Kocalarina nasil istedigini yaptıriyor bu bazı kadınlar

Benim ilkokul birinci sınıf öğrencilerimin 2 günlük harçlığı o para
Bu ne ya?
Yine ağzım bozulacak

Konu sahibine tek önerim çocuk yapmaması olurdu malesef var çocuk
Bir şey diyemiyorum o yüzden
Konu sahibi,sizden çok özür dileyerek konu dışı bir soru soracağım.
pepperony benim kız 1.sınıfa başladı. Aklıma hiç harçlık vermek gelmemişti yahu:) Beslenme saatleri var evden goturuluyormus. Extra harçlık da vermek gerekiyor değil mi? Mesela ne gibi ihtiyaç oluyor,abur cubur alsın istemem.

Boğaz sıkmak ne yaa Fabrikalari varken 20tl harclik vermek,ihtiyaclari gereksiz gormek,sizi de calistirmayip bu düzene mahkum etmek ne?
Sizi sevdiğine emin misiniz?

Eşinizin fabrika ve mağazaları varsa durumu ıyıdır. Buna rağmen size günlük 20 tl para vermesi bebek için alınan şeylerı gereksiz görmesi çok kötü bir durum. siz de her şeyin en ucuzuna kaçmayın. gidin daha iyisini alın. ,B,ir de ömür boyu bu adamı böyle çekecek misiniz cimri biriyle yaşamak cok zor. bizzat babam öyle biri.

Sizin için üzüldüm. Allah sabır versin. Boşanin cebiniz para görür vallahi. Bir daha size vurursa yasal haklarinizi kullansaniz inanin bu kadar rahat olamaz.
Oncelikle erkegin karakteri o da yoksa deli deliyi görünce misali bence biraz sizden cekinmesini istiyorsanız yasal haklarınızı kullanicaksiniz. Siddeti normallestirir gibi " sinirlenmis ama" demeyin lutfen.

Merhaba
Eğer yemeği siz göndereceksiniz çok harçlığı ihtiyacı olmaz ama çocuk topa oyuncağa arkadaşında gördüklerine özenebiliyor
Okula alıştıktan sonra haftada 10-20 lira gibi bir rakam verebilirsiniz
Bazen ne kadar tasarruf edebiliyoruz harçlıkları biriktirip şunu alabilir miyiz gibi çocuklara amaç vermekte yararlı olabiliyor

Nasil kendim ypayim param yokki
Canım benim , parasını al, eğer alacağın şey 10 tl ise sen 20 iste, adam alışmış senin para harcamamana şimdi senin istediğin her kuruş ona marsraf olarak görünüyor.
Ağustos ayında memlekette idim, bizim yeni gelin kocası doğuda görevli olduğu için kv sinde kalıyor, hergün alışverişte idi, okadar çok huzuri masraf yapıyorduki içim acıdı, abiminde dikkatini çekmiş, ve eşine imada bulunmuş, hani zor kazanıyorsun, yazık size diye, eşinin cevabı şu olmuş, yine iyiyiz biz daha çok huzuri masraf yapanlar var, ne yapayım harcasın/ harcıyor! Dedim kendi kendime helal olsun geline, nasıl alıştırmış bizim oğlanı, baştan kendi zevkine göre alıştırmış, şimdi zoruna gitmiyor eşinin. Sende Doğumla birlikte kendini değiştir, anında olmaz ama olur, sen ucuzuna kaçtıkça eşin daha ucuzu olsun der yada hiç olmasın gerek yok der.
Sen lazım! De . Olacak işte de! Beni biliyosun ihtiyacım olmazsa istemem de ve yap!

