Kocam, ben ve eski görüştüğü kız.......

ben zaten kendı adıma konustum orada ,arkadasa tasın deemedım ki..

..kendımı yerıne koydum da ne yaparım dıye..
ev kendı evım degılse tasınırım o evden ..yoksa kendımı bılıyorum sürekli huysuzluk cıkartırım..

burada da belırtıgım gıbı..

Onu kıskandırmak,mutluluğunuzu görmesi için uğraşması filan,sürekli onun kapısına bakması çok ilginç gerçekten..Demekki kız bunu terketmiş eskiden,eşiniz istememiş o ayrılığı..şimdi de "bak ben evlendim mutluyum,çatla" gibisinden nispet yapmaya çalıştığını söylüyo..Hayret..Durumun gerçekten zor canım..oradan taşınmadığın sürece hep diken üstünde olucaksın..aklın hep o kapıda ve eşinde olucak..Bu şüphe senin mutluluğunu da etkiler..Şüphe çok kötü bi zehirdir çünkü..

yıllar önce olmuş sadece tanışmakla kalmış birşey için huzurunuzu bozmayın tatlım
eşinizinde bu konuda üstüne gelip aklında olmayını aklına getirmeyin
sizi sevmiş ve sizinle evlenmiş kendinizi üzmeyin

arkadaşım okadar çok şeyvarki yazılacak ama gerçekten yazıpta senin sinirlerini bozmak istemedim yani eşinin neyapmaya çalıştığınıda anlamış değilim bu erkeklere akılsır ermiyo gerçekten ama bilmiyolarki zekaları bizden az çalışıyor

işin zor cnm ama sakın çocuk falan yapıyım bana tam bağlansın diye aklına öyle şeyler getirme genelde bizim türk kadınında vardır ya çocuk hiç bişeyi bağlamaz tam tersi sevgi güçlü değilse ayırır bile bunlarıda ilave ediyim dedim unutmuşum.......

vayy konu pek heycanlı ya eşin neden kıskandırmaya ugraşıoki...kız bekarmı evlimi birde dikkat et bakalım kızda bakıo mu........

onu kısknadırmaya çalışması bile onu hala kafayataktığnı gösteriyo.
bence ilgisiz alkasız kalırsa bir insan takmıyor dmektir.bu
adamda var sanki birşeyler ama arkadaşlarımızıda dediği
gibi kızıda takip et bakalım.hemen yargısız infaz yapmayalım.

durum soyle canim, esim evlenmeden once burda oturuyodu zaten, biz evlendikten sonra onun ailesinin evin in alt katinda yasiyoruz malesef, parasizliktan

para olsa, burda degil, bu sokakta bile oturmazdim.

canim oda boyle diyor, ona bi seyler hissetseydim, seninle degil onunla evlenirdim.

Seni sectim ben, onun icin seninle evlendim diyor.

Ama karsi ya baktigi zaman, icim ciz ediyor, ister istemez seytan aklimi karistiriyor.

hayir canim durum oyle degil, devam etmemeye karar veren, esimdi.

Cok zor bir durum gercekten, hadi kiz terk etmis olsa, bende senin dusundugun gibi dusunurdum.. ama iste oyle degil.

vayy konu pek heycanlı ya eşin neden kıskandırmaya ugraşıoki...kız bekarmı evlimi birde dikkat et bakalım kızda bakıo mu........

hayir canim, kizin baktigini gormedim, kiz bekar.

Allah kimseye vermesin gercekten, kotu oluyor supheyle kuskuyla yasamak...

ayy ne zor bi durum...tesadüfünde böylesi karşı komşu oldu bide habenneyaptımki

canım valla haklısın ben olsam bende rahatsız olurum feci halde...bence ordan taşının yoksa sürekli hzuursuz eder sizi bu durum

canim senin durumuna benzer bi olay benimde basimda, esimle biz evlenmeden önce 3 sene flört etdik.esimin benden öncerde bi iliskisi olmusdu oda 2 sene sürdü ve ciddiydiler baya, ama nasip deyilmis olmadi. &#180;biz esimle tanisdimiz dönemde devamli kiz esimi ariyordu daha biz sevgili deyildik ama esim yüz vermiyordu cünkü o tercihini benden yana coktan yapmisdi taabi benim haberim yokdu. ve ki esimin eski kaldigi evde yani ailesinin eviyle ayni binada ve karsi kapi komsukizi düsün.nisanliyken aklim hep esimde olurdu acaba merdivenlerde karsilasdilarmi alan filan konusdularmi, gerci allah var esim den hic bi yanlis davranis görmedim.ve ilk evlendimizde her kayinvalidemkile gitmemisde esim yanliz asag inerken falan deliriyordum veye kiz karsimiza cikiyordu , yada esim bikeresinde arabada parkda beni beklerken kizda ordaydi .hic icimden oraya gitmek gelmiyordu hele esimin yanliz gitmesi sözkonusu bile olamasdi.ama bizim kiz tehlikeliydi seninki gene iyimis, gecenin 1 de esimi aradi oldu 8-9 ay .neymis ben ona tel acmisim hakaretler etmisim de falan da filan da .sagolsun esimdee agzinin payini verdi .o nasil olsa beni taniyo.ama zor bi durum benim esim bu konuda cizgisinden hic sapmadi ve cok sükür beni ne yanilti halde ben zor atlatdim bu dönemleri .aama inan esim bana o cevabi verseydi kis&#180;&#180;mutlulugmuzu görsün falan di<e ben cok bozulurdum ve delirirdim. esim bana herzeman ilgilidir o kiz bizi hep el elle kol kolla görür mutlu oldugumuzu o zasten cok iyi anliyo hele simdi hamisim bide göbüsüme gecen bi bakdi ürktüm, yani özel bi cabbasi olmamasi gerk esinin mutlulgunuzu görmesi icin .mutluysaniz kendiniz icin gösterisi olmas ki bunun .demmeki kizi kizkandirma derdinde ve burdan cikartigim halla umursuyo onu yoksa neden bi insan umursamadigi bi insani taksinki dimi.asinle konus bu konuyu bence sen onun esisin baskalarini kiskandirmak icin yaninda tasidigi bi süs deyil

