Kocalarina nasil istedigini yaptıriyor bu bazı kadınlar

Sevgiliyken böyle degildi cok eli boldu hayatimda gidemiyecegim tvlerde gordugum gibi aşiri luks yerlere göturuyordu

eeee madem tam zamanli ev hanimi istemiş o zaman sigortani yaptirsin maas versin sana.

adam resmen eve hapsetmek için luks hayat turu attirmis sana düğün takilarin falan nerde senin peki. hiç altin bilezik bisey yok mu mehirin nerde??
cikar bozdur harca madem çok istiyosun yapmayı.

bana anlatmadigin şeyler de var gibi geliyo

Bebek bu yüzden sakat bile kalabilirdi Allah korusun
Konu sahibi malesef çok içselleştirmiş şiddeti
Bir evlilikte yaşanabilecek tüm şiddet türlerini yaşıyor
Ekonomik psikolojik fiziksel sözlü hepsi

Nasil kendim ypayim param yokki

Bunun kavgasini etmediniz mi? Haftalik 20 tl hakarettir bir eşe durumu iyiyse hele. Davranislarini degistirecek bazi yaptirimlar uygulamaniz gerek. Ama her seyden de onemlisi hamile esinin bogazini sıkmak ne demek? Ister bir anlik sinir olsun ister yillarin birikimi olsun baslatmasin sinirine. Kendinizi savunun lutfen ve bir b plani yapmaya baslayin.

Kendi gelirim olsa keşke
Kendi gelirim olsa keşke kendim alirdim zaten herseyi

hayır bir de abur cubur yemesin diye harçlık 20 liraymış. Ay sinir oldum yemin ederim, böyle insanların olduğuna inanmak istemiyorum.
Hamile karım canı birşey ceker, alır yer demiyor da abur cubur yeme diye harçlık düşürüyor dalga geçer gibi.

Ben de su anda neden fabrikam olmadigi ile ilgili olarak bir aydinlanma yasadim
Boyle boyle zengin oluyorlar demek ki. Allahin varyemezi,adama bak

B plani arama peşindeyim gercekten para kazanmak istiyorum ama hic birsey ypamioru.

Son olarak nasıl yemek yapıyorsun cidden çok merak ettim
Adam pazara kendi mi gidiyor bir şeyler alıyor
Mümkünatı yok haftada 20 lirayla her gün yemek çıkarmanın

Bnde boşanirim filsn dedim kotkmuyoda böyle bi konudan bosanmayi dusunuyosan simdiden git diyo yemeksiz biraktigim günde oldu zsytin peynir yedi ses etmedi
Valla hakediyolar kardesim benki yokluktan varlik yaratan kadinim hocbirsey olmnassa evde bir tencere kaynatirim evimde heo yemegim vardir evim hep trtemizdir kendim bakimliyimdir evde maskeler yaparim ederim adama diyormki lutfen kartini ver sadece 500 lira harcayacagum adam 8 bin aliyor yaklasik vermedi. Senmisin vermeyen hergun 20 30 lira harclik alan ben 50 lira aldim pazarin kuruldugu gunlerde daha fazla para istedim.bir ayda ben botoksumun parasini cikardim.ogrendiginde ister helal etsin ister etmesin kendi ailesi varlik icinde 5 binlik canta takiyorlar lafa gelince beni onlarla kiyasliyo ama ben biraz para istesem ne gerek var. Sanki ben bir ananin babanin evladi degilim

Haklisiniz kim ne derse hakli valla

canım ben gerçekten üzüldüm durumuna. Beni çalıştırmıyor diyip oturma yerinde, kimsenin kimseyi çalıştırmama lüksü yok, hele ihtiyaçlarını karşılamıyorsa asla. Çocuğunu biraz büyüt, bırakabiliyorsan anneanne, babaanneye bırak. Hatta bakıcı bul, kendine her ay 100 200 bile atsan yeter. Ona da zırnık koklatma. Kenara para koy, bugün bogazini sıkan allah korusun ya daha kötüsünü yaparsa ileride? Kendin için ondan gizli birikim yap lütfen.

Bi ayar ver bence bi rest çek durumunda iyiymiş bak nasıl tıpış tıpış alıyo böylesine hiç acımıycan sen hep idareli olmaya çalış o çatır çatır harcasın günde 2 3 paket sigara alan öküz bunlarıda yapmak zorunda bu bitti alıcan şu bitti alıcan okadar yapıcan okadar restini çek yaniii

B plani arama peşindeyim gercekten para kazanmak istiyorum ama hic birsey ypamioru.

bu kadar zengin adam karısını çalıştırsa rezil olur. o yüzden sana istedigin kadar para vermesi daha akillica olurdu.

bosansa çok zenginmis zaten her halükarda bugünkünden rahat yasarsin.

Biraz zor ama kendinizi sıkın 2 3 hafta verdigi 20 lirayi da almayin. Aslinda o kadar da zor olmasa gerek ha 20 tl vermis ha hic vermemis... sonrasinda sorarsa neden almadiginizi kendisinin 20 tl ile gecinmesini soyleyin bakalim yapabiliyor mu. Ne zaman insan yerine koyarsa o zaman parayi da alacaginizi soylersiniz. Ve biraz istikrarli olun gerekirse hic konusmayin. Yani hayret bir sey insan esim hamile der aksine verecegini arttirir ihtiyaci olur vs diyerek sizinki ilkokul cocugu muamelesi bile yapmiyor size.

Canım magnetti süslemeydi vs benim kocamda istemiyor fakat nedeni var borcumuz çok var ama borcumuz olmasa herşeye izin verir. Acaba para konusunda problem olabilir mi. Anlıyorum seni bende 7 aylık hamileyim daha bebeğime birşey almadım annem babam kayınvalidem kayınpederim alıyo hevesliler onlarda. Bende eşimi fazla sık boğaz etmiyorum . Canım sende eşine anlayış göster. Eğer ki para sıkıntısı varsa kendi ailendende destek alabilirsin. Ben alamadığımı anneme aldırıyorum . Fakat para sıkıntısı değilde huyu böyleyse Allah yardımcın olsun

Ben de su anda neden fabrikam olmadigi ile ilgili olarak bir aydinlanma yasadim
Boyle boyle zengin oluyorlar demek ki. Allahin varyemezi,adama bak
Bende onca yıl çalışıpta bir dikili ağacım olmamasının nedenini anladım
Zenginler böyle demekki
Hoş konu sahibi gibi bir iki örneği gözlerimle gördüm şaşırmıyorum anlatılanlara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…