Kocam narsist mi?

Eşiniz boşanma cesaretini gösterip dava açamayacak, üstüne kalmasın kimse onu suçlamasın diye boşanma olayını size atmaya çalışıyor. Sadece kağıt üzerinde evlisiniz. Sevgi, saygı, sadakat yok. Sizi aşağı çekmeye çalışıyor sürekli. Kendiniz olmaktan çıktığınız zaman kimse sizi sevmez ve saygı duymaz.

Bir an önce harekete geçip avukatla görüşüp haklarınızı almaya bakın. Siz duygusal süreci yaşarken, eşiniz çoktan bu evliliği kafasında bitirmiş siz sadece yeni fark ediyorsunuz.

narsizm dile pelesenk olmuş. eşiniz insanlıktan uzaklaşmış bir adam ama sizde de bir gariplik var.
insanlar her konuda size tavsiyeler veriyor ama siz hiç dinliyor gibi değilsiniz, neden?

Arkadaşlar kocamın narsist olduğunu düşünüyorum. Sevgililik dönemimizden bugüne kadar beni hep manipüle etmeyi başardı. Hiçbir şeyi başaramadığımı söylerdi. Bunu neden böyle yapıyorsun bak olmamış yapamıyosun sana hiçbir şey öğretmemişler. Neler neler yAni. Benim istek ve düşüncelerimin hiçbir zaman önemi olmadı. Bambaşka düşünce ve yapıda insanlarız. Bencil mi bencil. Beni öyle bir manipüle etmeyi başardı ki her şeyin en doğrusunu o biliyormuş ve yapıyormuş gibi davranır. Aslında emin olun durum tam tersi. Zamanla ben kendimden şüphe etmeye hep kendimi suçlamaya başladım ve ondan özür dilerken buluyordum kendimi. Beni öyle bir değiştirdi ki ben ben olmaktan çıktım. Ben bu değilim, beni bu dönüştürdüğü kişiyi asla sevmiyorum. Zaten olduğum gibi davranamıyorum hep alttan alan ben, ona uyum sağlamaya çalışan ben. Mutlu değilim çünkü ben gibi davranamıyorum. Şiddet hariç ki o da oldu sevgiliyken 1 kere. Şiddet dediğim yakamdan tutup hafif itmişti. Çok tepki göstermiştim ayrılmıştım. Defalarca özür dileyince barıştım. Baştan bu konudaki tepkimi belli ettim .bir daha da benzerini dahi yapmadı. Şiddet hariç tüm narsistlik özellikleri barındırıyor. Mesela dün akşam eniştem hepimizi yemeğe iftara çıkardı. Yedi yedi her şeyden karnını doyurdu sonrasında da eve gelince ya yemekler çok kötüydü falan dedi. Hep her şeyi eleştirdi. Beğenmesen bile bunu bana söylemek zorunda değilsin, ben senin eşinim ve üzülebilirim. Her şeye herkese karşı bir eleştiri halinde. Bana da daha ilk evlendiğimiz zamanlar sen de çalışmazsan ben seni asla besleyemem bu evde diye bağırmıştı tartısırken. Hep çalışmamı istiyor. Hayat zaten müşterek o başka tabi ki ama Kadın hayatının her anında çalışamaz malesef. Sırf çalışayım diye çocuk bile düşünmüyor şu an. Birlikte çalışıyoruz zaten benim konularımı okuyanlar bilir. Her neyse özet geçmiş halim bu.. onun hatası olan bir konu da bile evet yaptım ama senin yüzünden yaptım sen böyle yapmasan ben böyle yapmazdım falan der mesela. dedigim gibi narsistle yaşıyorum galiba.. yorumlarınız önemli.
Narsist değil, dümdüz hödük, karaktersiz. Siz de biraz göz göre göre evlenmişsiniz. Çalışmıyorum diye çocuk istemiyor demişsiniz. Çalışsanız çocuk istese böyle bir adamdan yapacaksın yani? Yorumum şu, boşanın.

