Kocalarina nasil istedigini yaptıriyor bu bazı kadınlar

Kırilmaz mı cok ağladım senin cocugunu taşiyorum bn utanmiyormusun dedim insanı deli ediyorsun dedi bi anlik sinirle yapti zaten farkindayim ama cok kırildim
Bi anlık sinirle boğazınızı sıkan bi hafta kinlense bilmem kaç yerinizden bıçaklar. Boşanın kurtulun ciddi söylüyorum tehlike altındasınız

Yok gercekten gerek duymuyorum isteklerim makul şeyler ufak şeylerden mutlu olan bir insanım sadece bn bu kadar makul şey isterken diger kadinlar abartili şey ypyor onlarin kocasi nasil ypyor onu merak ettim
Ufak şeylerden mutlu oldugunuz icin umursamamis olmasın sizi.Bu guzel bir özellik ama durumuna gore degisir.Neden bu kadar mütevazi ve kalender oldunuz ki? Adami alistirmişsıniz.O her istedigini yaptıran kadınlar en başindan uyanik davranip tarzlarini,beklentilerini belli ediyor .Ayrica pintiliginden önce siddetini sorgulayin bu en büyuk sorun.Evliliklerin cogu önceden şekilleniyor aslinda bizlerin bilmeden yaptigimiz hataları yuzünden..Hayır diyememek,hep cepteymiş görunme hissi ,her seyi kabul etme vs .Keşke calisiyor olsaydiniz.Ne yapin edin calişma konusunun peşini birakmayin.Bu saatten sonra yapabileceginiz en iyi şey esinizin calismaniza tamam demesini saglamak olucak.Güzel olsun hakkinizdaki her sey insallah.

Kendi parami kazandigim icin kimseden bir sey beklemem. Keyfim ne isterse alirim.

Kaba deyim ama siz yulari kaptirmissiniz baştan.

Cocugun ihtiyaclarini almayacak, hamileyken bogazimi sikacak adamdan cocuk yapmak gibi seyler yapmiyoruz. Hayatlarimiz guzelce devam ediyor.

Ha bu arada istediklerinizin cogu bence de gereksiz. Magnet nasil bir gelenek? Siz dogdunuzda yapilmis mi magnet?

Bende onca yıl çalışıpta bir dikili ağacım olmamasının nedenini anladım
Zenginler böyle demekki
Hoş konu sahibi gibi bir iki örneği gözlerimle gördüm şaşırmıyorum anlatılanlara
Demek ki micmayacaksin bile. Yedigin icerde kalacak acikmaman icin :KK66:
Fenalik basti kalkip camlari actim o derece.

Ya gerçekten sizin adınıza çok üzüldüm. Eşiniz pintinin en önde gideni. Saydıklarınız lüks değil ihtiyaç. Tanımadan mı evlendiniz?

Sizin adınıza üzüldüm.İnsan heves ediyor böyle şeylere.Ben de geçen yıl doğum yaptım,sizi anlayabiliyorum.Erkekler bu tür şeyleri gereksiz buluyor ne yazık ki.Ama sizin eşinizinki hödüklük derecesinde.Çocuk yapmasaydı o zaman.Baba olmayı hak etmiyor.Allah size sabır verdin

eeee madem tam zamanli ev hanimi istemiş o zaman sigortani yaptirsin maas versin sana.

adam resmen eve hapsetmek için luks hayat turu attirmis sana 🤦 düğün takilarin falan nerde senin peki. hiç altin bilezik bisey yok mu mehirin nerde??
cikar bozdur harca madem çok istiyosun yapmayı.

bana anlatmadigin şeyler de var gibi geliyo
Mehirimi bileziklerim yptim bankada durduruyor ilerde bilezikleri satıp arabamı alsam kendime demistim o parayi harcayamazsin zor zsmanlar için o para dedi

Valla mevzu kütükse baltayı vuracaksın bacım başka yolu yok. Sabahlıklı pijama takımı nedir ki ya tulum nedir tabıkı alınacak bebek dogunca incir yapragına mı saracakmıs kocanız:işsiz:

Ben bu saydiklarinizi istemedim hic özenmedim o tarz seylere fakat hamileligim de agzimdan cikan herseyi aldi yerine getirdi..
Cocugumuz icin para harcarken fiyatina bile bakmadik. Suan bile oyleyiz. sizde durumunuz coo kötü degilse oyle ucuza kacicam diye kendinizi alistirmayin,valla cok giyemeden kullanamadan çöp oluyor.

İstedigini yaptirmak diye özel bir güç yok. Adamin karakteriyle alakali tamamen, kalkip istedigimi yaptiracagim diye özel birsey yapmiyorum adam yapmak istiyor yapiyor.

Hatta bazen gönülsüz oldugu durumlarda bile kirilmayayim diye beni dinler. Bu sevgiyle ve karakterle alakali, kadinin birsey yaptigindan degil.

Mehirimi bileziklerim yptim bankada durduruyor ilerde bilezikleri satıp arabamı alsam kendime demistim o parayi harcayamazsin zor zsmanlar için o para dedi

iyi de o onu ilgilendirmez ki. o zor zamanlarda mehrini paylasman için onun iyi zamanlarda seninle parasını paylasmasi gerekiyo 🤦 ailenle konustun mu, ailesiyle konustun mu?? bu kadar zengin adam bogazimizdan kisma diyo sana, abur cubur yeme diye bahane ederek 20 tl veriyo. sen herşeyin uygununu aliyosun ama istemiyo cimrilik yapıyo. benim kafam karıştı baya

evden de yalnız cikmiyo musun. neden ek kart veya kredi kartı yok sende. acil bisey olsa nasil taksiye atlayip gitceksin mesela

Isterse kocanız karun gibi zengin olsun gene de çalışın hanımlar.

Bakin adamın günde 2 3 paket sigarasını gözü görmüyor ama hamile karısına haftada 20tl veriyor.En ucuz sigarayı içse ayda 800 lira yapar.

Gerçekten allah böylelerine muhtaç etmesin.
Allah korusun hastalanıp taksiye atlayıp gitseniz gidemezsiniz yani.
Eşiniz rezil bi insan bana göre zerre kadar babalığı hak etmiyor.
Bari 2.çocuğu yapmayın.
Çocuk az büyüsün de ise girin calisin yoksa cok eline bakarsiniz bu pintinin.

Yanlısı en başta her şeyin en uygununa bakarak yapmışsınız .
Ayrıca o saydığınız herseyi fazlasıyla ben de yaptım ,doğum videosu dahil .Eşinizin sürekli o bizim ailede yok,ayıp demesini de aklım mantığım hiç almadı .
Herşeyden önemlisi hamileyken bogazını sıkan adamla oturmaya devam ediyor olman kendinden ziyade bebeğine haksızlık ,bir ders vermen gerekirdi .
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin .

X