile gitmeyen yağlarlmaz:
canım benim basen bölgemde denemişliğim var ve faydasınıda gördüm şöyle ki hani yağ yakıcı yağlar satılıyor aktarlarda işte ondan masajla sorunlu bölgene sürüyorsun streç filmle sarıp yarım saat egzersiz yapıp terletiyorsun ben 2 hafta kadar yapmıştım!sonuç iyiydi ki ben ender saraçtan duyup uygulamıştım!!!umarım işine yararkaydirigubbakcemile2

ben sadece yosun yağı aldım. onun faydası olmazmı ki. daha deneyemedim :1no2:

bel civarında oluşan yağlanmayla ilgili bir şey söylemek istiyorum izninizle... eğer tişörtlerinizin altına atlet giymiyorsanız ya da kısa tişört giyiyorsanız, oradaki yağlanmalar daha fazla oluyor.. sıcaklık farkından dolayı (gölge güneş farkı, binalardaki sıcaklık farkı, kilma, açık pencerelerden kaynaklı akım) vs.), vucut o bölgeden üşüyünce, kendini korumak için yağlanma yapıyor, vucut ısısını korumak için... aklınızda bulunsun..

a evet doğru bişey bu haklısın.. ama ben kendimi bildim bileli yani ergenlik çağımdan beri var siimitlerim. bu buyüzdendir ki göbeğim çok iğrenç gözüktüğü için hiç bir zaman göbeği açık giyemedim :1no2: herzaman da atlet giyerim göbeğimi sarsın yağlar fışkırmasın diye

yağ yakıcı yağlar ve sterci denicem iki haftam var kurtuldum kurtuldum kurtulamassam denize giremicem ya olamazya inşallah işe yarar yararsa paylaşıcam sizlerle ilk işim yarın aktara uğramak ama ne marka alıcam acaba

cnm markası çok ta önemli değil hepsi aynı işlevi görür.ama karışık satılan yağlar çok pahalıymış.ben 3 liraya bi yosun yağı aldım. az önce denedim. yağı sürdüm üstüne streçi sardım. biraz hareket ettim felaket terledi. 1 saate çıkarmak zorunda kaldım dayanamadım. artık gece yatarken sürüp sarcam. bakalım öyle nasıl olcak bu gece denicem. yazarım sonuçları opuyorumnanaktan

bi sopa al ellerini havaya kaldır dirseklerden yarım büküp sopayı ellerinin arkasına geçir otur sağa sola dön bu şekilde, ve hiç bişi sürmesen bile strech film sar

Ben de lahana yağı aldım, streçleyip 40 dak. kadar egzersiz yapıcam, streçi de 2 saat kadar bekletip çıkartıcam. Aslında daha önce 3-5 gün yapmıştım, faydasını görmüştüm sonra bıraktım.
Ama egzersiz yapmadan olmuyor kızlar, muhakkak hareket etmeniz lazım.

kızlar bende 2 gündür bel ve karın bölgesi için egzersizler yapmaya başladım,tabii yemeğide kestim,karnım ve belim berbat acıyor.ama bu yağ ve streç olayını mutlaka deniycem..

dün gece yosun yağını sürdüm güzelce masaj yapa yapa. streci sarıp yattım. hemen terlemeye başlıyor o şekilde uyudum ama 3 saat sonra büyük bi sıkıntıyla uyandım. acayip terletmiş. çıkarmak zorunda kaldım. daha 1 gün oldu. yağları eritmesi daha imkansız ama cildi düzgünleştirdi karnımda selülit görüntüsü yok ve yumuşacık zemuszemus ben bu arada kollarımı da sarıyorum. gerçekten yağları erittiğini görürsem bacaklara da başlıcam kızlar süper yaa opuyorumnanaktan

hangisi daha iyi bi fikrim yok :1no2: ben yosun yağının daha çok duymuştum (yağ yakıcı olarak) ondan yosun yağı aldım. ama daha iyi bi fikrim var. 2 sini karıştırıp öyle sürmek... daha iyi olur değil mi kızlar buyrunnnnnnnnn

kızlar ii hoş streçi sarıyorsunuz ama bana yağdan çok su kaybı oluyormuş gibi geliyor bilmiyorum ama mantıklı düşündüğünüzde sanki su kaybı oluyor... bende aynı sorun vardı hatta baya bi fazlaydı elbise giyemeyecek kadar evde olduğum zamanlar yüksek bel giydim sıkı yüksel bel iç çamaşırı giydim ve korse taktım korseyi çok sık takmadım çünkü zarar verir diye korktum 3 defa felan taktım ama yaklaşık 1 senedir evde yüksel bel giyiyorum ve nerdeyse gitti sadece sporla sıkılaştırmam lazım eski fiziğime kavuştum ve çok mutluyum ama o sopayla olan egzersizi yapın faydası oluyor ama ben üşendim fazla yapamadım hiç olmadı beliniz incelir ama ben gibi bi anda 50 tane felan yapmaya kalkmayın ertesi gün ağrıdan duramazsınız=) düşük bel giyorsanız ki eminim giyorsunuz ondan oluyor çünkü çok sıkı olmasın beli ben bu şekilde kurtuldum umarım sizde kurtulursunuz. ayrıca niye denize giremeyecekmişin gir cnm gir gittiğinde göreceksin ki sorun sadece sende değil herkeste az da olsa var ve çoğu takmıyo...

ya ikisini birlikte karıştırmak belki ters bi etki yapabilir birde nerde bulunuo bu yağlar ??CADIARZU

başlık çok sempatikkaydirigubbakcemile3 evet azcık benim de var o can simidnden kaydirigubbakcemile2 uff yağları denemeye kalkmıcam çünkü 2 gün yaptıktan sonra üşenip bırakcagımı biliyorum ama egzersiz eminim şarttır... yağları denesem mi kifisfisfis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…