Koah hastası babam ve covit :(

Merhabalar doğru söylüyorsunuz ama devlet bana bakamadığı için benim çalışıp kendime bakmam lazım yani evden çıkmam lazım ne yapayım. Luppoymuş falan evet cuma gecesi inanılnaz bir gece idi ama hafta içi insanlar virüsü kapmayacak gibi haftasonlarını yasak yapıyolar ya çıldırıyorum.

Virüsler sadece hafta sonu bulasiyormus. Kesin bilgi yayalim.

Ben hicbir mesajimda calisan kesimi kastetmedim. Sizin işiniz ayri zor ama su çalışmayan ve her fırsatta dışarı çıkan bos beles tayfayı hicbir zaman anlamayacağım. Her geçen gun insanlardan soğuma sebebim kendileri.

Arkadaşlar merhaba toplu cevap vereyim.
Dün akşama kadar hastanelerdeydim, hiç buraya bakma fırsatım olmadı. Dr ile görüştüm tomografinin covit ile uyumlu olduğunu ama kan testinin henüz netleşmediğini söyledi. Durumunun iyi-orta-kötü olarak düşünülürse iyi sınıfında olduğunu söyledi.
Malesef hastanelerde yer sıkıntısı olduğu için korona tedavisi bile olsa kritik süreç aşıldıktan sonra tedavi evde ve izole bir şekilde devam ediyormuş. Buna da şükür en azından durumu iyiymiş. İzole de olsa iyi olduğunu bilmek yetecek.
Evde kalabalık yaşadığımız ve 4 kişi olduğumuz için, en önemlisi de evde küçük bir çocuk olduğu için özel Ambulansla memlekete göndermeye karar verdik. Orada daha rahat ve izole yaşayabilecekler annemle. Dr en ufak bir temasın tüm tedavinin başa dönmesi demek olabileceğini söyledi. Babam bize biz babama zarar verebilirmişiz ki olumlu tedavi sürecinden sonra Allah korusun en son isteyeceğim şey.

Yardımcı olan fikir belirten arkadaşlara çok teşekkür ederim. Güzel dualarınızdan güç aldım.

Boyle karar aldiysaniz hayirlisi olsun. Iyi olduguna sevindim. Ilac tedavisi bitti mi? Bir de ona bulaştı ise annene, sana bulasmadi mi? Annenin orada kotulesme ihtimali var mi?

Hafta sonu yasak olmasaydı insanlar mangalı oltayı kapar sokağa çıkardi. havalar ısındı ve insanlar sıkıldı. Günesi gören sokağa çıkacaktır.

babanin iyi durumda olmasina cok sevindim insallah daha da iyi olur. hastanede olmasindansa ev ortaminda ilmasi kesinlikle cok daha iyi olur. fakat anneniz icin endiselendim. anneniz bu hastaligi atlatti mi acaba? bununla ilgili bir girisim yapildi mi?

Yok siz kastettiniz diye demedim zaten gerçek bu. Haftasonu çıkartmıyorlar ama hafta içi çıkan çıkıyor onu ne yapacaklar. Yine marketler dolu, sahillere gidiyorlar yahu adam piknik yapıyormuş dün sahilde. Valla virüs değil de bizi bu cehalet öldürecek.

prometheus merak ettim, son durumlar nasil? Babanlar sorunsuz gidebilirler mi? Oraya alisabildiler mi? Umarım hastalıktan tamamen kurtulup sakin bir hayat yaşıyorlardır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…