Kocam hem aldattı hem dovdu

Annem calısıyor ve kardeslerim var vs vs zten bosanmadan cocugu goturemiyorum babanin izni olmazsa izin vermem dedi

Tam anlamadim ama bi sekilde orayada sigamiyorum diyosun? Esinle oldugundan daha mi kotu olur ailenle? O halde napacaksin bosanirsan? Nereye gideceksin? Calissan cocuguna kim bakacak?

Eger kalmak zorundaysan adami kocan gibi dusunme. Baskalariyla birlikte mi oluyor, millete para mi gonderiyor napiyorsa yapsin. Sen sanki bosanmissin ve artik sana sorumlulugu yok gibi kabul et. Cougun buyuyene kadar bana bulasmasinda naparsa yapsin de. Bu arada kendini gelistir. Anladigim kadari ile durumu iyi. Kursa git sinavlara gir kaldigin yerden egitime devam et. Cocuguna da bakici tuttur. Sen calis kendini gelistir. Biraz buyuyunce cocugun ve kendi ayaklarinin uzerinde durailecegin zaman bas tekmeyi. Ama duzeldi duzelcek deme. Sen kendini ve oglunu kurtarmaya bak.

Bunlar tabii ki de çok normal :)
Sen adamdan 15 yaş küçüksün onun sanal seks yaptıkları da ondan 20 yaş küçük o zaman 10 yıl sonra yaşları toplamı kaç olur?
Allahım midem bulandı bu adamdan...
Zenginse tabii çek bakalım derdini kalkıp boşanacağını sanmıyorum....
İyi anlamalar....

Canim tabisi cok normal. Netice de adam seni dovuyo ama en iyi kiyafeti alip senle geziyo. Zaten tam olarak onemli olanda bu.

evet normal siz dayak yemeye devam edin
normal değil arkadaşım maddiyat size saygısı olmayan biri sizin her maddi ihtiyacını karşılasın doyuma ulaşamazsınız mutsuzsunuz eziksiniz
size saygı duyan eşinizle isterseniz çorbanın yanına kuru ekmekle genede doyuma ulaşırsınız başınız diktir kişiliğiniz tam eviniz sağlıklı çocuklarınız mutludur

Anlamiycak bisey yok arkadaslar bebegi 2 aylikken olmus birseyler simdi 10 aylik diyor fake de degil belli cunku yanlis eksik devrik yazilmis heyecan uzuntuden anca o kadar yazmis.

2 aylık bebek 10 aylık çocuk nasıl oluyor..
5 yıllık evliler adam kendinden 20 yaş küçük kızlarla konuşuyor ve kadından 15 yaş büyük :KK57:
Matematiği iyi olan biri açıklasın :KK53:
Çocukları iki aylıkken evde temizlikçiyle aldatmaya kalkmış.cocuk on aylık su an.
Kadın 25 yaşinda olsa adam 40tır.20 yaş küçük hatunlar da 20 yaşındadır.

Tam anlamadim ama bi sekilde orayada sigamiyorum diyosun? Esinle oldugundan daha mi kotu olur ailenle? O halde napacaksin bosanirsan? Nereye gideceksin? Calissan cocuguna kim bakacak?

Eger kalmak zorundaysan adami kocan gibi dusunme. Baskalariyla birlikte mi oluyor, millete para mi gonderiyor napiyorsa yapsin. Sen sanki bosanmissin ve artik sana sorumlulugu yok gibi kabul et. Cougun buyuyene kadar bana bulasmasinda naparsa yapsin de. Bu arada kendini gelistir. Anladigim kadari ile durumu iyi. Kursa git sinavlara gir kaldigin yerden egitime devam et. Cocuguna da bakici tuttur. Sen calis kendini gelistir. Biraz buyuyunce cocugun ve kendi ayaklarinin uzerinde durailecegin zaman bas tekmeyi. Ama duzeldi duzelcek deme. Sen kendini ve oglunu kurtarmaya bak.

İnanirmisiniz ne dusunuyorsam yazmissiniz aslinda afetmedim sadece yazdiginiz seyleri dusundum cocugum cok kucuk en azindan okula gitse o zaman calısırım diye dusundum.. Okula gitmek istedim izin vermedi, para biriktireyim dedi param yok dedi ama altında son model arabalar, annem gel diyor ama gittigimde kimse ilgilenmiyo.. Yoksa ona karsi artık bir hissim kalmadi.. Sadece mecburiyet simdide oglumla tehdit ediyor... Oglumu iki dk yanliz birakmadim uyurken bile basini bekledim ve kucaktan inmiyor gece 10 defa kalkiyorum.. Ne hali varsa gorsun diyorum ama ilgide bekliyor benden hem kadınlık yapayım hem dovsun aldatsın hem zeki olayim herseyı istiyo

İnanirmisiniz ne dusunuyorsam yazmissiniz aslinda afetmedim sadece yazdiginiz seyleri dusundum cocugum cok kucuk en azindan okula gitse o zaman calısırım diye dusundum.. Okula gitmek istedim izin vermedi, para biriktireyim dedi param yok dedi ama altında son model arabalar, annem gel diyor ama gittigimde kimse ilgilenmiyo.. Yoksa ona karsi artık bir hissim kalmadi.. Sadece mecburiyet simdide oglumla tehdit ediyor... Oglumu iki dk yanliz birakmadim uyurken bile basini bekledim ve kucaktan inmiyor gece 10 defa kalkiyorum.. Ne hali varsa gorsun diyorum ama ilgide bekliyor benden hem kadınlık yapayım hem dovsun aldatsın hem zeki olayim herseyı istiyo

Bunları isterlen kendiside az bir kocalık yapsın lütfen..

X