Kocam, ben ve eski görüştüğü kız.......

kız sadece karşınızda oturarak bıle sızın evlılıgınızı zedeleyebılıyor yani, bu kadar pamuk ıpliğine mı baglı evlılıkler. kım olsa bakar arada, ben de bakarım. bu kadar sorun yapacagınıza mutlu evlılıgınızı azıcık pencereden göstersenız daha guzel olmamı?? belkı de kızın umrunda bıle degıl, eşınızın de umrunda degıl bır sızın umurunuzdadır. özguven lutfennn :) sevgıler

Taşınmak şart ...bu kadar içli dışlı oturmanın alemi neydi anlamadım..
eşiniz cok saçmalamış ,kız hala bekar..ya ben ne desem bilmiyorum zor bi durum bana göre ben katlanamazdım sanırım..

bende bakıyor olmasını garip karşılamazdım ama kıskansın diye yapıyorum demesi tuhaf olan.

ben olsam catlardım kıskanclıktan kesın !!

sen kocanı evlılıkten sogutma sakın

canım kafana takma.sen artık evlenmıssın gerısını dusunme.kızda sızı gorsun catlasın.
sen kendını ve kocanı uzme kendıne guven o kız kımki onu kıskanıyomus moduna dusme cnm :1closedeyes:

bencede biraz kendine eşine ve evliliğine güven
eşin karşı kapıya bakıyor diye kendini hırpalama
sen eşinden eminsen böyle konuları sıkıntı etme

kız sadece karşınızda oturarak bıle sızın evlılıgınızı zedeleyebılıyor yani, bu kadar pamuk ıpliğine mı baglı evlılıkler. kım olsa bakar arada, ben de bakarım. bu kadar sorun yapacagınıza mutlu evlılıgınızı azıcık pencereden göstersenız daha guzel olmamı?? belkı de kızın umrunda bıle degıl, eşınızın de umrunda degıl bır sızın umurunuzdadır. özguven lutfennn :) sevgıler

bir kaç kişi puanımı kırmış ama hala aynı şeyı söyluyorum dost acı söyler çünkü. kendıne ve eşine guven, mutlulugunu görsun o daa.s, zaten senı secmış bunu hep hatırla.

bir insan birini kıskandırmak istiyorsa ,ona olan hisleri devam ediyor demektir.
ona karşı nötr olsa bunlarla uğraşmazdı. umursamazdı bile. yok farzederdi.
bence o evden taşının.
imkan yaratmaya çalışın. bu böyle olmaz. resmen baktı mı bakmadımı..
bunu düşünmek,zorunda kalmak çok kötü.
hayat böyle geçmez...

aynen katılıyorum canım....
bu durumda siz olsaydınız eşiniz n etepki veridi acaba.
sizin eski aşkınız karşı dairede delirdi heralde..:kahve:

onun evliliğinizi kıskanmasını istiyosa demekki hala önem veriyo o insana yoksa nie önemli olsunki bu kadar o kızın sizin evliliğinizi kıskanması..

bir kaç kişi puanımı kırmış ama hala aynı şeyı söyluyorum dost acı söyler çünkü. kendıne ve eşine guven, mutlulugunu görsun o daa.s, zaten senı secmış bunu hep hatırla.

sahi bu puanlama isi nasil oluyor ben hala anlamiyorum:1no2:

katılıyorum,kendinize güvenmelisiniz. eşinizede böyle yansıtmalısınız.

" hayatım biliyorum tabiki senin öyle bişey yapmayacağını. ama kız kendini bişey zannedecek sen oraya bakıp durdukça. ve benim gururumu incitmiş olacaksın. çünkü sen oraya baktıkça kız beni küçümseyecek, zavallının kocası benimle ilgileniyor diyecek" vs vs diye konuşabilirsin.

siz ne kadar olay yaratırsanız olay o kadar büyür. eşinize ağır ağır telkin verin.

peki farklı bişey sorsam size bu hikayeyi kim anlattı yani 5 sene sadece tanıştıklarını tanışmadan öteye gitmediğini eşinizin devam ettirmek istemediğini... ?

Söyle canim, biz birbirimizi okulda tanidik, ve durumu bilip gören sinif arkadaslari ve kendi de böyle anlatti.

onun sinif arkadaslari, benimde ayni zamanda arkadaslarimdi, kiz ve erkek arkadaslar.

iliskiye baslamadan, biraz sordum sorusturdum onu arkadaslardan, oyle ogrendim.

