Kocam narsist mi?

Büyük konuşmak ıstemıyorum bekarım. Allah yardımcınız olsun. Çalışmayın bi ne olucak bir bakın

Siz de defalarca konu açıp açıp kocanızı şikayet ediyorsunuz boşanın diyoruz o zaman da bahane bahane. Oturun çekin o zaman adamı, sizin hayatınız bu bize ne. He ama korunun mutsuz evliliğinize çocuk yapmayın da gerisi çekin bu herifi

İlgi arayışı sanırım.
Hep aynı şeyler. Bir konuda kocası kötü, diğer konuda kocası iyi çevre kötü.
Bir bahanesi ben ayrılınca bana bela olur diye korkuyorum, diğeri seviyorum.
Karmakarışık bir hadise.

Ben kafanın karışık olmasını anlıyorum.
Sürekli manipüle edilen insanların beyinleri karar verme yetisini kaybedebiliyor bir süre sonra, öyle kalakalıp afallıyorsun, ne yapacağını şaşırıyor, kafası kesik tavuk gibi bi bu yana, bi o yana koşuyorsun. Yaşamayan anlayamaz.
Bana kalırsa senin ihtiyacın olan şey terapi, eşinin ördüğü o örümcek ağından kurtulmak için kafana toplaman, kararlı olman ve yaşadıklarının farkına varman " farkındalık kazananman " lazım.
Bunu terapi ile ya da youtube videoları var, bu tür insanlara karşı nasıl savaşacaksınız, o şekilde işin içinden çıkarsınç
Benim de karar vermem yıllarımı aldı, bir de bende çocukta var, senin çocuk mocuk yok, bence çok kolay sıyrılırsın o adamdan.
Yeter ki bir adım at ve harekete geç.
Bir sonraki konun " kızlar boşanma davasın açtım" olsun, haydi bakalım !

Sizin eşiniz evinize gelen arkadaşınızdan hoşlanıp daha sonra sizinle birlikte olan kişi değil miydi?
Maşallah eşinizde yok yok yani…
Her türlü olay mevcut..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…