Kocam narsist mi?

Eşiniz boşanma cesaretini gösterip dava açamayacak, üstüne kalmasın kimse onu suçlamasın diye boşanma olayını size atmaya çalışıyor. Sadece kağıt üzerinde evlisiniz. Sevgi, saygı, sadakat yok. Sizi aşağı çekmeye çalışıyor sürekli. Kendiniz olmaktan çıktığınız zaman kimse sizi sevmez ve saygı duymaz.

Bir an önce harekete geçip avukatla görüşüp haklarınızı almaya bakın. Siz duygusal süreci yaşarken, eşiniz çoktan bu evliliği kafasında bitirmiş siz sadece yeni fark ediyorsunuz.

narsizm dile pelesenk olmuş. eşiniz insanlıktan uzaklaşmış bir adam ama sizde de bir gariplik var.
insanlar her konuda size tavsiyeler veriyor ama siz hiç dinliyor gibi değilsiniz, neden?

Narsist değil, dümdüz hödük, karaktersiz. Siz de biraz göz göre göre evlenmişsiniz. Çalışmıyorum diye çocuk istemiyor demişsiniz. Çalışsanız çocuk istese böyle bir adamdan yapacaksın yani? Yorumum şu, boşanın.

Instagramdan narsist mağduru empatlar ona bakin ve psikologdan yardım alın. Benim eşim de öyleydi siddet de vardı ve ben bosanma davası açtım 7 aylık evliyim. Çok zor bir durum hele çocuk olursa cehennemi yaşama olasılığınız yüksek. Beni de çalışıyorum diye almış hiç sevmemiş başta öyle değildi tabiki. Bu tip insanlar aldatır. Kendi aklından şüphen varmış gibigösterir ileriki boyutlarda. Asla kendinde hatayı görmez. Isterseniz özelden yazın.

Sen nasıl bir queensin

Kocasından değer gormeyende gercekleri yakistiramiyo heralde

Hemen bı narsist lafı yapistiriyo
Tamam en çok sizin kocanız narsist

Sen nasıl bir queensin
Ya inan queen falan değilim.. aa ben yaptm sende yap demekte istemiyorum.. duygusal olarak kolay seyler değil.. bi hısımla bosandktan uzun bi süre snra kendmle basbasa kalınca skntılar yasadm ağladmda cokca.. ama zamanla geciyor ..ben olsam olsam külkedisi olurdum o durumda
Konu sahibesinin sayısız skntısı var zaten tek sorun olsa yne çözüm önerlir.. ihanet bile affedilebilir onuda anlarım.. ama bu kadın kendine naptgnın farknda değil

neden boşanmıyorsunuz

Emin ol sen de affedip devam etseydin daha kötü şeyler yaşardın. Cidden taviz tavizi doğurur. Değişmiyorlar ki… Bazı şeylerin erkenden önünü kesmek ruh sağlığı açısından çok iyi. Bunun için güçlü bir cesaret ve sağlamlık gerekir. Zamanla her şey geçiyor. Benim de 2 ay oldu. Şimdi öyle huzurluyum ki, kafam rahat…

İşte o izni vereceksin kendine. Braz zaman gectkten sonra beyin normal calısmaya baslıyor ve aldgn karar ne kdr dgru emin oluyorsn zaten.. snra gelsin huzurlu güzel günler işte

İşte o izni vereceksin kendine. Braz zaman gectkten sonra beyin normal calısmaya baslıyor ve aldgn karar ne kdr dgru emin oluyorsn zaten.. snra gelsin huzurlu güzel günler işte
Kesinlikle öyle. Keşke ben de daha öncesinde ayrılabilseydim hatta hiç nişan yapmasaydım diyorum. Ama o zaman belki gerçek yüzünü bu kadar hızlı göremezdim daha fazla vakit kaybı olurdu diyorum kendime bir yandan böyle olması gerekiyormuş

İşte hep içinde bi acaba kalacaktı.. kafanda içinde bi yerleri hep mesgul edecekti yanlıs mı yaptım ayrılarak şans verseydim keske diye.. tecrübe etmek iyidir bazen net oldun.. umarım bundan sonrası senin için hep bahar bahce olur

İnşallah canım benim daha güzelleri olsun, bu hayat bize bir bahar borçlu

Bazı insanlar kötüdür, hasta diyince sorumluluğu da hastalığa atıyoruz gibi geliyo bana, bunlar öyle keskin sınırları olan tanılar da değil. Çıkarcı, sevgisiz, kontrolcü bi adam çoğu erkek gibi.

Siz neden boşandınız? süreç nasıldı peki eşiniz sorun çıkardı mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…