Arkadaşlar kocamın narsist olduğunu düşünüyorum. Sevgililik dönemimizden bugüne kadar beni hep manipüle etmeyi başardı. Hiçbir şeyi başaramadığımı söylerdi. Bunu neden böyle yapıyorsun bak olmamış yapamıyosun sana hiçbir şey öğretmemişler. Neler neler yAni. Benim istek ve düşüncelerimin hiçbir zaman önemi olmadı. Bambaşka düşünce ve yapıda insanlarız. Bencil mi bencil. Beni öyle bir manipüle etmeyi başardı ki her şeyin en doğrusunu o biliyormuş ve yapıyormuş gibi davranır. Aslında emin olun durum tam tersi. Zamanla ben kendimden şüphe etmeye hep kendimi suçlamaya başladım ve ondan özür dilerken buluyordum kendimi. Beni öyle bir değiştirdi ki ben ben olmaktan çıktım. Ben bu değilim, beni bu dönüştürdüğü kişiyi asla sevmiyorum. Zaten olduğum gibi davranamıyorum hep alttan alan ben, ona uyum sağlamaya çalışan ben. Mutlu değilim çünkü ben gibi davranamıyorum. Şiddet hariç ki o da oldu sevgiliyken 1 kere. Şiddet dediğim yakamdan tutup hafif itmişti. Çok tepki göstermiştim ayrılmıştım. Defalarca özür dileyince barıştım. Baştan bu konudaki tepkimi belli ettim .bir daha da benzerini dahi yapmadı. Şiddet hariç tüm narsistlik özellikleri barındırıyor. Mesela dün akşam eniştem hepimizi yemeğe iftara çıkardı. Yedi yedi her şeyden karnını doyurdu sonrasında da eve gelince ya yemekler çok kötüydü falan dedi. Hep her şeyi eleştirdi. Beğenmesen bile bunu bana söylemek zorunda değilsin, ben senin eşinim ve üzülebilirim. Her şeye herkese karşı bir eleştiri halinde. Bana da daha ilk evlendiğimiz zamanlar sen de çalışmazsan ben seni asla besleyemem bu evde diye bağırmıştı tartısırken. Hep çalışmamı istiyor. Hayat zaten müşterek o başka tabi ki ama Kadın hayatının her anında çalışamaz malesef. Sırf çalışayım diye çocuk bile düşünmüyor şu an. Birlikte çalışıyoruz zaten benim konularımı okuyanlar bilir. Her neyse özet geçmiş halim bu.. onun hatası olan bir konu da bile evet yaptım ama senin yüzünden yaptım sen böyle yapmasan ben böyle yapmazdım falan der mesela. dedigim gibi narsistle yaşıyorum galiba.. yorumlarınız i