Sonra kendide ayni hikaye yi anlatti.

Yani ortak arkadaslarimiz, sadece onun soylemesiyle degil yani.

Güzel sorular canım...a.s. Sizin o eve gelin geliceğinizi bildiklerinden,eşin ve ailesi canınızı sıkmamak için size durumu böyle anlatmış olamazlar mı? Karşı kapıda eski sevgili var sonuçta..kim olsa aynı şeyi söyler..tanıştık sadece,bişey olmadı,ben bitirdim gibi yani..:uhm:

SEVGILI degil, tanisma donemin de ayriliyor bunlar.

Ben bu konuyu arastirdim, arkadaslar.
(beni salak yerine koyup, uydurma bi hikaye ye kanmam ben)

Sevgili lik olmuyor aralarinda.

bu ilişkiyi eşinizin bitirdiğine eminmisiniz? yani bunu eşinizmi söyledi? erkeklere asla güvenmem :) en dürüstü bile emin olun böyle konularda mutlaka yalanlar söyler.. eşiniz bu kızı unutamamış umarım bu akşam bütün sorunlarınızı halledersiniz. birde kızın hareketlerini gözlemlemeye gerek yok gibi geldi bana eğer kızın eşinize ilgisi olsaydı eşiniz onu kıskandırmaya çalışmazdı hatta sizinle pek görünmemeye çalışırdı. tamamen eşinizle ilgili bir problem var. yani burda hepimiz aynı şeyleri söylüyoruz genelde ama başkada bir açıklaması yok gibi görünüyor :KK43:

Canim, erkekler konusunda, bende hic bir erkege guvenmem, dedigim gibi bu konuyu sadece ondan dinlemedim, baskalarinda da ayi hikaye yi duydum.

Onun sinifinda olan arkadaslardan, zaten bunlarin olayi okul zamanin da oluyor.

acaba karşı apartmanda eşinin değilde senin eski erkek arkadaşın oturuyo olsaydı eşinin tepsini ne olurdu!!!!! sen oraya baktıkça ne hissederdi!!!
ozaman ben şöyle düşünüyorum eşim benle o kızı kıskandırmak için mi mutluluk pozları veriyo
neden her evden çıkarken gözü hala onun dairesinde ne yapmaya çalışıyo eşiniz anlamış değilim iki seçenek var önünüzde ya taşınıcaksınız yada o kızın evlenip gitmesi bekliceksiniz

canım ben anlamadım "SEVGILI degil, tanisma donemin de ayriliyor bunlar." demişsin. tanışma dönemi nedir ? ya arkadaş olunur ya sevgili yani öyle arada bişiy anlamadım ben :) tanışıp ayrılmak nedir :) birleşmemişlerki ayrılsınlar yani eşiniz tuhaf geldi açıkçası bu kıskandırma çabası gerçekten çok tuhaf kız eşinizle ilgilenmemiş belliki eşinizde bak neyi kaçırdın diye nispet yapıyor aklı sıra :) kızın haberi bile yoktur emin olun kızı gözlemleyipte işkillendirmeyin sakın. çok büyütecek bi mevzuda değil gibi görünüyor ama eşinize dikkat!!! iyi geceler...

ben böyle bi durumda ne yapardım diye düşündüm
delirirdim heralde
benim eşim değil bi kıza bakıcak bide eskiden aralarında etkileşim olmuş bi kıza bakıcak...yaşamadım ama katlanabileceğim bi durum değil gibi.. eşinle konuşup ona bu durumdan rahatsız olduğunu anlat hatta gözdağıda verebilirsin çünkü düşünsene kız bunu farkediyosa hala bana bakıyo diye düşünüyodur ve bu da seni kötü bi duruma sokar.. ayrıca aynı durumda eşin olsa bi şekilde taşınırdı kesin

Eşiniz bazı şeyleri size eksik anlatmış gibi geldi bana...Başkaları herşeyi ayrıntısı ile bilemez..ıki kişi arasında olan ayrıntıları ancak iki kişi bilir..Başkalarından da duydum dediğiniz şeyler ne kadar doğrudur ki..

Hem neden kıskandırmaya çalışıyor anlam veremedim..

Ayrıca kapı komşusu olmanız tesadüfse kötü bir tesadüf olmuş..

Umarım en kısa zamanda taşınırsınız ordan .

.

Son düzenleyen: Moderatör:
bence eşiniz tamamen o kıza karşı egosunu tatmin etmeye çalışıyor :kızgın:

X