Kocalarina nasil istedigini yaptıriyor bu bazı kadınlar

Ben şimdi konudan bağımsız yorum yazacağım; o yazdıklarınızın hiçbirini ben yapmadım. Ne pijama takımı aldım hamileye özel ne de kapıyı süsledim. Şerbet vermedim, taç takmadım çünkü bana cidden gereksiz geldi kaldı ki vaktim de yoktu. Olumsuz hiçbir şey olmadı yani yapamazsan da bu çok büyük bir kayıp değil. Şimdiiii gelelim senin konuna; bence senin bunlardan çok daha önemli bir sorunun var. Eşin şiddet yanlısı farkındasın değil mi? Bebek doğmadan önce ne yap ne et eşini danışmana bir şeye götür. Çocuk doğunca ona şiddet uygulama ihtimalinin yanısıra sana şiddet uygulanırken çocuk görse bile çok büyük travma. Süsü püsü boşver daha önemli sorunlara odaklan. Ciddiyim.

Noktasına virgülüne kadar katılıyorum

Çocuğun ihtiyacı neyse süreç neyi gerektiriyorsa o yapılır ne iknası yahu. Benim çoğu şeyi kendiliğinden eşim halletti ben öyle çok yer gezemem ilk gördüğümü alırım alışverişi sevmem diye o aldı hep.

Eşiniz olacak adamın sizin boğazınızı sıkması çok küçük bir detay sanırım, çünkü çok fazla bahsetmemişsiniz yorumlarda da. Ayrıca çocuğunuzu babasız bırakma bilmem ne tamamen bahane, yahu çocuğunu düşünen adam daha anne karnındayken ona şiddet uygulamaz, bu adam baba olsa ne olur olmasa ne olur.

Çok yabancısı olduğum bir durum.
Cimri bir adamla bir kadın neden evlenir ? Bunu asla anlamayacağım.
Daha beteri neden çalışmadan , meslek sahibi olmadan evlendiniz.
Bu arada bu kadar hesap yapan kadınların erkekler için algısı “aman nasıl olsa onu yapsam da bu takmaz” oluyor.

Daha beteri neden çalışmadan , meslek sahibi olmadan evlendiniz.

Aaaaaa aşk olsun ama...
Adamın 2 fabrikası, 1 mağazası, arabaları,evleri yatları katları varmis,ne diye calisip nazik bedenini yorsun ki koskoca 20 lira harclik da aliyor,bu devirde kim kime 20 lira verir

Sen hamileyken böyle davranan doğurunca balım gülüm mü diyecek?
Öncesinde de pek dememiş belli..
Kaldi ki o el bir kere kalkiyor ya alışkanlık olacaktir
Vuracaktir daha ileri gidecektir..
Sen şimdi yarim metre tülü dert edeceğine bunu düşün
Kaldi ki sosyal medya boyle etkisi altina aliyor.
Bende dogum yaptim ne tac ne terlik ne pijama ne yastik aldim. Gencsin sende hevesleniyor olabilirsin ama gercekten bunlar gereksiz magnette yaptirmadim cikolata yaptirdim uzerinde oglumun ismi yazan hosgeldin x bebek diye yetti
Magnetmis tülmüs bunlar geçici seyler
O evin icinde o adamin sana hissettirdiklerini onemse
Ve bebekler o kadar cabuk buyuyor ki kiyafetler eskimiyor hemen küçülüyor.
Sen bu adamin babasiyla konuş sana karşı davranışlarını maddi kısıtlamalarını anlat. Bu hayat boyle gitmez arkadasim
Bende çalışmıyorum eşim memur maasi alir odemelerimizi yapariz kalan para bende kalir. Sen evdesin acil birşey olursa uzerinde para olsun der.
20 lira ne demek cocuk musun sen?
Allah sag salım kucagina almayi nasip etsin de insallah bebegin gelmesiyle senin okuz dicem ayip olacak degisir.

Aaaaaa aşk olsun ama...
Adamın 2 fabrikası, 1 mağazası, arabaları,evleri yatları katları varmis,ne diye calisip nazik bedenini yorsun ki koskoca 20 lira harclik da aliyor,bu devirde kim kime 20 lira verir
Babamın maddi durumu çok iyi. Ben buna rağmen hep çalıştım. Sadece 1 sene çalışmaya ara verdim. Hiç bir zaman babamda olsa bir insan sırtımı yaslamadım.
20lira için diyebileceğim bir şey yok...
Konu sahibi hamile diye üzmek istemiyorum ama çocuğa versen o parayı kabul etmez.
Maddi olarak kimsenin değeri var diyemem ama demek ki karısını o kadarlık olarak görüyor.
Kapasitesi 20 liraya yeter diyor. Kısaca bime gitsin ekmek ve süt alsın ona yeter demek bu...

Yazdıkça yazasım geliyor

Önemli olan sadece maddi kısımda söz dinletmek değil ki. Her konuda size saygı duyar dinler ama işin içine maddiyat girince dinlemez anlarım çünkü imkanlar ek vermez ve erkeklere göre gereksizdir bu tarz şeyler. Ama siz de durum farklı saygısız kaba saba bir adamla birliktesiniz kusura bakmayın böylesiyle nasıl başedilir bilmiyorum.

Günlük 20 degil haftalik

Alıntılıyorsunuz ama bunun başkasıyla yaptığımız bir konuşma olduğunu farketmiyorsunuz !!!!
bende alıntıladım ama umarım kızmazsın
Haftalık 20 lirayı duyduktan sonra yazacak yorum kalmıyor ya.
Bir de canım nereye kadar biriktirecek ? Bebek arabası alacak mesela en aşağı 300 e bulur . Onu biriktirmeye kalksa .... çocuk üniversiteye başlar ya. Of of !

bu dediklerinizi 4 cocugumada yapmadim ama giyim bakim kendi kiyafetim olsun esim al ala diye kendink yirtar benimde bir huyum var cok boyle seyleri sevmiyorum ama herkes sever hatira yapma k ister istesem.esime yaptirurim da. sana bir takyik vereyim acima yaptr fuzuli sey atmak savurmak kulanmadan atmaktr esin yanlis biliyor heves ettim de bizim orda boyle soyle oluyor deme bence boyle yaklas bn istiyorum dee bak ondan sonra nasil yaoiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…