Arkadaşlar kocamın narsist olduğunu düşünüyorum. Sevgililik dönemimizden bugüne kadar beni hep manipüle etmeyi başardı. Hiçbir şeyi başaramadığımı söylerdi. Bunu neden böyle yapıyorsun bak olmamış yapamıyosun sana hiçbir şey öğretmemişler. Neler neler yAni. Benim istek ve düşüncelerimin hiçbir zaman önemi olmadı. Bambaşka düşünce ve yapıda insanlarız. Bencil mi bencil. Beni öyle bir manipüle etmeyi başardı ki her şeyin en doğrusunu o biliyormuş ve yapıyormuş gibi davranır. Aslında emin olun durum tam tersi. Zamanla ben kendimden şüphe etmeye hep kendimi suçlamaya başladım ve ondan özür dilerken buluyordum kendimi. Beni öyle bir değiştirdi ki ben ben olmaktan çıktım. Ben bu değilim, beni bu dönüştürdüğü kişiyi asla sevmiyorum. Zaten olduğum gibi davranamıyorum hep alttan alan ben, ona uyum sağlamaya çalışan ben. Mutlu değilim çünkü ben gibi davranamıyorum. Şiddet hariç ki o da oldu sevgiliyken 1 kere. Şiddet dediğim yakamdan tutup hafif itmişti. Çok tepki göstermiştim ayrılmıştım. Defalarca özür dileyince barıştım. Baştan bu konudaki tepkimi belli ettim .bir daha da benzerini dahi yapmadı. Şiddet hariç tüm narsistlik özellikleri barındırıyor. Mesela dün akşam eniştem hepimizi yemeğe iftara çıkardı. Yedi yedi her şeyden karnını doyurdu sonrasında da eve gelince ya yemekler çok kötüydü falan dedi. Hep her şeyi eleştirdi. Beğenmesen bile bunu bana söylemek zorunda değilsin, ben senin eşinim ve üzülebilirim. Her şeye herkese karşı bir eleştiri halinde. Bana da daha ilk evlendiğimiz zamanlar sen de çalışmazsan ben seni asla besleyemem bu evde diye bağırmıştı tartısırken. Hep çalışmamı istiyor. Hayat zaten müşterek o başka tabi ki ama Kadın hayatının her anında çalışamaz malesef. Sırf çalışayım diye çocuk bile düşünmüyor şu an. Birlikte çalışıyoruz zaten benim konularımı okuyanlar bilir. Her neyse özet geçmiş halim bu.. onun hatası olan bir konu da bile evet yaptım ama senin yüzünden yaptım sen böyle yapmasan ben böyle yapmazdım falan der mesela. dedigim gibi narsistle yaşıyorum galiba.. yorumlarınız önemli.
Instagramdan narsist mağduru empatlar ona bakin ve psikologdan yardım alın. Benim eşim de öyleydi siddet de vardı ve ben bosanma davası açtım 7 aylık evliyim. Çok zor bir durum hele çocuk olursa cehennemi yaşama olasılığınız yüksek. Beni de çalışıyorum diye almış hiç sevmemiş başta öyle değildi tabiki. Bu tip insanlar aldatır. Kendi aklından şüphen varmış gibigösterir ileriki boyutlarda. Asla kendinde hatayı görmez. Isterseniz özelden yazın.

Zor değil ben boşandım. Ve ilk hatasında..1 haftada( dava günü öyle oldu yoksa aynı gün bosardm)
taviz tavizi dogurur, affedildikçede özür dileme gereği bile duymaz bi noktadan sonra emin olun..
Ha cok mu kolaydı oynaya oynaya mı geçti sonrası tabi ki değil.. ama kendinizi neye layık gördüğünüz cok önemli..
ben ihanet nedenyle bosandm ve affet denilidğinde.. zor olan affetmek ben kolay olanı yapıyorum dedim.. siz en zoru yapmaya calısıyosunuz bana göre .. boşanmak daha kolay bunları yaşamaktan.. ki sizde cidden yok yok yani.. tek bi sorun olsa ihanet bile bi noktada belki affedilebilir büyğk konusmamak lazım.. size Allahtan yardım ve akıl fikir diliyorum
Sen nasıl bir queensin 👑 ❤️

Kocasından değer gormeyende gercekleri yakistiramiyo heralde

Hemen bı narsist lafı yapistiriyo
Tamam en çok sizin kocanız narsist

Sen nasıl bir queensin 👑 ❤️
Ya inan queen falan değilim.. aa ben yaptm sende yap demekte istemiyorum.. duygusal olarak kolay seyler değil.. bi hısımla bosandktan uzun bi süre snra kendmle basbasa kalınca skntılar yasadm ağladmda cokca.. ama zamanla geciyor ..ben olsam olsam külkedisi olurdum o durumda😂
Konu sahibesinin sayısız skntısı var zaten tek sorun olsa yne çözüm önerlir.. ihanet bile affedilebilir onuda anlarım.. ama bu kadın kendine naptgnın farknda değil

