Kocam beni aldatti unutamiyorum

Siz şu an don kişot gibisiniz. Daha altı ay olmuş düzeldi diyorsunuz. Bu olayların sonucunda eşinize hiçbir şey olmayacak. Ama siz üzülmüş, kırılmış, yılmış, öözgüvensiz belki düşünmekten kafayı yemiş, boş yere ömrünü yemiş, pişman, keşkelerle yaşayan biri olacaksınız. Yani çok ve çok yüksek ihtimal. İşte insanın kendine ettiği kötülük. Siz kendinize Eşinize size yaptığından çok daha büyük kötülük yapıyorsunuz. Ortada çocuk da yok bahane edilsin ama burdaki bahane de emek olmuş. Hiç şaşmaz.

Şuan benimde eşim beni aldatıyor ha geri dönse affetsem bile güvenmem güven bitti aynı hatayı gene yapar
Kaç senelik konuyu hortlatmışsınız. Neyse,

Güvenmiyorsanız neden affedesiniz??

Adım gibi eminim siz buraya onca konu açıp yüzlerce yorum almanıza rağmen yine de kocanızı affedeceksiniz.

Ya eski konuları hortlatmayın ben çok merak ediyorum sonra bu kişiler acaba şimdi nerede,ne yapıyorlar diye
Ben de bi tek kendimi bu şekil bir ruh hastası sanıyordum .
Sen de benim gibiymişsin. Sevindim.

Son görülmelere filan bakıyorum. Amacım nedir ben de bilmiyorum.

Bi keresinde ablama gitmiştim. Ütü masasının üstünde ütü duruyordu. Ben de ütü yorulmuştur azıcık dinlensin diye yatık koydum ütüyü. Hani yatacak da dinlenecek diye.

Bir-kac saat sonra ütü masasının üstü ıslanmıs. Ablam dedi ki bunu kim böyle bıraktı buraya. Dedim ben bıraktım yorulmuştur diye. Eniştem siz ailecek üşütüksünüz demişti. Aklıma geldi. Yazayım dedim

Şu kısım beni benden aldı yalnız ama. Adam nişanlılık evlilik kaldıramayıp aldatmış. Abi, afedersin ne için evleniyorsun, karınla konuşsana? Ha bi de bunalınca hep aldatıyor bunlar ya, bi tane de kendini köprüden atan görmedim. Anca aldatsınlar.

Insan aldatmayı nasil hazmeder bilemiyorum. Demek ki seni sevmemis ki aldatmış. Ne bulunmaz koca imis gururunu bırakıp geri döndün. Unutmazsin hep şüphe ile yaklaşacaksin için icini kemirecek ta kii yillar gecip onu umursamayana kadar amann ne hali varsa görsün parami versin moduna girerseniz yoksa unutulmaz böyle şeyler ve yapan yine yapar. Zamani gelince .yilan deri degistirir ama özü yilandir.suan yapmıyor rol yenetenegi gelisti ilk firsatta yapacak.olumsuz oldu ama daha yeni evliyken cicim ayiniz olmaliydi yillar sonra geçmediki biseyler arasın

Konuyu hortlattik gitti. Simdi dökülüyor herkess

Hatadır dedim affettim diyorsunuz, siz erkeklerle konuşsanız o affeder miydi?

Erkekler yapınca hata, kadınlar yapınca namussuzluk oluyor nedense…

Hesapa çekmiş bir de

Bir kere sadakatsizlik yapan, fırsatını bulduğunda yine yapar, ideal kıvama geldiğini sanmıyorum. He siz de ömür boyu kendinizi yersiniz.

Üzgünüm seni hiç sevmiyor ve evli kalırsan yıllarca her kadınla seni aldatacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…