Kocam karşı komşumdan mi hoşlanıyor?

Kadinin ismini evde gecirmeyin. Onunla görüstügünüzden eşinizin haberi olmasın. Konu dahi etmeyin. Eşiniz konuyu açtığında hemen kapattırın Kesin bir dille ben başka adamlara bakmıyorum diye bu şekilde konuşma iznin yok konuyu kapat diyin. Acaba ne diyecek kadın hakkında diye beklemeyin bile. İlgisi var belliki komşunuzda.

ıyıde sızınkısı evlılık degıl kı
deger vermeyen sevmeyen hatta nefret eden saygısız terbıyesız aılesınden en ufak ahlak egıtımı almamıs ınsanlar kocanız gıbı konusur

boyle bır adamla neden evlendınız kı bır anda degısmemıstır adamın ne oldugu bellı . yanı hıc gorusmeden kısa surede evlendıysenız evlendıkten sonra tanıdıysanız bılemem de oyle evlılıkler 60 yıl oncede kaldı.
Ben liseyi o üniversiteyi bitir bitirmez evlendik 2 senelik sevgilik sürecimiz oldu bol kavgalı stresli iki de bir ayrilip bir türlü kopamayan bir ilişkimiz vardi

Işte mesele de bu benim gidecek bir yerimin olmaması kavga ediyoruz millet babasının evine gider ben kayınpederimin evine gidiyorum çünkü benimkiler çok çok uzaktalar böyle olunca da bir inandırıcılığı olmuyor terk etmenin
Gitmeme bahanenız ailenizin uzakta oturması mı gercekten?

Merhabalar. Eşimle çeşitli konulardan kavga edip tartistigimizda konu bir şekilde komşuma geliyor. Üzeri kapalı bir şekilde beni kızdırmak için onun güzel olduğunu onun kocasının kendisi kadar evine bağlı olmadığını onunla görüşmemem gerektiğini filan söylüyor açık açık değil ama kimi zaman gülerek şakayla karışık kimi zaman başka bir şeye sinirlenip benim canımı acıtmak için filan. Bugün yine kavga ediyoruz tamamen alakasız bir konuyla alakalı konuyu yine ona getirdi onun gibi aptal birisini bulacaktım ki böyle üzülmezdim dedi onun kadar güzel olsaydın bari dedi sonrasında sessizce. Kalakaldım. Ne düşüneceğimi şaşırdım. Çok eskiden bu arkadaşım hafiza kartindaki fotoğrafları benim telefonumdan whatsapp uzerinden kendisine atmıştı. Ben sildim merak etme dedi bana. Ben de bir daha bakmadım. Meğer silinmemiş eşim görmüş bikinili fotoğraflarını ve bunun üzerine bana dediki kendisini bana göstermeye mi çalışıyor. Görüşme o kızla diye. Ben tabi o tarz bir elektrik almadığım için kıza karşı bir güvensizliğim oluşmuyor. Bu anlattığım olay iki senelik. Ama eşimin ara sıra onun hakkında yok vücudu güzel yok söyle yok böyle tarzı yorumları beni çileden çıkarıyor. Sonrasından hep şoyle acikliyor seni siniirlendirmek için soyledim kiskaniyorsun ya onu o yüzden madem kıskanıyorsun ne diye görüşüyorsun? Halbuki benim asla öyle bir kötü düşüncem yok arkadasiz ve asla kiskanmiyorum bi kere kendimden daha guzel de bulmuyorum esime karsi da bu tarz bi ilgisi oldugunu asla hissetmiyorum bu yuzden bir sorunum yok onunla fakat eşim beni çileden çıkarıyor en son da bunu dedi onun kadar güzel olsaydın bari .. Ne düşüneceğimi şaşırdım. Dışarıdan bakılınca durum nasıl gözüküyor ? Acil yardım 🥺
Canım ya durumuna çok üzüldüm okurken bile içim acıdı güzel yada çirkin farketmezsin bu cümleler hiç hoş değil dışardan bakınca eşinizin bu denli konuşması rahatsız edici burda daha çok senin masumiyetine üzüldüm ama sen üzülme sende ona yap tv. De gördüklerine şakayla karışık birşeyler söyle şöyle boy olacaktı ki sende ne güzel olurdu vs. Gülerek yani zoruna gider anlatamadım ama bakalım ne diyor

Kadinin ismini evde gecirmeyin. Onunla görüstügünüzden eşinizin haberi olmasın. Konu dahi etmeyin. Eşiniz konuyu açtığında hemen kapattırın Kesin bir dille ben başka adamlara bakmıyorum diye bu şekilde konuşma iznin yok konuyu kapat diyin. Acaba ne diyecek kadın hakkında diye beklemeyin bile. İlgisi var belliki komşunuzda.