neden boşanmıyorsunuz

Ya inan queen falan değilim.. aa ben yaptm sende yap demekte istemiyorum.. duygusal olarak kolay seyler değil.. bi hısımla bosandktan uzun bi süre snra kendmle basbasa kalınca skntılar yasadm ağladmda cokca.. ama zamanla geciyor ..ben olsam olsam külkedisi olurdum o durumda😂
Konu sahibesinin sayısız skntısı var zaten tek sorun olsa yne çözüm önerlir.. ihanet bile affedilebilir onuda anlarım.. ama bu kadın kendine naptgnın farknda değil
Emin ol sen de affedip devam etseydin daha kötü şeyler yaşardın. Cidden taviz tavizi doğurur. Değişmiyorlar ki… Bazı şeylerin erkenden önünü kesmek ruh sağlığı açısından çok iyi. Bunun için güçlü bir cesaret ve sağlamlık gerekir. Zamanla her şey geçiyor. Benim de 2 ay oldu. Şimdi öyle huzurluyum ki, kafam rahat…🌺💞

Emin ol sen de affedip devam etseydin daha kötü şeyler yaşardın. Cidden taviz tavizi doğurur. Değişmiyorlar ki… Bazı şeylerin erkenden önünü kesmek ruh sağlığı açısından çok iyi. Bunun için güçlü bir cesaret ve sağlamlık gerekir. Zamanla her şey geçiyor. Benim de 2 ay oldu. Şimdi öyle huzurluyum ki, kafam rahat…🌺💞
İşte o izni vereceksin kendine. Braz zaman gectkten sonra beyin normal calısmaya baslıyor ve aldgn karar ne kdr dgru emin oluyorsn zaten.. snra gelsin huzurlu güzel günler işte🥰😍

İşte o izni vereceksin kendine. Braz zaman gectkten sonra beyin normal calısmaya baslıyor ve aldgn karar ne kdr dgru emin oluyorsn zaten.. snra gelsin huzurlu güzel günler işte🥰😍
Kesinlikle öyle. Keşke ben de daha öncesinde ayrılabilseydim hatta hiç nişan yapmasaydım diyorum. Ama o zaman belki gerçek yüzünü bu kadar hızlı göremezdim daha fazla vakit kaybı olurdu diyorum kendime bir yandan böyle olması gerekiyormuş ☺️

Kesinlikle öyle. Keşke ben de daha öncesinde ayrılabilseydim hatta hiç nişan yapmasaydım diyorum. Ama o zaman belki gerçek yüzünü bu kadar hızlı göremezdim daha fazla vakit kaybı olurdu diyorum kendime bir yandan böyle olması gerekiyormuş ☺️
İşte hep içinde bi acaba kalacaktı.. kafanda içinde bi yerleri hep mesgul edecekti yanlıs mı yaptım ayrılarak şans verseydim keske diye.. tecrübe etmek iyidir bazen net oldun.. umarım bundan sonrası senin için hep bahar bahce olur🙏🏻

İşte hep içinde bi acaba kalacaktı.. kafanda içinde bi yerleri hep mesgul edecekti yanlıs mı yaptım ayrılarak şans verseydim keske diye.. tecrübe etmek iyidir bazen net oldun.. umarım bundan sonrası senin için hep bahar bahce olur🙏🏻
İnşallah canım benim daha güzelleri olsun, bu hayat bize bir bahar borçlu ❤️🌸

Bazı insanlar kötüdür, hasta diyince sorumluluğu da hastalığa atıyoruz gibi geliyo bana, bunlar öyle keskin sınırları olan tanılar da değil. Çıkarcı, sevgisiz, kontrolcü bi adam çoğu erkek gibi.

Siz neden boşandınız? süreç nasıldı peki eşiniz sorun çıkardı mı

X