Kocalarina nasil istedigini yaptıriyor bu bazı kadınlar

bu kadınla değil erkekle alakalı..erkeğin içinden geliyor yapmak..istemezse feriştahı gelse yaptıramaz..

Boğazımı sıktı derken? Çikolatadan kapı süsünden önce bu mühim. Hamile karısının boğazını sıkan adam her türlü pisliği de yapar. Kaldı ki zaten o adamla çok mutlu olsanız böyle maddi şeyler olmuş olmamış gözünüze görünmez bile. Ben hamileyken şiddet uygulayan adam önüme dünyayı serse kaç yazar? Çok üzücü ve yaralayıcı unutulmayacak bir durum bu.

Bence derdiniz hamile hamile şiddet görmek olmalı adam boğazınızı sıkıyor ertesi gün aynı muhabbetler devam ediyor hamilesiniz kırmak istemiyorum ama hiç mi gururunuz kırılmadı
Kırilmaz mı cok ağladım senin cocugunu taşiyorum bn utanmiyormusun dedim insanı deli ediyorsun dedi bi anlik sinirle yapti zaten farkindayim ama cok kırildim

Bu yüzden çalışıp kendi paranı kazanmak önemli. Eşin dahi olsa elin oğlu böyle çıkabiliyor çünkü. Ama sizin sorununuz bence bu değil. Hamile halinizle boğazınızı sıkan bir insan müsveddesi ile evlisiniz ki Allah korusun ya nefessiz kalsanız, ya evladınıza bir şey olsa? Yani bence asıl probleminiz çok başka ama siz meseleyi çok normalleştirmişsiniz.

Bebeğime istediğim herşeyi internetten kendi paramla aldım. Araba dışında onu da görerek almak istediğimiz için eşim aldı. Telsiz, ev tipi ana kucağı, biberon gibi kullanmayacağım düşündüğüm şeyleri almadım. Birbirinin ikamesi olabilecek şeylerden sadece birini aldım. Pişman da olmadım. Pijamaları sonradan giyebilceğim şeyler aldım. Ama bu tarz ve beklenti meselesi. Siz özeniyorsanız ve bunlar sizi darboğaza sokmayacaksa almalı eşiniz ama malesef sizin daha büyük sorunlarınız var. Hamile olmayı bırak bir insanın boğazına ellerini götürmek fikri bile ne korkunç. Bunu bir daha yapmaması için yeterince uyarmalısınız. Yaptıktan sonra tekrar şunu alalım, bunu alalım kocacım dediyseniz tabi ki ciddiye alınmazsınız.erkek çocuklara anneleri ne yediriyor bu topraklarda aklım almıyor. Kadınlar mı yetiştiriyor bu insan ziyanlarını?

Eşimin 2tane fabtikası var kendi üstüne 1tanede mağazası ama babasi ve kardeşlerini kazanca ortak yaptı maaş almiyor
Tansiyonum düştü
Şoklar içerisindeyim
Asgari ücret kazanan adamlar karılarına 100 lira haftalık bırakıyor ki çok normal pazardan o paraya çıkamazsın bile
Nasıl yemek yapıyorsun?
Çok aradın mı bu su katılmamış cimri öküzü?
Bir şey yapabileceğini sanmıyorum çünkü seni sevse ve çocuğu istese zaten ufak tefek şeyler için şiddete başvurmazdı
Tek diyebileceğim kılını kıpırdatma onun için ne yemek hazırla ne bir işini yap
Ucuzu olsun diye kendini paralama

Boğazını sıkmış bitti. Rezil adam! 20₺ “harçlık” nedir? Ben zaten bu harçlık lafından da inanılmaz rahatsız oluyorum da neyse. O çalışıyorsa sen de evde çalısıyorsun sana hiç mi minnet duymuyor? Parayı o kazanıyo diye evimin direği moduna girmemek lazım. Kendini de deniz tanrısı poseidon sanmasın. Sanki sen evde beslemesin tavırlara bak 20 lira haftalık veriyomus

Cocugu tek basiniza yaptiniz herhalde ?Adamdaki tavirlara bak..

Saydiklarinizin hepsini fazlasiyla yaptim cok sukur. Bunlar normal yapilmasi gereken seyler.

Ayrica haftada 20 tl harclik mu olur allah askina ? Siz ne yiyip iciyorsunuz ? Hamile halinizle caniniz birsey istese napacaksiniz ? Soklar icerisindeyim...

Adamlar hamileyken eslerinin uzerine titrer. Bu adamin bebegi istediginden emin misiniz ?

Yok gercekten gerek duymuyorum isteklerim makul şeyler ufak şeylerden mutlu olan bir insanım sadece bn bu kadar makul şey isterken diger kadinlar abartili şey ypyor onlarin kocasi nasil ypyor onu merak ettim

sen nasil az şeye hevesliysen esin de hiç heves olmayan bi adam. aslında olay bu.
ama kendi hevessiz olup senden yavrundan esirgemesi siddet vs çok ağır şeyler bence

Gereksiz gordum dediginiz hersey aslinda icinizde kalmis,yapmak istiyorsunuz gibi geldi bana.

aynen öyle.
Bir de gereksiz dediğiniz şeyleri yaptıran annelere de laf söylüyorsunuz.
Herkes kendi maddi gelirine göre yapar birşeyler.

Yalnız işin kötüsü kusura bakmayın ama benim insan bile diyemeyeceğim eşiniz boğazınızı sıkmış, hala istediklerimi nasıl yaptırırım diyorsunuz.

Onları yaptırınca evliliğinizin mükemmel olduğunu mu düşüneceksiniz?
Hamileyken boğazınızı sıkan, sizi ağlatan adam kapı süsü yaptırsa ne olur allah aşkına?
Hamilelikte biraz insanın kafası durgun oluyor da bu kadarı da fazla sanki, balık yiyin biraz fosfor şart.

Sevgiliyken böyle degildi cok eli boldu hayatimda gidemiyecegim tvlerde gordugum gibi aşiri luks yerlere göturuyordu

Dilerim ki tek derdiniz,kapı süsü ve bebek hazırlığınızla ilgili alamadıklarınız olsun.
Evli olduğunuz bu şahsiyet daha çok şey yaşatır bu kafayla. Boğazınızı sıkan bir kalasla evlisiniz.

Nasil kendim ypayim param yokki

Sizin sorununuz birşeyler alıp almaması değilki, ortada bir siddet var ve hemde hamile eşine! Boğaz sıkmayı sıradan bir olay gibi yazıp bana birşey almıyor diye üzülmeni hayretler içinde okudum.

Son düzenleme:
Burda ki maharet kadınlarda değil insan özellikleri taşıyan erkeklerde. İçinden insan gibi davranmak gelmiyorsa zorla birşey yaptıramazsınız. Nitekim esinizin de dışarıdan insan içeriden başka özellikler taşıyan bir varlık.

Alınacaklardan önce boğazınızı sıkması ve bahsettiğiniz imkanlara rağmen haftalık 20 TL verişi problem olmalı. Sizi insan yerine koyan yok evliliğinizde maalesef.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…