paylastigin icin saol canim, dun tartistik bu konuda. suan evde degil, aksam bu konuyu ciddi ciddi konusmamiz lazim.

Beni seviyosa, benimle mutluysa bakmamasi gerekiyor bana gore.
O zaten kiz bizim en mutlu halimizi gordu zaten, cunku dugunumuze geldi o kiz, daha fazlasina gerek yok bence!

Aksam bunlari esime detay lica anlaticam, ve kesin tavrimi koycam, hadi kolaysa bir daha baksin!!!

ve kendimi ornek olarak gostericem, benim eski gorustugum erkek bizim karsida otursaydi ve emis benim baktigimi gorseydi ne yapardi acaba.

Bunuda acik acik sorcam, supheyle yasamak istemiyorum, o bensiz disari cikarken bile.

Zaten bakmaz benim kocam diye dusunmek istiyorum. ama oyle dusunmem icin bana cok durust ve inandirici konusmasi lazim aksam.

Bakalim.. gelismeleri yazarim kizlar ALLAHA EMANET OLSUN.

hiç ilgisi yok ise bu kişiyle neden kıskandırmak istesinki bana saçma geldi biraz. ilgim yoksa umrumda bile değildir.

peki farklı bişey sorsam size bu hikayeyi kim anlattı yani 5 sene sadece tanıştıklarını tanışmadan öteye gitmediğini eşinizin devam ettirmek istemediğini... ?

peki farklı bişey sorsam size bu hikayeyi kim anlattı yani 5 sene sadece tanıştıklarını tanışmadan öteye gitmediğini eşinizin devam ettirmek istemediğini... ?

Güzel sorular canım...a.s. Sizin o eve gelin geliceğinizi bildiklerinden,eşin ve ailesi canınızı sıkmamak için size durumu böyle anlatmış olamazlar mı? Karşı kapıda eski sevgili var sonuçta..kim olsa aynı şeyi söyler..tanıştık sadece,bişey olmadı,ben bitirdim gibi yani..:uhm:

bu ilişkiyi eşinizin bitirdiğine eminmisiniz? yani bunu eşinizmi söyledi? erkeklere asla güvenmem :) en dürüstü bile emin olun böyle konularda mutlaka yalanlar söyler.. eşiniz bu kızı unutamamış umarım bu akşam bütün sorunlarınızı halledersiniz. birde kızın hareketlerini gözlemlemeye gerek yok gibi geldi bana eğer kızın eşinize ilgisi olsaydı eşiniz onu kıskandırmaya çalışmazdı hatta sizinle pek görünmemeye çalışırdı. tamamen eşinizle ilgili bir problem var. yani burda hepimiz aynı şeyleri söylüyoruz genelde ama başkada bir açıklaması yok gibi görünüyor

Evet cok tuhaf bir durum gercekten lakin ben esinin davranisinda hic bir annormalik görmedim....Inaniyorumki kim olsa illaki arada bir gözü oraya kacar...

Esine kendinden örnek verecegin zaman, esin sana peki senin eski görüstügün erkek tam karsimiza tasinsa kesinlikle bir defa bile bakmazmisin.?? Elini vicdanina koyarak cevapla...
Birseyler paylastigin bir insani gördügün vakit tabikide aklina o paylasimlar o hissler zamaninda yasananlar konusulanlar gelir...bu cok insani birsey...kadinda olsak erkekde degisen birsey yok...

Esin sana hayir askim ben seni seviyorum öyle olmazsa seninle degil onunla evlenirdim demesi sana nereye kadar tatmin edici gelicek? Yine bir bakisini yakaladigin zaman tekrar süphelere ve kuruntulara kapilmicakmisin?CADIARZU
Bence sen önce kendini sakinlestirmeye calis...baksin bakmasin hic üzerinde durma...ilgilenmiyormus gibi davran...is sende bitiyor...esinin sana olan sevgisinden süphen olmamali diye düsünüyorum...:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…