Ben liseyi o üniversiteyi bitir bitirmez evlendik 2 senelik sevgilik sürecimiz oldu bol kavgalı stresli iki de bir ayrilip bir türlü kopamayan bir ilişkimiz vardi
hah ıste ozaman adamdan cok sız hatalısınız neden hemen soyleyeyım
bıle bıle lades demıssınız
boyle ahlaksız adamlarla evlenıp mutlu olan var mı
balık bastan kokmustur evlenınce duzelır zamanla duzelır dıye bırsey yok degıl mı
sımdı noldu olan sıze oldu yazık degıl mı zamanınıza emegınıze

kendınıze bunların soylenmesıne nasıl ızın verıyorsunuz bır kısı bıle demıyor mu etrafınızda canım bu adam ahlaksız bunla gezersen bunun gıbı olursun bırde buna cocuk falan verme cocukların basını yakma. kurtul hayatına bak ayaklarının ustunde dur bu adam senı rezıl eder dıyenınız yok mu

yazık degıl mı sıze . nıye kendınızı bu adamla cezalandırıyorsunuz o ahlaksızla
sacını basını yolasım geldı kocanızın kusuruma bakmayın dayanamadım

Merhabalar. Eşimle çeşitli konulardan kavga edip tartistigimizda konu bir şekilde komşuma geliyor. Üzeri kapalı bir şekilde beni kızdırmak için onun güzel olduğunu onun kocasının kendisi kadar evine bağlı olmadığını onunla görüşmemem gerektiğini filan söylüyor açık açık değil ama kimi zaman gülerek şakayla karışık kimi zaman başka bir şeye sinirlenip benim canımı acıtmak için filan. Bugün yine kavga ediyoruz tamamen alakasız bir konuyla alakalı konuyu yine ona getirdi onun gibi aptal birisini bulacaktım ki böyle üzülmezdim dedi onun kadar güzel olsaydın bari dedi sonrasında sessizce. Kalakaldım. Ne düşüneceğimi şaşırdım. Çok eskiden bu arkadaşım hafiza kartindaki fotoğrafları benim telefonumdan whatsapp uzerinden kendisine atmıştı. Ben sildim merak etme dedi bana. Ben de bir daha bakmadım. Meğer silinmemiş eşim görmüş bikinili fotoğraflarını ve bunun üzerine bana dediki kendisini bana göstermeye mi çalışıyor. Görüşme o kızla diye. Ben tabi o tarz bir elektrik almadığım için kıza karşı bir güvensizliğim oluşmuyor. Bu anlattığım olay iki senelik. Ama eşimin ara sıra onun hakkında yok vücudu güzel yok söyle yok böyle tarzı yorumları beni çileden çıkarıyor. Sonrasından hep şoyle acikliyor seni siniirlendirmek için soyledim kiskaniyorsun ya onu o yüzden madem kıskanıyorsun ne diye görüşüyorsun? Halbuki benim asla öyle bir kötü düşüncem yok arkadasiz ve asla kiskanmiyorum bi kere kendimden daha guzel de bulmuyorum esime karsi da bu tarz bi ilgisi oldugunu asla hissetmiyorum bu yuzden bir sorunum yok onunla fakat eşim beni çileden çıkarıyor en son da bunu dedi onun kadar güzel olsaydın bari .. Ne düşüneceğimi şaşırdım. Dışarıdan bakılınca durum nasıl gözüküyor ? Acil yardım 🥺
Eğer ki gerçekten dediginiz gibi güvensiz bir durum yoksa Eşiniz ağzının ortasına koca bir kürek istiyor..
Yürek mi yemiş kocanız?

Merhaba tatlim, malesef bencede gözü var o kadında. Nedemek ya başka kadin hakında öyle konuşacak. Vallah nasil sesiz kalıyorsunuz pes! Nede olsa her şaka nin altında ufakta olsa bir gerçek vardır.

demınde baska konudan gelıyorum orda da koca kısını burdakı koca gıbı ahlaksız
orda konu sahıbı hala kendınde suc arıyor

delırıcem ya

bu kadınlar ne yıyor ıcıyorda boyle akıl tutulması yasıyorlar anlamıyorum ben gercekten kendı ana babaları laf soylese bunalıma gırerler esler neler neler yapıyor altdan alıyorlar

evlılık nıye yapılır bence bılmıyor cogu kısı . evlılıgı sadece kendı evım olsun bırde üreyeyım dıye dusunuyor cogu . ya evlenıyorsun toplumun yapı tası oluyorsun o genden o adamdan dogurup kultur gelıstırıp dunyaya katıyorsun evlılık cok cıddı bırsey boyle adamlarda en bastan bellı aslında . bıle bıle duzelır dıye evlenıyorlar. en bastan sıkıntılar oluyor ama cıddıye almıyorlar evlenıyorlar sonucta bu oluyor

kacıncı yuzyıldayız mıllet uzayda yasam dıyor erkek olmadan kadın kendı dnasından dogurabılıyor ışınlanıyor mıllet . bızım hatunlar hala kıllı gobeklılerın derdını cekıyor sac bas yolup su kosede bayılmalık konu

X