Benzer durumdaydim ama ben baskin karakter oldugum icin kendi bildigimi yapiorm boylece esimin keyfine birakmiorm cogu seyi.
Hamile kaldigimda bende senin gibi listeler hazirladim.ucuz siteleri buldum bimi falan takip ettim. Esim bunlara gerek olmadigini ne istiyorsam ne lazimsa herseyi birlikte alacagimizi soyledi.Bende inandim tabi cinsiyeti ogrendik baktim adamda tik yok haftayi haftaya satiyor sen misin bunu yapan. Netten fiyatina dahi bakmadan begendigim herseyi siparis ettim ve hala daha siparis ediyorum birsey diyemio desin agzinin payini veririm. Suan cok az eksigim kaldi onlari sozde kendi uygun fiyata bulup alicak ama p.tesi bakicam almazsa onlari da siparis vericem.
Ayrica sulalesinden sizene ona bakarsan bu ailede de benim yaptiklarimi esimin ablasi bile yapmio o yapmio diye bende mi yapmicam yok ya.. senin hatan susman beklemen olmus. Ben calisan kadin olmama ragmen kartlarim.esimde he o da bana harclik verir ama dedigim gibi kafama birsey.koyduysam.o olur ona danisirim birlikte yapmayi teklif ederim ama harekete gecmiosa kendi isimi kendim gorurum o.kudursun dursun.
Yuz verme kendini ezdirme. Kendi ailesinden sana yuklenio madem sende kendi cevreni goster arkadasin akraban elbet vardir bu tip seyler yapan. Yahu yapan olmasa bile ilk yapan olmanin ne zarari var. Dogum odasi suslemeye bende hevesleniorm ama belki yaparm diorm belki yapmm cok arzu ettgm birsey degil ama mevlud okuturken herseyi cok hos yapmak istiorm mesela.

Bi anlık sinirle boğazı sıkan adam sonradan o bi anlıj sinirle boğaz kesip kadın öldürüyor kızının gözünün önünde! Yeter ya normalleştirmeyin bunları bizim sinirimizle de oynamayın ne omurgasız kadınlar var bu hayatta yahu. Zaten gündemden dolayı çok hassasız hala gelip buraya bir anlık sinir yazıyorlar gidin kocanıza köle olun lafınızı geçirmeye çalışın aman diyim sinirlendirmeyin nerenizi sıkacağı belli olmaz!

Mevlut zaten ypmicam kuran okumasini biliosun kuran oku geç cocuga bide onun masrafiyla ugrasamam diyor bnde bi ara siz gibi internetten herseyi istedigimi alcaktim o erteledigi icin ama kredi kartim yok onun hesap numarasini bilmiorum telefondan onaylamasi filan gerek ve bnimde param yok geneldebinternetten birsey siparis ettik mi onun iş terine gidiyor

İstediğimizi yaptırmak diye bir şey yok ki ihtiyaç olan bir şey ise alınması gerekiyor. En basiti lohusa geceliği sabahlık zaruri ihtiyaç hastane için. Çocuğa alınacak 10 lu set ihtiyaç. Ha hediyelik türü şeyleri erkekler gereksiz bulabiliyor ama taş çatlasın kaç lira tutuyor maddi sıkıntınız da yokmuş. 20 lira harçlık vermesi de bir tuhaf hastalık derecesinde cimri demek ki. Ama böyle olmaz ki çocuğun oluyor bak eşin işteyken dışarı çıkacaksın bir şey alman gerekir, Allah korusun çocuk düşer vs hastaneye götürmen gerekir paranın bulunması lazım yanında.

Para vermeyince neyle alacak kadın

Hamileyken bogazini sıkmış, bir anlik sinirle yapti farkındayım diyorsun. Gerisine yorum yapmaya gerek yok bu hayati yasamaya devam edeceksin belliki.

o hala kapı süsünü nasıl aldırırım diye dertleniyor. Diyoruz ki "calis para biriktir, bugün bogazini sikan yarin ne yapar?" ona cevap vermiyor bile.
Bu konu sahibi benim kız kardeşim olsa kapı susu niyetine kapıya yapıştırırdım yemin ederim, bu ne biçim kafa yapısı diye.

Of of esine buradan cok guzel seyler siralarim da hak etmio o sozleri de. Yahu o cocugun ne gunahi var. Simdi aldigin zibinlarda kucuk gelecek yeni giysi bez hep alincak onlara da burnunu sokar simdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…