Bölgesel İncelme kocaman bir can simidim var :) nasıl yok olur

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
başlık çok sempatikkaydirigubbakcemile3 evet azcık benim de var o can simidnden kaydirigubbakcemile2 uff yağları denemeye kalkmıcam çünkü 2 gün yaptıktan sonra üşenip bırakcagımı biliyorum ama egzersiz eminim şarttır... yağları denesem mi kifisfisfis

evet cnm benim de senin gibi 5 kilo fazlalığım var 45 olmam gerek... sanki bütün yağlarım o simitler de birikmiş gibi. çok sinir oluyorum. egzersiz şart ama. düzenli yapmak lazım. yağları da düzenli sürmek lazım. ama nerde insanın bi işi çıkıyor misafiri geliyor. düzenli yapamıyorum hiç bir şeyi... ama sen yağları sürmeden streç filmle sar bakalım nasıl olcak belki faydasını görürsün opuyorumnanaktan

evet cnm benim de senin gibi 5 kilo fazlalığım var 45 olmam gerek... sanki bütün yağlarım o simitler de birikmiş gibi. çok sinir oluyorum. egzersiz şart ama. düzenli yapmak lazım. yağları da düzenli sürmek lazım. ama nerde insanın bi işi çıkıyor misafiri geliyor. düzenli yapamıyorum hiç bir şeyi... ama sen yağları sürmeden streç filmle sar bakalım nasıl olcak belki faydasını görürsün opuyorumnanaktan

haklısın insan bişeye niyetlendimi sanki inadına bi işi cıkıyo ve aksıyo bikerede aksadımı gerisi gelmiyo zaten... ewet yağ sürmeden sarabilirim ya da evdeki yağlardan falan denerimkaydirigubbakcemile3 uufff o 5 kilo da nasıl sinirimi bozuyo.. zaten ufak tefek bişeyim 50 kilo kimine zayıf gelir ama bende fazla duruyo iştee.. herkes kilo almışın diyo anlaşmışlar gibikötükedihüso

canımmm denedikten sonra hanğisi daha ii geldi açıklarmısın bizeee???

cnm yosun yağım bitti bugün aktara gidip lahana yağı alıcam bakalım deneyince yazarım mutlaka ama bi sorun var. göbeğim soyuluyo. yağı çok sürdüm herhal. pul pul oldu soyuluyo. anlamadım walla bişi...

haklısın insan bişeye niyetlendimi sanki inadına bi işi cıkıyo ve aksıyo bikerede aksadımı gerisi gelmiyo zaten... ewet yağ sürmeden sarabilirim ya da evdeki yağlardan falan denerimkaydirigubbakcemile3 uufff o 5 kilo da nasıl sinirimi bozuyo.. zaten ufak tefek bişeyim 50 kilo kimine zayıf gelir ama bende fazla duruyo iştee.. herkes kilo almışın diyo anlaşmışlar gibikötükedihüso

evet canım benim boy 1.57 bide iri kemikliyim omuzlarım falan geniş. bide 50 kilo olunca baya iri duruyorum. napalım veririz inş kaydirigubbakcemile3 bu arada sen espiri yapmışsın farkındayım ama sakın başka yağları falan sürme :1no2: çünkü yosun yağını çok sürdüğümden mi bilmem benim göbek soyulmaya başladı. belkide inceldiğindendir. valla anlamadım bu soyulma yosun yağının iyi etkisi mi yoksa kötü etkisi mi...

slm kızlar ben yeniyim aranızdaa :) bir haftada gözle görülür bi değişim elde ettim titreşimli kemer ve düzenli egzersizle...egzersiz yoksa incelme de balon oluyo valla :)

bel civarında oluşan yağlanmayla ilgili bir şey söylemek istiyorum izninizle... eğer tişörtlerinizin altına atlet giymiyorsanız ya da kısa tişört giyiyorsanız, oradaki yağlanmalar daha fazla oluyor.. sıcaklık farkından dolayı (gölge güneş farkı, binalardaki sıcaklık farkı, kilma, açık pencerelerden kaynaklı akım) vs.), vucut o bölgeden üşüyünce, kendini korumak için yağlanma yapıyor, vucut ısısını korumak için... aklınızda bulunsun..

bundan sonra topless geziyorum!!!aklinialirimsmile aklinialirimsmile zemuszemus

selam hanımlar,

bende bu hafta alacağım şu yağlardan. Kilo ile ilgili hiç sıkıntım yok ama biraz sıkılaşmam lazım. bel bölgesinde yağlanma var. hareketlerimi de aksatmayacağım 1 ay sonra bu mesaja yanıt vereceğim. yazın bakalım bir kenara :)

arkadaşlar bu yağlardan olumlu sonuc alan varmı ben onu merak ettim , birde o titresim kemer filan onlar hep gecici ben denedim cunku

kızlar nolur yardım edin;aynı dertten bende muzdaribim... düşük belli kot giydiimde tişötten hemen belli oluo yağlarım nefret etmeye başladım artık bu görüntüdenmafoldumben bi çare önerin nolur?:KK43::KK43::KK43:

arkadaşlar yan yağlardan twister aletiyle ve sopa hareketiyle kolay bi şekilde kurtulursunuz

arkadaşlar benimde bel bölgemde simit denen şeyden var. ben diyetisyene gidiyorum ve kadın kilo vermeden spor yaparsan belindeki yağlar sertleşir ve öylece kalır dedi. beni spora başlatmadı henüz. önce biraz kilo vericem sonra bel hareketleri yapıcam. ama bugün biberiye yağı ve streç uygulamasına başladım kendim. bakalım inşallah iyi olur

arkadaşlar benimde can simitlerimm vardı, çok kolay bi egzersiz var. walla ben sabahları veya akşamları türk kahvesi yaptığımda ocağın başında beklerken yapıorm :) inanınn hiiiç kalmadıı. sadece dimdik bi şekilde durun ve bir sağa bir sola eğilinn.. bunu 150 kez fln yapın.. 2 günde faydasını görürsünz, zaten hemen acımaya başlıyor yanlarınız. acıdığı an kesmeyin devam edin o kasların çalıştığının bi gösergesii..:KK3:

X